|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
za ciosem.... Vitoria Guimaraes - Academica Coimbra over 1.5 HT @1.95  Koleś z Coimbry na pustą bramkę z 10m nie trafił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
jakies gadki o ubraniach co to ma wspolnego z tym swietem? w dresach sie chyba nikt nie bedzie pokazywal, albo jak dziad nikt sie nie pokaze raczej Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego. Podpisuję się pod tym quincy. Kto tego nie widzi to... Zresztą mniejsza z tym co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
jakies gadki o ubraniach co to ma wspolnego z tym swietem? w dresach sie chyba nikt nie bedzie pokazywal, albo jak dziad nikt sie nie pokaze raczej Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego. Podpisuję się pod tym quincy. Kto tego nie widzi to... Zresztą mniejsza z tym co. Sztama Akagi. Dodam tylko, że w zeszłym roku pod cmentarzem można było kupić: bigos, kurczaki pieczone, watę cukrową i kolorowe dmuchane helem balony dla dzieci. Więcej już nic o tym dniu nie piszę. Czytał quincy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
za ciosem.... Vitoria Guimaraes - Academica Coimbra over 1.5 HT @1.95  Koleś z Coimbry na pustą bramkę z 10m nie trafił  nieźle...  1-0 HT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
jakies gadki o ubraniach co to ma wspolnego z tym swietem? w dresach sie chyba nikt nie bedzie pokazywal, albo jak dziad nikt sie nie pokaze raczej Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego. Podpisuję się pod tym quincy. Kto tego nie widzi to... Zresztą mniejsza z tym co. "Starsi" ludzie widzą to inaczej, dlatego zgadzam się z Wami. Temat rzeka i nawet nie rzeka Wisła, a nieomal Amazonka, ze swojej strony pozwolę sobie dodać, parafrazując oczywiście - "Aaa witaj Haniu co tam u Ciebie, a dzieci jak rosną" i rozmowy ludowe przy ... kurhanach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
do ht w Maladze proszę 0:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
eh inter gdyby nie czerwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
za tydzien licytacja kto z rodziny kupi najdrozszy znicz
i wiazanke
pamietajcie o tych co odeszli cały rok ja chodzę na groby najbliższych parę razy w ciągu miesiąca więc 1 listopada to dla mnie normalny dzień jasne ze mozna przez caly rok, ale chyba dobrze ze jest taki dzien w kalendzarzu raz do roku ktory jest swietem wszystkich zmarlych, jakies gadki o ubraniach co to ma wspolnego z tym swietem? w dresach sie chyba nikt nie bedzie pokazywal, albo jak dziad nikt sie nie pokaze raczej Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego. idac takim tokiem to zadnego swieta by mozna nie lubic, bo czy Boze Narodzenie czy Wielkanoc to takie zapychanie sie zarciem prezenty, malo czasu na zadume czy modlitwe, wazne jest tylko jak sami spedzimy i potraktujemy ten dzien 1listopada, dla nie dzien szczegolny, i docelowe jest tylko jak ja go spedze a nie jakis janusz kowalski, chwile zadumy modlitwy spotkanie i wspomnienienie najblizszczych, nie obchodzi mnie nikt inny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Tronk - "wazne jest tylko jak sami spedzimy i potraktujemy ten dzien 1listopada, dla nie dzien szczegolny, i docelowe jest tylko jak ja go spedze a nie jakis janusz kowalski, chwile zadumy modlitwy spotkanie i wspomnienienie najblizszczych, nie obchodzi mnie nikt inny" - też bardzo ładnie napisane! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jakies gadki o ubraniach co to ma wspolnego z tym swietem? w dresach sie chyba nikt nie bedzie pokazywal, albo jak dziad nikt sie nie pokaze raczej Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego. Podpisuję się pod tym quincy. Kto tego nie widzi to... Zresztą mniejsza z tym co. Sztama Akagi. Dodam tylko, że w zeszłym roku pod cmentarzem można było kupić: bigos, kurczaki pieczone, watę cukrową i kolorowe dmuchane helem balony dla dzieci. Więcej już nic o tym dniu nie piszę. Czytał quincy zgodze sie ze to parodia jak robia z tego swieta piknik, u mnie nie spotkalem sie z taka ''biesiada'' 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronk - "wazne jest tylko jak sami spedzimy i potraktujemy ten dzien 1listopada, dla nie dzien szczegolny, i docelowe jest tylko jak ja go spedze a nie jakis janusz kowalski, chwile zadumy modlitwy spotkanie i wspomnienienie najblizszczych, nie obchodzi mnie nikt inny" - też bardzo ładnie napisane!  miło slyszec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
pieknie sie roznimy panowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Rozumiem Ciebie Tronk, każdy ten dzień traktuje " po swojemu ".
Jednak jakby na to nie spojrzeć, to obiektywnie, liczba tzw. Januszów Kowalskich rośnie z każdym rokiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Nie o to chodzi. Dla większości ludzi to nie jest czas zadumy i wspominanie przodków tylko jebana rewia mody i pajacowanie. Tak to czuje niestety. Nie lubię tego święta jak każdego innego. 100% racji, nic dodać nic ująć pokazać nowe buty nowy toczek na głowie a na parkingu nowy nawoskowany samochód
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Birmingham @4,99 Dukla @6,15  AC Wolfsberger @6,47  Mansfield @5,12  Oostende @8.06  Platanias @5,06  Cordoba @3,88  Excelsior @4,64  Maszyna wybrała te kulki Niech się dzieje  Nie dopłacamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
akagi, niestety - wg mnie niestety, tak, ale tronk chyba nie przeczył temu, że tak jest! Miło, że mimo różnicy "kibicowskiej" można mieć bądź co bądź podobne zdanie, no może po imc-em, który to zdania własnego nie ma. ;-)))
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
co na jutro polecacie ?? a jak typujecie derby MU-MC ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
co na jutro polecacie ?? a jak typujecie derby MU-MC ?? ten mecz lepiej tylko zobaczyc w tv hazardowo omijac bokiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Dodam tylko, że w zeszłym roku pod cmentarzem można było kupić: bigos, kurczaki pieczone, watę cukrową i kolorowe dmuchane helem balony dla dzieci.
Więcej już nic o tym dniu nie piszę.
Czytał quincy u nas pierniki jak na odpuście i grillowane oscypki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Rozumiem Ciebie Tronk, każdy ten dzień traktuje " po swojemu ".
Jednak jakby na to nie spojrzeć, to obiektywnie, liczba tzw. Januszów Kowalskich rośnie z każdym rokiem. jasne akagi, pelna zgoda 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|