Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 41 z 81 1 2 39 40 41 42 43 80 81
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Tazen
Nikt w tej lidze oprócz Piasta nie jest w stanie wygrać 5 meczów z rzędu, więc o czym tu mówić. Banda cip i ciut lepszy Piast.

Jakby włodarze Legii zatrudnili normalnego trenera to nie sądzę by mieli problemy z wygraniem tej śmiesznej ligi, a że zatrudniają jakiegoś "Ruska", który poza tym, że jest ... "ruskiem" w trenerce niczym wielkim się nie wsławił, to poza efektem miotły cudów nie można oczekiwać, co pokazał ostatni bardzo nudny mecz w LE, którą to jak słusznie powiedział kiedyś Pacyfek oglądają już chyba tylko rodziny piłkarzy. ;-))

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wy wygrajcie dzisiaj - Tazen - to już będzie tylko 5 pkt.
Spoko spoko, to dopiero połowa rundy zasadniczej, a mamy Piasta u siebie. smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Tazen
Nikt w tej lidze oprócz Piasta nie jest w stanie wygrać 5 meczów z rzędu, więc o czym tu mówić. Banda cip i ciut lepszy Piast.

Jakby włodarze Legii zatrudnili normalnego trenera to nie sądzę by mieli problemy z wygraniem tej śmiesznej ligi, a że zatrudniają jakiegoś "Ruska", który poza tym, że jest ... "ruskiem" w trenerce niczym wielkim się nie wsławił, to poza efektem miotły cudów nie można oczekiwać, co pokazał ostatni bardzo nudny mecz w LE, którą to jak słusznie powiedział kiedyś Pacyfek oglądają już chyba tylko rodziny piłkarzy. ;-))

Boguś Saganowski u nas na forum, no kto by się spodziewał wink

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by 11kera11
no fakt 8 pumnkow i ze 20 meczy do konca po drodze podzial jakis nie ma bata zeby taka druyzna jak Piast to wypuscila.

Może jakby nie dzielili tych pkt to Piast miałby szansę na mistrza ale po tym śmiesznym podziale im zostaną z 3-4 pkt przewagi i mecz na Legii.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by akagi
Wy wygrajcie dzisiaj - Tazen - to już będzie tylko 5 pkt.
Spoko spoko, to dopiero połowa rundy zasadniczej, a mamy Piasta u siebie. smile
Widzę, że 3 pkt w meczu z Pogonią już dopisane w tabeli smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
tychy jaka układanka 2/1 wałkarze

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak fechu, dopisane, bo trzeba myśleć pozytywie. smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by 11kera11
no fakt 8 pumnkow i ze 20 meczy do konca po drodze podzial jakis nie ma bata zeby taka druyzna jak Piast to wypuscila.

Może jakby nie dzielili tych pkt to Piast miałby szansę na mistrza ale po tym śmiesznym podziale im zostaną z 3-4 pkt przewagi i mecz na Legii.
nie no mecz na Legii to to w rundzie rewanzowej, a gdzie beda grali w tej decydujacej na razie nie wiadomo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
To było pewne, że Moravce nie dowiozo..

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by 11kera11
no fakt 8 pumnkow i ze 20 meczy do konca po drodze podzial jakis nie ma bata zeby taka druyzna jak Piast to wypuscila.
do 30. kolejki nie ma możliwości, żeby Piast to stracił, tak jak napisałem, podział może ich zabić
Originally Posted by akagi
Wy wygrajcie dzisiaj - Tazen - to już będzie tylko 5 pkt.
Spoko spoko, to dopiero połowa rundy zasadniczej, a mamy Piasta u siebie. smile
Sorry, ale w Legie to już buki nawet przestają wierzyć. A Pogoń to solidna ekipa, coś jak Jaga w tamtym sezonie, jak 1-0 wymęczycie to będzie sukces.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by akagi
Tak fechu, dopisane, bo trzeba myśleć pozytywie. smile
U mnie brak optymizmu po ostatnich poczynaniach naszych grajków. Więc teoretycznie masz prawo myśleć pozytywnie wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Tazen
Nikt w tej lidze oprócz Piasta nie jest w stanie wygrać 5 meczów z rzędu, więc o czym tu mówić. Banda cip i ciut lepszy Piast.

Jakby włodarze Legii zatrudnili normalnego trenera to nie sądzę by mieli problemy z wygraniem tej śmiesznej ligi, a że zatrudniają jakiegoś "Ruska", który poza tym, że jest ... "ruskiem" w trenerce niczym wielkim się nie wsławił, to poza efektem miotły cudów nie można oczekiwać, co pokazał ostatni bardzo nudny mecz w LE, którą to jak słusznie powiedział kiedyś Pacyfek oglądają już chyba tylko rodziny piłkarzy. ;-))
Najpierw niech Legia ściągnie całą linie obrony i nauczy się cokolwiek robić ze stałych fragmentów.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
1:0 to też 3 pkt.

Malarz będzie na bramce, to może być 2:1. smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Piast dzisiaj traci pkt. w Białymstoku, chociaz kurs na Jage troche za mały.

Piast tego nie dowiezie do ostatniej kolejki.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by akagi
1:0 to też 3 pkt.

Malarz będzie na bramce, to może być 2:1. smile
a Kuciak jak by był to moze nawet 3:2 by bylo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
A teraz są gdzieś kursy na mistrza PL? Ile na Legię i Piast?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jose nie ma dzisiaj na ławce?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
1:0 to też 3 pkt.

Malarz będzie na bramce, to może być 2:1. smile
Być może wygracie, ale chujowi jesteście jak nigdy. Rewolucja w następnych okienkach, albo popadniecie w marazm totalny

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by quincy
Jose nie ma dzisiaj na ławce?

Kara za wypowiedzi z Sotonem.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
A Jaga dzisiaj powinna wygrać, tak na przekór, bo w końcu musimy.

Strona 41 z 81 1 2 39 40 41 42 43 80 81

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1