|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Nikt w tej lidze oprócz Piasta nie jest w stanie wygrać 5 meczów z rzędu, więc o czym tu mówić. Banda cip i ciut lepszy Piast. Jakby włodarze Legii zatrudnili normalnego trenera to nie sądzę by mieli problemy z wygraniem tej śmiesznej ligi, a że zatrudniają jakiegoś "Ruska", który poza tym, że jest ... "ruskiem" w trenerce niczym wielkim się nie wsławił, to poza efektem miotły cudów nie można oczekiwać, co pokazał ostatni bardzo nudny mecz w LE, którą to jak słusznie powiedział kiedyś Pacyfek oglądają już chyba tylko rodziny piłkarzy. ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wy wygrajcie dzisiaj - Tazen - to już będzie tylko 5 pkt. Spoko spoko, to dopiero połowa rundy zasadniczej, a mamy Piasta u siebie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Nikt w tej lidze oprócz Piasta nie jest w stanie wygrać 5 meczów z rzędu, więc o czym tu mówić. Banda cip i ciut lepszy Piast. Jakby włodarze Legii zatrudnili normalnego trenera to nie sądzę by mieli problemy z wygraniem tej śmiesznej ligi, a że zatrudniają jakiegoś "Ruska", który poza tym, że jest ... "ruskiem" w trenerce niczym wielkim się nie wsławił, to poza efektem miotły cudów nie można oczekiwać, co pokazał ostatni bardzo nudny mecz w LE, którą to jak słusznie powiedział kiedyś Pacyfek oglądają już chyba tylko rodziny piłkarzy. ;-)) Boguś Saganowski u nas na forum, no kto by się spodziewał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
no fakt 8 pumnkow i ze 20 meczy do konca po drodze podzial jakis nie ma bata zeby taka druyzna jak Piast to wypuscila. Może jakby nie dzielili tych pkt to Piast miałby szansę na mistrza ale po tym śmiesznym podziale im zostaną z 3-4 pkt przewagi i mecz na Legii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Wy wygrajcie dzisiaj - Tazen - to już będzie tylko 5 pkt.Spoko spoko, to dopiero połowa rundy zasadniczej, a mamy Piasta u siebie.  Widzę, że 3 pkt w meczu z Pogonią już dopisane w tabeli 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
tychy jaka układanka 2/1 wałkarze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak fechu, dopisane, bo trzeba myśleć pozytywie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
no fakt 8 pumnkow i ze 20 meczy do konca po drodze podzial jakis nie ma bata zeby taka druyzna jak Piast to wypuscila. Może jakby nie dzielili tych pkt to Piast miałby szansę na mistrza ale po tym śmiesznym podziale im zostaną z 3-4 pkt przewagi i mecz na Legii. nie no mecz na Legii to to w rundzie rewanzowej, a gdzie beda grali w tej decydujacej na razie nie wiadomo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
To było pewne, że Moravce nie dowiozo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
no fakt 8 pumnkow i ze 20 meczy do konca po drodze podzial jakis nie ma bata zeby taka druyzna jak Piast to wypuscila. do 30. kolejki nie ma możliwości, żeby Piast to stracił, tak jak napisałem, podział może ich zabić Wy wygrajcie dzisiaj - Tazen - to już będzie tylko 5 pkt. Spoko spoko, to dopiero połowa rundy zasadniczej, a mamy Piasta u siebie.  Sorry, ale w Legie to już buki nawet przestają wierzyć. A Pogoń to solidna ekipa, coś jak Jaga w tamtym sezonie, jak 1-0 wymęczycie to będzie sukces.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tak fechu, dopisane, bo trzeba myśleć pozytywie.  U mnie brak optymizmu po ostatnich poczynaniach naszych grajków. Więc teoretycznie masz prawo myśleć pozytywnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nikt w tej lidze oprócz Piasta nie jest w stanie wygrać 5 meczów z rzędu, więc o czym tu mówić. Banda cip i ciut lepszy Piast. Jakby włodarze Legii zatrudnili normalnego trenera to nie sądzę by mieli problemy z wygraniem tej śmiesznej ligi, a że zatrudniają jakiegoś "Ruska", który poza tym, że jest ... "ruskiem" w trenerce niczym wielkim się nie wsławił, to poza efektem miotły cudów nie można oczekiwać, co pokazał ostatni bardzo nudny mecz w LE, którą to jak słusznie powiedział kiedyś Pacyfek oglądają już chyba tylko rodziny piłkarzy. ;-)) Najpierw niech Legia ściągnie całą linie obrony i nauczy się cokolwiek robić ze stałych fragmentów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
1:0 to też 3 pkt. Malarz będzie na bramce, to może być 2:1. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Piast dzisiaj traci pkt. w Białymstoku, chociaz kurs na Jage troche za mały.
Piast tego nie dowiezie do ostatniej kolejki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
1:0 to też 3 pkt. Malarz będzie na bramce, to może być 2:1.  a Kuciak jak by był to moze nawet 3:2 by bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
A teraz są gdzieś kursy na mistrza PL? Ile na Legię i Piast?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jose nie ma dzisiaj na ławce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
1:0 to też 3 pkt. Malarz będzie na bramce, to może być 2:1.  Być może wygracie, ale chujowi jesteście jak nigdy. Rewolucja w następnych okienkach, albo popadniecie w marazm totalny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Jose nie ma dzisiaj na ławce? Kara za wypowiedzi z Sotonem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
A Jaga dzisiaj powinna wygrać, tak na przekór, bo w końcu musimy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|