|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Myślę, że tak .
Lepiej spotkać się z Sereną w finale szlema niż wcześniej . Patrze na live-tennis.eu i widze, ze Masha moze miec max 5822 punktow, a Halep juz teraz ma 6060 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
[ Linked Image] poszedł przed meczem telefon z instrukcjami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
odlamuj to szpara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Durna włoska picz sprezentowała gema ruskiej cipie, tak się przegrywa wygranego seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Durna włoska picz sprezentowała gema ruskiej cipie, tak się przegrywa wygranego seta 4-3 to u kobiet wygrany set? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
z przebiegu meczu ta radziecka ślizgara nie zasługuje na ten wynik, akurat dzisiaj dobrze serwuje na zajebistym % i z jednym podwójnym tylko, Pennetta sama jej gema na odłamanie sprezentowała wybitnie beznadziejnym serwisem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Durna włoska picz sprezentowała gema ruskiej cipie, tak się przegrywa wygranego seta 4-3 to u kobiet wygrany set?  piłki na 4-1 miała
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Z drugiej strony Masha durna cipa, szykuje się 1 set około godziny grania a jeszcze jeden lub dwa przed nią, zamiast odpuścić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Z drugiej strony Masha durna cipa, szykuje się 1 set około godziny grania a jeszcze jeden lub dwa przed nią, zamiast odpuścić... tylko pussiaki odpuszczaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Straszna menda z tej radzieckiej suki, na takim % to ona w tym turnieju jeszcze nie serwowała
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Z drugiej strony Masha durna cipa, szykuje się 1 set około godziny grania a jeszcze jeden lub dwa przed nią, zamiast odpuścić... wielkich sportowcow powinna charakteryzowac gra fair play, nie kazdy jest jakims starace czy innym smieciem, sadze ze szpara gra po sportowemu, ale watpliem jak szybko oddala swoj serw i pozniej tez niemrawo grala, jakby nie grala fair to by nie odlamywala wloszki, wiec jak utrzyma koncentracje to 2-0 ruska
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
chce wygrać 1 seta co jej da 1 miejsce w grupie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jak Kvitka i Kerber wygraja 2-0 to kto aw dalej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Masza zamiotła penere pod dywan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 175 |
Z drugiej strony Masha durna cipa, szykuje się 1 set około godziny grania a jeszcze jeden lub dwa przed nią, zamiast odpuścić... wielkich sportowcow powinna charakteryzowac gra fair play, nie kazdy jest jakims starace czy innym smieciem, sadze ze szpara gra po sportowemu, ale watpliem jak szybko oddala swoj serw i pozniej tez niemrawo grala, jakby nie grala fair to by nie odlamywala wloszki, wiec jak utrzyma koncentracje to 2-0 ruska Włoszka się sama odłamała
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Flavia spięta i dobrze. Maria daj Adze awans. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
szarapa wprowadzi Agnieszkę do półfinału to bardzo miłe ale penera jest sama sobie winna szarapa 2:0 księgarnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no i bravo, tak samo w 2secie zagrac jak koncowke pierwszego to 6-3/2 sie skonczy i awans radwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
tak jest o awans dla Polski, Maria zrób to  @1.4 2 set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Z drugiej strony Masha durna cipa, szykuje się 1 set około godziny grania a jeszcze jeden lub dwa przed nią, zamiast odpuścić... wielkich sportowcow powinna charakteryzowac gra fair play, nie kazdy jest jakims starace czy innym smieciem, sadze ze szpara gra po sportowemu, ale watpliem jak szybko oddala swoj serw i pozniej tez niemrawo grala, jakby nie grala fair to by nie odlamywala wloszki, wiec jak utrzyma koncentracje to 2-0 ruska Włoszka się sama odłamała zawsze mozna pomoc no i jak sama sie polamala wloszka to pozniej mozna serwowac gorzej i samemu oddac, nic z tych rzeczy, 2set niech posklada wloska lampucere i razem z jej lalusiem fochninim moga jechac na wczasy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|