Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 50 1 2 3 4 49 50
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ale powiem Ci Tazen, że ten Pazdan naprawdę dobry jest.

Czyści wszystko co się rusza i dla mnie lepiej wygląda jako pomocnik niż stoper.

Dobry ruch Staśka z tą zmianą pozycji.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
No grajek bardzo dobry, jako defensywny chyba najlepszy w Polsce.

Szkoda tylko, że tchórz, bo mógł robić karierę w Bundeslidze, a tak to już raczej po ptakach i Legia do emerytury albo jakiś Cypr czy Azerbejdżan na koniec.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Swoją drogą takie traktowanie z góry tego Piasta, a moim zdaniem spoookojnie dowiozą lidera do 30. kolejki. Podział punktów ich zabije, a jeśli wytrzymają ciśnienie to zazdrościłbym mocno - podobnie jak kiedyś Śląskowi.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jeszcze go opchną za dużo więcej niż kupili. smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Nie wierze, że gdziekolwiek na zachód pójdzie, 29 lat po tym sezonie będzie miał. Może jakieś Chiny się skuszą.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Spokojnie to grali przez te początkowe kolejki bo inni traktowali Piasta jeszcze " po staremu ".

Teraz już zmienią podejście i się zaczną dla nich schody,
w każdym razie nie do nieba. smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
W tym rzecz, że Piast jest na tyle silny by popchnąć każdego w tej lidze. Dla mnie to nieprawdopodobna sytuacja jest, jak jeszcze w ostatnich sezonach była Legia i Lech jako czołówka, to teraz nie ma ani jednej takiej ekipy. Nikt nie jest w stanie wygrać kilku meczów z rzędu.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Poczekaj jak ci słabsi zaczną ustawiać autobus w bramce,
jak sobie ten Piast będzie radził.

Powiem Ci jeszcze, że Legia zacznie wygrywać, bo gra już zupełnie inaczej.
Z Lechem był wypadek przy pracy i zapewne jeszcze jakiś się trafi,
ale powinna złapać Piasta jeszcze w sezonie zasadniczym.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
O
member
member
O Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 108
Dzięki Tazen za wieści o Jadze.
Dziwne jest też to, że ostatnio pełno Probierza w mediach. Normalnie, polski trener, który przegra 5 meczów pod rząd raczej tego unika.
W tego co piszesz, to się nasuwa spostrzeżenie, że... może wie, że jego działania przyniosą efekt...

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Nie uwierzę, póki nie zobaczę. Na ten moment Legia jest słaba. Nie przeczę, że nie zgarnie mistrza, ale na 100% nie zdystansuje reszty ligi. Nie ma potencjału zupełnie.

Kuciak, Guilerme, Jodłowiec, Pazdan, Nikolić to nie nadrobią chujowości pozostałych. Macie ten sam problem co reszta od kilku lat. Mecze dobre przeplatane słabiutkimi, albo bezpłciowymi remisami.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by obuszek
Dzięki Tazen za wieści o Jadze.
Dziwne jest też to, że ostatnio pełno Probierza w mediach. Normalnie, polski trener, który przegra 5 meczów pod rząd raczej tego unika.
W tego co piszesz, to się nasuwa spostrzeżenie, że... może wie, że jego działania przyniosą efekt...
piwo

to fakt, Probierz jest ostatnio wszędzie, na każdym portalu sportowym

i byłoby dobrze, żeby dzisiaj wpadły 3 punkty, bo zaczyna robić się ciepło.. potrzeba nam oddechu i trochę spokoju

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by akagi
Koniec świata się zbliża.

Biczyk gra na Arsenal w Monachium i przeciwko Chelesa.

Poza tym chce buka puścić z torbami. smile
Się porobiło Co ? smile
Baja zatarte a o CFC nie wspomnę smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
wspomnę tylko że nabyłem 1L Jacka Danielsa w super cenie 94,99,- w Tesco Stalowa wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Biczu
wspomnę tylko że nabyłem 1L Jacka Danielsa w super cenie 94,99,- w Tesco Stalowa wink

O o o,
widzę że myślisz o przyszłości, to dobrze. smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Biczu
wspomnę tylko że nabyłem 1L Jacka Danielsa w super cenie 94,99,- w Tesco Stalowa wink
Mam nadzieje, że nie jakaś wybrakowana smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
100 % originale
jest nawet przepis smile
Składniki:
10 kg cukru
100 g drożdży
3 litry mleka
30-40 litrów wody

Sposób wykonania:
Wszystkie składniki wymieszać w czystej, wyparzonej pralce wirnikowej i pozwolić pracować jej przez 2 godziny. Przedestylować.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
piwo

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680
Likes: 10
disel smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680
Likes: 10
http://sportowybar.wp.pl/kat,1041241,title,Pamietasz-Piechne-Byly-krol-strzelcow-Ekstraklasy-rozwozi-wegiel,wid,17948068,wiadomosc.html?ticaid=115df0

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Śpiwory i vipy, czyli jak podróżuje polski piłkarz [eurosport.onet.pl]

"Były selekcjoner, jeszcze jako trener Zagłębia Lubin, jechał z zespołem do Berlina, skąd lecieli na zgrupowanie. Kierowcy się nie spieszyło. Pogwizdywał radośnie, a na autostradzie rzadko jechał więcej niż 60 kilometrów na godzinę. Smuda nerwowo zerkał na zegarek. Planował być na lotnisku dwie godziny przed odlotem, ale zanosiło się, że zapasu czasowego nie będzie. Kierowcę niezbyt to chyba interesowało, bo tempa nie zwiększał. W końcu purpurowy ze złości Smuda wrzasnął:

- Panie! Uważaj!

- Co się stało? zapytał wystraszony kierowca.

- Nic, tylko k...a Korzeniowski nas wyprzedza! syknął Smuda."

laugh


Strona 2 z 50 1 2 3 4 49 50

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,369 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1