Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 35 1 2 4 5 6 7 8 34 35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
160pkt różnicy to za zwykły turniej jst za 3 rundę jest, dla Mashy ważniejsza wygrana w masters niż punkty

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by _zenekk
160pkt różnicy to za zwykły turniej jst za 3 rundę jest, dla Mashy ważniejsza wygrana w masters niż punkty
yhy, wiec sie polozy na korcie i pusci 0-2.. prosze Cie wink
DW 2-1 Masza

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
Tylko że ta suka radziecka zawsze walczy wystarczy popatrzeć na zeszłoroczny mecz z Radwańska, nie miała już szans awansować a 3 seta wzięła, fakt walczya wtedy o to by nie skończyć 0-3, teraz może bardziej taktycznie podejść do tego pojedynku i się nie męczyć, według mnie jak wygra 1 seta włoszka to może Masha odpuścić

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
Originally Posted by hallik
Originally Posted by _zenekk
160pkt różnicy to za zwykły turniej jst za 3 rundę jest, dla Mashy ważniejsza wygrana w masters niż punkty
yhy, wiec sie polozy na korcie i pusci 0-2.. prosze Cie wink
DW 2-1 Masza

Bawienie się w pojedynek 3 setowy przed ciężkimi meczami o wygraną mastersa to też nie jest dla Mashy perfekcyjne rozwiązanie

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Witam.

Sock czasem nie pyknie Isnera ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dobrze a teraz przypomnijcie sobie mecze Sharapovej w których kalkulowała smile

Nawet jak Sharapova przejebie 0-6 pierwszego będzie grać o zwycięstwo, taki typ.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Tylko prawda taka co ona ma w głowie, awans już ma, także może się oszczędzać na final four.Bo to że ma charakter i chce wygrywać to fakt ale grając np w US Open i przegrywając 1 seta wie że jak przegra to opada, tu jest sytuacje w której nie ma jej w sezonie, jest wyjątkowo jak dziś, także nie wiem jakie są relacje między Włoszka a Rosjanką ale wiem jedno że my i ruski nie do końca.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Tu wie że przegrana jej nie szkodzi.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
Originally Posted by Piostar
Dobrze a teraz przypomnijcie sobie mecze Sharapovej w których kalkulowała smile

Nawet jak Sharapova przejebie 0-6 pierwszego będzie grać o zwycięstwo, taki typ.

No właśnie, dla nas niby prosta kalkulacja, a dla tych pizd z WTA jest zupełnie inaczej, przypomne tylko zeszły rok i tą idiotkę Halep, która zamiast przegrać z Ivanovic 0-2 i wyeliminować tym samym Serene to sama na siebie uręciła bata, ratując czarną i przegrywając z nią w finale

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by _zenekk
160pkt różnicy to za zwykły turniej jst za 3 rundę jest, dla Mashy ważniejsza wygrana w masters niż punkty

Tak tylko teraz jak sobie dopisze kolejne 230 to już ma 690 czyli więcej niż przegrana finał turnieju PREMIER Mandatoty czyli kobiece mastersy ( Indian Wells itd.) Jest teraz 4 w rankingu. i ma spore szanse na drugie miejsce

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Mimo wszystko warto próbować set Flavi

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by _zenekk
160pkt różnicy to za zwykły turniej jst za 3 rundę jest, dla Mashy ważniejsza wygrana w masters niż punkty

Tak tylko teraz jak sobie dopisze kolejne 230 to już ma 690 czyli więcej niż przegrana finał turnieju PREMIER Mandatoty czyli kobiece mastersy ( Indian Wells itd.) Jest teraz 4 w rankingu. i ma spore szanse na drugie miejsce

Myślisz że ją to interesuje wink ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
jeśli to tykać moim zdaniem to tylko 2-0 Flavia, dlaczego:
-jeśli wygra włoszka 1 seta to po co ma się ruska bawić w pojedynek 3 setowy
-jeśli 1 seta wygra Masha to wątpie by odpuściła i bawiła się w 3 sety, więc zagra na maxa drugiego seta, mniej się zmęczy w takim secie niż jakby miałą zagrać dwa kolejne na pół gwizdka, a dwa że przy 1-1 w setach i włoszka może zagrac na pół gwizda, a wtedy loteria

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Myślę, że tak .

Lepiej spotkać się z Sereną w finale szlema niż wcześniej .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
Originally Posted by Green Arrow
Myślę, że tak .

Lepiej spotkać się z Sereną w finale szlema niż wcześniej .

Myślę że dla niej najważniejszym jest wygrać tego mastersa, a nie myślec do przodu jakie rozstawienie będzie miała w wielkim szlemie

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
penetta z Agą 37 - 23 w winnersach, a szpara 22-34 z halep

szanse na 2:0 dla Mashy marne chyba

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733




kasa SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 200 ZŁOTYCH GRATIS!!! kasa

----------

1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner).

2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł).

3. Otrzymaj od Betano [betano.com] dodatkowe 20-200zł GRATIS!

----------

hura hura hura

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Ja tego meczu i tak nie ruszam . 1.30 ? dajcie spokój. Po tych kursach są lepsze propozycje na dzisiaj. Choćby GGL czy Kevin jak któś pogral juz wczoraj po wystawieniu wink

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Originally Posted by Green Arrow
Myślę, że tak .

Lepiej spotkać się z Sereną w finale szlema niż wcześniej .

Sharapowa przed turniej mówiła , ze ucieszy sie jesli zdrowie pozwoli rozegrac 3 mecze... myslicie ze bedzie ryzykowala dzis skoro ma juz awans? Poza tym, Pennetta, ostatni turniej w zyciu, rodzice na trybunach i to ma byc ostatni mecz w karierze?... Nie w zadnym wypadku, jak dla mnie spore value na flavie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Fabio jak szybko tankuje na mecz Flavii laugh

Strona 6 z 35 1 2 4 5 6 7 8 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, aker, forty, 11kera11), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1