|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
160pkt różnicy to za zwykły turniej jst za 3 rundę jest, dla Mashy ważniejsza wygrana w masters niż punkty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
160pkt różnicy to za zwykły turniej jst za 3 rundę jest, dla Mashy ważniejsza wygrana w masters niż punkty yhy, wiec sie polozy na korcie i pusci 0-2.. prosze Cie DW 2-1 Masza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Tylko że ta suka radziecka zawsze walczy wystarczy popatrzeć na zeszłoroczny mecz z Radwańska, nie miała już szans awansować a 3 seta wzięła, fakt walczya wtedy o to by nie skończyć 0-3, teraz może bardziej taktycznie podejść do tego pojedynku i się nie męczyć, według mnie jak wygra 1 seta włoszka to może Masha odpuścić
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
160pkt różnicy to za zwykły turniej jst za 3 rundę jest, dla Mashy ważniejsza wygrana w masters niż punkty yhy, wiec sie polozy na korcie i pusci 0-2.. prosze Cie DW 2-1 Masza Bawienie się w pojedynek 3 setowy przed ciężkimi meczami o wygraną mastersa to też nie jest dla Mashy perfekcyjne rozwiązanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Witam.
Sock czasem nie pyknie Isnera ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dobrze a teraz przypomnijcie sobie mecze Sharapovej w których kalkulowała Nawet jak Sharapova przejebie 0-6 pierwszego będzie grać o zwycięstwo, taki typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Tylko prawda taka co ona ma w głowie, awans już ma, także może się oszczędzać na final four.Bo to że ma charakter i chce wygrywać to fakt ale grając np w US Open i przegrywając 1 seta wie że jak przegra to opada, tu jest sytuacje w której nie ma jej w sezonie, jest wyjątkowo jak dziś, także nie wiem jakie są relacje między Włoszka a Rosjanką ale wiem jedno że my i ruski nie do końca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Tu wie że przegrana jej nie szkodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Dobrze a teraz przypomnijcie sobie mecze Sharapovej w których kalkulowała Nawet jak Sharapova przejebie 0-6 pierwszego będzie grać o zwycięstwo, taki typ. No właśnie, dla nas niby prosta kalkulacja, a dla tych pizd z WTA jest zupełnie inaczej, przypomne tylko zeszły rok i tą idiotkę Halep, która zamiast przegrać z Ivanovic 0-2 i wyeliminować tym samym Serene to sama na siebie uręciła bata, ratując czarną i przegrywając z nią w finale
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
160pkt różnicy to za zwykły turniej jst za 3 rundę jest, dla Mashy ważniejsza wygrana w masters niż punkty Tak tylko teraz jak sobie dopisze kolejne 230 to już ma 690 czyli więcej niż przegrana finał turnieju PREMIER Mandatoty czyli kobiece mastersy ( Indian Wells itd.) Jest teraz 4 w rankingu. i ma spore szanse na drugie miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Mimo wszystko warto próbować set Flavi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
160pkt różnicy to za zwykły turniej jst za 3 rundę jest, dla Mashy ważniejsza wygrana w masters niż punkty Tak tylko teraz jak sobie dopisze kolejne 230 to już ma 690 czyli więcej niż przegrana finał turnieju PREMIER Mandatoty czyli kobiece mastersy ( Indian Wells itd.) Jest teraz 4 w rankingu. i ma spore szanse na drugie miejsce Myślisz że ją to interesuje  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
jeśli to tykać moim zdaniem to tylko 2-0 Flavia, dlaczego: -jeśli wygra włoszka 1 seta to po co ma się ruska bawić w pojedynek 3 setowy -jeśli 1 seta wygra Masha to wątpie by odpuściła i bawiła się w 3 sety, więc zagra na maxa drugiego seta, mniej się zmęczy w takim secie niż jakby miałą zagrać dwa kolejne na pół gwizdka, a dwa że przy 1-1 w setach i włoszka może zagrac na pół gwizda, a wtedy loteria
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Myślę, że tak .
Lepiej spotkać się z Sereną w finale szlema niż wcześniej .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Myślę, że tak .
Lepiej spotkać się z Sereną w finale szlema niż wcześniej . Myślę że dla niej najważniejszym jest wygrać tego mastersa, a nie myślec do przodu jakie rozstawienie będzie miała w wielkim szlemie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
penetta z Agą 37 - 23 w winnersach, a szpara 22-34 z halep
szanse na 2:0 dla Mashy marne chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 200 ZŁOTYCH GRATIS!!! ---------- 1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [ betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner). 2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł). 3. Otrzymaj od Betano [ betano.com] dodatkowe 20-200zł GRATIS! ---------- 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ja tego meczu i tak nie ruszam . 1.30 ? dajcie spokój. Po tych kursach są lepsze propozycje na dzisiaj. Choćby GGL czy Kevin jak któś pogral juz wczoraj po wystawieniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Myślę, że tak .
Lepiej spotkać się z Sereną w finale szlema niż wcześniej . Sharapowa przed turniej mówiła , ze ucieszy sie jesli zdrowie pozwoli rozegrac 3 mecze... myslicie ze bedzie ryzykowala dzis skoro ma juz awans? Poza tym, Pennetta, ostatni turniej w zyciu, rodzice na trybunach i to ma byc ostatni mecz w karierze?... Nie w zadnym wypadku, jak dla mnie spore value na flavie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Fabio jak szybko tankuje na mecz Flavii 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|