|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
D. Mińsk o. 0.5 HT !  @1,850 grubooo !  tyle co zagrałem  dokładam o. 1.5 HT !  @2,850 lekko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Bilbao + Cardiff - Uve dzis kosi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Pytanie troche z dupy. Czy orientujecie sie czy jakis buk ma oferte over goli w danej kolejce? Np over 20 goli w danej kolejce LM/ ekstraklasy/ itp ?
Z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Pytanie troche z dupy. Czy orientujecie sie czy jakis buk ma oferte over goli w danej kolejce? Np over 20 goli w danej kolejce LM/ ekstraklasy/ itp ?
Z gory dzieki Sportingbet miał takie coś w poprzednim sezonie , w tym nie wiem nie sprawdzałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
Parndorf (A) o. 1.5 HT !  @2,425
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Stary dobry Samuel Eto'o nadal ładuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Pytanie troche z dupy. Czy orientujecie sie czy jakis buk ma oferte over goli w danej kolejce? Np over 20 goli w danej kolejce LM/ ekstraklasy/ itp ?
Z gory dzieki Sportingbet miał takie coś w poprzednim sezonie , w tym nie wiem nie sprawdzałem 10bet.com [ partners.10bet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jutro Wilki peffka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wejdzie Lewy jebnie im 5 goli i po wilkach zależy jak Pep przy rotuje składem ale wilki bez de brujne juz nie takie groźne
Spotkanie pucharowe odbędzie się stadionie Wolfsburga. Jak zwykle nie wiadomo, kogo tym razem Pep Guardiola posadzi na ławce, a kto zagra w pierwszym składzie. Warto jednak mieć na uwadze, iż w poprzednim meczu z Kolonią odpoczywało trzech Hiszpanów: Xabi Alonso, Juan Bernat oraz Thiago Alcantara. Na całe szczęście lista kontuzjowanych zawodników Bayernu jest z tygodnia na tydzień coraz krótsza. Do gry wrócili już Arjen Robben oraz Kingsley Coman. Obaj bowiem zagrali w meczu 10. kolejki Bundesligi z ekipą Kozłów. Holender wpisał się raz na listę strzelców, zaś młody Francuz asystował przy trafieniu Arturo Vidala. Najprawdopodobniej w pierwszym składzie ponownie zobaczymy wracającego po urazie Arjena Robbena, który nie ukrywał swojej radości po wygranym meczu z Kolonią. Pep Guardiola również nie szczędził pochwał dla Holendra, który jego zdaniem jest bardzo cennym zawodnikiem dla Bayernu. On ma nosa do bramek, odpowiednią mentalność, profesjonalizm oraz charyzmę. W dodatku jest niezwykle skuteczny w pojedynkach jeden na jednego powiedział Katalończyk W swoim ostatnim spotkaniu podopieczni Dietera Heckinga skromnie pokonali beniaminka z Darmstadt 0:1. Jedyną bramkę w drugiej części spotkania zdobył Daniel Caligiuri. Trener Wilków będzie natomiast musiał sobie poradzić bez takich zawodników, jak Robin Knoche oraz Felipe. Według wielu ekspertów Bayern jest uznawany za faworytów tego spotkania, jednakże nie można zapominać o tym, jak groźny jest Wolfsburg. Na zwycięstwo Bawarczyków stawia również wielu bukmacherów. W ostatnich sześciu spotkaniach Bayern zwyciężał czterokrotnie oraz dwa razy ponosił porażkę. Ostatnią porażkę z Wilkami podopieczni Pepa Guardioli odnieśli w styczniu tego roku, kiedy to Wolfsburg pokonał Bawarczyków 5:1. Jedno jest pewne - przed piłkarzami Dumy Bawarii bardzo trudne zadanie, ponieważ Wolfsburg jako obrońca Pucharu Niemiec będzie się również starał zrobić wszystko, aby awansować do kolejnej rundy tych rozgrywek. Przewidywane składy: Benaglio - Träsch, Naldo, Dante, R. Rodriguez - Guilavogui, Luiz Gustavo - D. Caligiuri, Draxler - M. Kruse - Dost Neuer - Lahm, J. Boateng, Javi Martinez, Alaba - Xabi Alonso - Robben, Thiago, T. Müller, Douglas Costa - Lewandowski
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
polowa z nich nie wystapi w pierwszej 11 w Monachium na 100 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a ja myślę że Pep aż tak bardzo ich nie będzie oszczędzał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Pytanie troche z dupy. Czy orientujecie sie czy jakis buk ma oferte over goli w danej kolejce? Np over 20 goli w danej kolejce LM/ ekstraklasy/ itp ?
Z gory dzieki Sportingbet miał takie coś w poprzednim sezonie , w tym nie wiem nie sprawdzałem 10bet.com [ partners.10bet.com] dzięki ziomki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
gijon pierwsza polowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
bilbao -2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
Tak sobie wymysliłem  over 0.5 HT @1.55 w Bilbao "boks:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
oczywiście 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
a ja myślę że Pep aż tak bardzo ich nie będzie oszczędzał Ciekawe czy Januszek po dzisiejszym spadku ciśnieniu jutro zrelaksuje się przy meczyku  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
Tak sobie wymysliłem  over 0.5 HT @1.55 w Bilbao "boks: Się zagapiłem a tu nawet o1.5 było 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|