|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale powiem Ci Tazen, że ten Pazdan naprawdę dobry jest.
Czyści wszystko co się rusza i dla mnie lepiej wygląda jako pomocnik niż stoper.
Dobry ruch Staśka z tą zmianą pozycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
No grajek bardzo dobry, jako defensywny chyba najlepszy w Polsce.
Szkoda tylko, że tchórz, bo mógł robić karierę w Bundeslidze, a tak to już raczej po ptakach i Legia do emerytury albo jakiś Cypr czy Azerbejdżan na koniec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Swoją drogą takie traktowanie z góry tego Piasta, a moim zdaniem spoookojnie dowiozą lidera do 30. kolejki. Podział punktów ich zabije, a jeśli wytrzymają ciśnienie to zazdrościłbym mocno - podobnie jak kiedyś Śląskowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jeszcze go opchną za dużo więcej niż kupili. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nie wierze, że gdziekolwiek na zachód pójdzie, 29 lat po tym sezonie będzie miał. Może jakieś Chiny się skuszą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Spokojnie to grali przez te początkowe kolejki bo inni traktowali Piasta jeszcze " po staremu ". Teraz już zmienią podejście i się zaczną dla nich schody, w każdym razie nie do nieba. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
W tym rzecz, że Piast jest na tyle silny by popchnąć każdego w tej lidze. Dla mnie to nieprawdopodobna sytuacja jest, jak jeszcze w ostatnich sezonach była Legia i Lech jako czołówka, to teraz nie ma ani jednej takiej ekipy. Nikt nie jest w stanie wygrać kilku meczów z rzędu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Poczekaj jak ci słabsi zaczną ustawiać autobus w bramce, jak sobie ten Piast będzie radził.
Powiem Ci jeszcze, że Legia zacznie wygrywać, bo gra już zupełnie inaczej. Z Lechem był wypadek przy pracy i zapewne jeszcze jakiś się trafi, ale powinna złapać Piasta jeszcze w sezonie zasadniczym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108 |
Dzięki Tazen za wieści o Jadze. Dziwne jest też to, że ostatnio pełno Probierza w mediach. Normalnie, polski trener, który przegra 5 meczów pod rząd raczej tego unika. W tego co piszesz, to się nasuwa spostrzeżenie, że... może wie, że jego działania przyniosą efekt...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nie uwierzę, póki nie zobaczę. Na ten moment Legia jest słaba. Nie przeczę, że nie zgarnie mistrza, ale na 100% nie zdystansuje reszty ligi. Nie ma potencjału zupełnie.
Kuciak, Guilerme, Jodłowiec, Pazdan, Nikolić to nie nadrobią chujowości pozostałych. Macie ten sam problem co reszta od kilku lat. Mecze dobre przeplatane słabiutkimi, albo bezpłciowymi remisami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Dzięki Tazen za wieści o Jadze. Dziwne jest też to, że ostatnio pełno Probierza w mediach. Normalnie, polski trener, który przegra 5 meczów pod rząd raczej tego unika. W tego co piszesz, to się nasuwa spostrzeżenie, że... może wie, że jego działania przyniosą efekt... to fakt, Probierz jest ostatnio wszędzie, na każdym portalu sportowym i byłoby dobrze, żeby dzisiaj wpadły 3 punkty, bo zaczyna robić się ciepło.. potrzeba nam oddechu i trochę spokoju
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Koniec świata się zbliża. Biczyk gra na Arsenal w Monachium i przeciwko Chelesa. Poza tym chce buka puścić z torbami.  Się porobiło Co ?  Baja zatarte a o CFC nie wspomnę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wspomnę tylko że nabyłem 1L Jacka Danielsa w super cenie 94,99,- w Tesco Stalowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
wspomnę tylko że nabyłem 1L Jacka Danielsa w super cenie 94,99,- w Tesco Stalowa  O o o, widzę że myślisz o przyszłości, to dobrze. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
wspomnę tylko że nabyłem 1L Jacka Danielsa w super cenie 94,99,- w Tesco Stalowa  Mam nadzieje, że nie jakaś wybrakowana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
100 % originale jest nawet przepis  Składniki: 10 kg cukru 100 g drożdży 3 litry mleka 30-40 litrów wody Sposób wykonania: Wszystkie składniki wymieszać w czystej, wyparzonej pralce wirnikowej i pozwolić pracować jej przez 2 godziny. Przedestylować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10 |
disel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10 |
http://sportowybar.wp.pl/kat,1041241,title,Pamietasz-Piechne-Byly-krol-strzelcow-Ekstraklasy-rozwozi-wegiel,wid,17948068,wiadomosc.html?ticaid=115df0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Śpiwory i vipy, czyli jak podróżuje polski piłkarz [ eurosport.onet.pl] "Były selekcjoner, jeszcze jako trener Zagłębia Lubin, jechał z zespołem do Berlina, skąd lecieli na zgrupowanie. Kierowcy się nie spieszyło. Pogwizdywał radośnie, a na autostradzie rzadko jechał więcej niż 60 kilometrów na godzinę. Smuda nerwowo zerkał na zegarek. Planował być na lotnisku dwie godziny przed odlotem, ale zanosiło się, że zapasu czasowego nie będzie. Kierowcę niezbyt to chyba interesowało, bo tempa nie zwiększał. W końcu purpurowy ze złości Smuda wrzasnął: - Panie! Uważaj! - Co się stało? zapytał wystraszony kierowca. - Nic, tylko k...a Korzeniowski nas wyprzedza! syknął Smuda." 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|