|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 200 ZŁOTYCH GRATIS!!! ---------- 1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [ betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner). 2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł). 3. Otrzymaj od Betano [ betano.com] dodatkowe 20-200zł GRATIS! ---------- Kontynuacja tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Koncert życzeń na wieczór: Real Potosi @5,52  Corinthians @4,57  Sport Huancayo @5,35  Atletico Huracan @4,27 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Chyba będzie ustawka w Bielsku na wygraną Jagi - podobno drużyna nawet nie miała odprawy (zwykle jest) ani szczególnych przygotowań do meczu (lekkie treningi, zawodnicy "odpoczywali").
Plus poprzednie mecze z Podbeskidziem zawsze były dość podejrzane.
@2,62 kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
[Linked Image] [ iv.pl] Czytał Lucjan Szołajski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
@Siema  Biczu, to normalne ako?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wariat za całe 2 złote 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108 |
Tazen, skąd info o braku odprawy? Może to pomysł Probierza, żeby bardziej "zresetować" głowy grajków? Najpierw 3 dni wolnego, teraz - z tego co mówisz - brak odprawy. Może po prostu chce, żeby zagrali na świeżości/fantazji, a nie ustawka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Nie ma PSG  jak dla mnie PSV 1x Bayern-1 Gent 1x Gladbach 1x Real-PSG over 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Tazen, skąd info o braku odprawy? Może to pomysł Probierza, żeby bardziej "zresetować" głowy grajków? Najpierw 3 dni wolnego, teraz - z tego co mówisz - brak odprawy. Może po prostu chce, żeby zagrali na świeżości/fantazji, a nie ustawka  Od kibica będącego blisko klubu, potwierdzone przez osobę ze sztabu trenerskiego. Sam jestem zwolennikiem, że Probierz powinien nawet odpuścić kilka najbliższych spotkań, dać pograć chłopakom z CLJ bez żadnego ciśnienia, a podstawowym dać odpocząć i zrobić mały trening przygotowawczy, bo fizycznie jest tragedia. W ogóle dziwnym trafem drużyny, które jakimś cudem odkręciliśmy (Lechia 0-2->4-2, Wisła 0-1->2-1) w tym sezonie łoją nas na Słonecznej, mimo że taka Lechia gówno zagrała, a 0-3 nas przetyrała. Dziwne to trochę, ale może to już paranoja. Tylko mecze z PBB są bardzo specyficzne, no i kursy też są nienormalne, bo obiektywnie patrząc dałbym max 2,1 na Podbeskidzie, a tu można ich wyrwać @3. W tamtym sezonie byliśmy w mega gazie, a kurs na Podbeskidzie u siebie z Jagą wynosił @2. I wygrali w końcówce, po bardzo dziwnym golu. Podobna zależność była w meczach z Pogonią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Ogólnie dla mnie ten mecz jebie na kilometr, ale może to podpucha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Leicester's Polish scout Gregorz Rasiak, the former Tottenham and Derby County forward, has been doing the groundwork and his reports have ensured that the Premier League club will be leading the chase for Linetty's signature in January.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Koniec świata się zbliża. Biczyk gra na Arsenal w Monachium i przeciwko Chelesa. Poza tym chce buka puścić z torbami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
zbliza sie, brakuje jeszcze polskiej druzyny w lm i juz moze nastapic armageddon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ładziak, Ty tu już nie nie szukaj zaczepki. Mówiłem już, w 2016 będziemy mieli LM, a Armageddon będzie dopiero za ok 2 pokolenia, jak uchodźcy naprodukują wystarczającą ilość dzieciorów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  AV dnb @7,42 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
LM w 2016? To Legia jakieś wielkie zakupy zimą i latem planuje?  No chyba, że mówisz o Piaście w LM, to już inna sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
O Piaście... Następny szuka wrażeń. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nie, ja tylko robię marne prowokacje  Na ten moment LE to jest szczyt możliwości naszych ligowców. Nie ma co marzyć o LM. Legia miała ostatnio szansę, nie pykło. Dzisiaj jesteście przeciętni jak cała ekstraklasa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|