w bvb mial tez zespol ktory gral mowiac delikatnie slabo, ale zrobil z hummelsa, gotze, suboticia czy kagawy swietnych grajkow, no i to on chcial z lecha poznan lewego ktory obecnie jest na szczycie, kadrowo wyglada to jak na marke klubu bardzo sredniawo
w bvb mial tez zespol ktory gral mowiac delikatnie slabo, ale zrobil z hummelsa, gotze, suboticia czy kagawy swietnych grajkow, no i to on chcial z lecha poznan lewego ktory obecnie jest na szczycie, kadrowo wyglada to jak na marke klubu bardzo sredniawo
porównanie goetze czy kagawy do alberto moreno jest nie na miejscu
ale przed kloppem kim byl gotze i kagawa ? dopiero urosli w sile pod jego reka
z kagawa to sie zgodze bo kupili go z drugiej ligi z osaki za sto tysi bodajze ale goetze przyszedl jako mlodziezowy reprezentant niemiec i wielki talent
Dzisiaj ogólnie gnoj do oglądania. Derby Manchesteru, Liverpool, meczu w Niecieczy pomomio że nasza Ekstra to mój nr1 nie dało się oglądać. Może chociaż w Warszawie będzie hicior
Dzisiaj ogólnie gnoj do oglądania. Derby Manchesteru, Liverpool, meczu w Niecieczy pomomio że nasza Ekstra to mój nr1 nie dało się oglądać. Może chociaż w Warszawie będzie hicior
W wawie masz przynamniej zapewniona oprawe meczu. W smiesznej anglii tenis,brawa po akcji ... i cisza
ale przed kloppem kim byl gotze i kagawa ? dopiero urosli w sile pod jego reka
przy nas tez byloby podobnie
przeceniacie trenerów panowie
nie ma lepszej roboty oczywiscie i zero odpowiedzialnosci
za wynik
100 % racji to nie trener kopie piłkę a liverpool ma teraz pseudo kopaczy i nawet z matką boską na ławce mistrza Anglii nie wygrają
Ta, a np Otto Rehhagel z przecietniakami greckimi zdobyl mistrzostwo Europy, Murinho ze slabym Interem ktory dopiero pod jego wodza zaczal grac, zdobyl LM, czy z takim Porto tez LM, trener wiele moze