Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 56 z 90 1 2 54 55 56 57 58 89 90
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Robben1987
za ciosem....

Vitoria Guimaraes - Academica Coimbra

over 1.5 HT @1.95 boks boks

Koleś z Coimbry na pustą bramkę z 10m nie trafił smirk

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by quincy
Originally Posted by tronk
jakies gadki o ubraniach co to ma wspolnego z tym swietem? w dresach sie chyba nikt nie bedzie pokazywal, albo jak dziad nikt sie nie pokaze raczej

Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego.

Podpisuję się pod tym quincy.

Kto tego nie widzi to...
Zresztą mniejsza z tym co.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by akagi
Originally Posted by quincy
Originally Posted by tronk
jakies gadki o ubraniach co to ma wspolnego z tym swietem? w dresach sie chyba nikt nie bedzie pokazywal, albo jak dziad nikt sie nie pokaze raczej

Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego.

Podpisuję się pod tym quincy.

Kto tego nie widzi to...
Zresztą mniejsza z tym co.

Sztama Akagi.

Dodam tylko, że w zeszłym roku pod cmentarzem można było kupić: bigos, kurczaki pieczone, watę cukrową i kolorowe dmuchane helem balony dla dzieci.

Więcej już nic o tym dniu nie piszę.

Czytał quincy

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Robben1987
za ciosem....

Vitoria Guimaraes - Academica Coimbra

over 1.5 HT @1.95 boks boks

Koleś z Coimbry na pustą bramkę z 10m nie trafił smirk

nieźle... mad puke

1-0 HT puke

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by akagi
Originally Posted by quincy
Originally Posted by tronk
jakies gadki o ubraniach co to ma wspolnego z tym swietem? w dresach sie chyba nikt nie bedzie pokazywal, albo jak dziad nikt sie nie pokaze raczej

Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego.

Podpisuję się pod tym quincy.

Kto tego nie widzi to...
Zresztą mniejsza z tym co.

"Starsi" ludzie widzą to inaczej, dlatego zgadzam się z Wami. Temat rzeka i nawet nie rzeka Wisła, a nieomal Amazonka, ze swojej strony pozwolę sobie dodać, parafrazując oczywiście - "Aaa witaj Haniu co tam u Ciebie, a dzieci jak rosną" i rozmowy ludowe przy ... kurhanach.


Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
do ht w Maladze proszę 0:0 wink

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
eh inter gdyby nie czerwo frown

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by quincy
Originally Posted by tronk
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
za tydzien licytacja kto z rodziny kupi najdrozszy znicz

i wiazanke

pamietajcie o tych co odeszli cały rok

ja chodzę na groby najbliższych parę razy w ciągu miesiąca więc 1 listopada to dla mnie normalny dzień

jasne ze mozna przez caly rok, ale chyba dobrze ze jest taki dzien w kalendzarzu raz do roku ktory jest swietem wszystkich zmarlych, jakies gadki o ubraniach co to ma wspolnego z tym swietem? w dresach sie chyba nikt nie bedzie pokazywal, albo jak dziad nikt sie nie pokaze raczej

Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego.

idac takim tokiem to zadnego swieta by mozna nie lubic, bo czy Boze Narodzenie czy Wielkanoc to takie zapychanie sie zarciem prezenty, malo czasu na zadume czy modlitwe, wazne jest tylko jak sami spedzimy i potraktujemy ten dzien 1listopada, dla nie dzien szczegolny, i docelowe jest tylko jak ja go spedze a nie jakis janusz kowalski, chwile zadumy modlitwy spotkanie i wspomnienienie najblizszczych, nie obchodzi mnie nikt inny

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Tronk - "wazne jest tylko jak sami spedzimy i potraktujemy ten dzien 1listopada, dla nie dzien szczegolny, i docelowe jest tylko jak ja go spedze a nie jakis janusz kowalski, chwile zadumy modlitwy spotkanie i wspomnienienie najblizszczych, nie obchodzi mnie nikt inny" - też bardzo ładnie napisane! piwo

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by quincy
Originally Posted by akagi
Originally Posted by quincy
Originally Posted by tronk
jakies gadki o ubraniach co to ma wspolnego z tym swietem? w dresach sie chyba nikt nie bedzie pokazywal, albo jak dziad nikt sie nie pokaze raczej

Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego.

Podpisuję się pod tym quincy.

Kto tego nie widzi to...
Zresztą mniejsza z tym co.

Sztama Akagi.

Dodam tylko, że w zeszłym roku pod cmentarzem można było kupić: bigos, kurczaki pieczone, watę cukrową i kolorowe dmuchane helem balony dla dzieci.

Więcej już nic o tym dniu nie piszę.

Czytał quincy

zgodze sie ze to parodia jak robia z tego swieta piknik, u mnie nie spotkalem sie z taka ''biesiada'' wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Master.com back
Tronk - "wazne jest tylko jak sami spedzimy i potraktujemy ten dzien 1listopada, dla nie dzien szczegolny, i docelowe jest tylko jak ja go spedze a nie jakis janusz kowalski, chwile zadumy modlitwy spotkanie i wspomnienienie najblizszczych, nie obchodzi mnie nikt inny" - też bardzo ładnie napisane! piwo

miło slyszec toast

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
pieknie sie roznimy panowie

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Rozumiem Ciebie Tronk, każdy ten dzień traktuje " po swojemu ".

Jednak jakby na to nie spojrzeć, to obiektywnie,
liczba tzw. Januszów Kowalskich rośnie z każdym rokiem.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by quincy
Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego.

100% racji, nic dodać nic ująć
pokazać nowe buty nowy toczek na głowie a na parkingu nowy nawoskowany samochód

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by fechnerinho
Birmingham @4,99
Dukla @6,15 dol
AC Wolfsberger @6,47 dol
Mansfield @5,12 dol
Oostende @8.06 dol
Platanias @5,06 gora
Cordoba @3,88 dol
Excelsior @4,64 gora

Maszyna wybrała te kulki
Niech się dzieje boks
Nie dopłacamy wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
akagi, niestety - wg mnie niestety, tak, ale tronk chyba nie przeczył temu, że tak jest! Miło, że mimo różnicy "kibicowskiej" można mieć bądź co bądź podobne zdanie, no może po imc-em, który to zdania własnego nie ma. ;-)))

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
co na jutro polecacie ??
a jak typujecie derby MU-MC ??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by moor6
co na jutro polecacie ??
a jak typujecie derby MU-MC ??

ten mecz lepiej tylko zobaczyc w tv

hazardowo omijac bokiem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by quincy
Dodam tylko, że w zeszłym roku pod cmentarzem można było kupić: bigos, kurczaki pieczone, watę cukrową i kolorowe dmuchane helem balony dla dzieci.

Więcej już nic o tym dniu nie piszę.

Czytał quincy

u nas pierniki jak na odpuście i grillowane oscypki smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by akagi
Rozumiem Ciebie Tronk, każdy ten dzień traktuje " po swojemu ".

Jednak jakby na to nie spojrzeć, to obiektywnie,
liczba tzw. Januszów Kowalskich rośnie z każdym rokiem.

jasne akagi, pelna zgoda smile

Strona 56 z 90 1 2 54 55 56 57 58 89 90

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, rymoholik, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,824 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1