Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by panKa$a
Panowie, korzystał ktoś kiedyś z Aeroflot?
Tak żeby się nie opierać na pojedynczych opiniach, możesz spojrzeć na http://www.airlinequality.com Tam są bardziej przekrojowe oceny linii, a i możesz zapoznać się z relacjami podróżujących.

Bonus: Unibet
Conrad #6375451 09/12/2014 10:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Conrad #6377291 12/12/2014 15:39
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
[Linked Image]

[Linked Image]

Ostatnio zagościłem na tym statku i od teraz podróżowanie samolotem to będzie męka a nie przyjemność. wink

Conrad #6377512 12/12/2014 23:57
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
skad dokad plynales?

Conrad #6377707 13/12/2014 15:49
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Płynąłem z Singapuru do Sydney (po drodze stawał w Darwin i Brisbane).

Ten statek to odnowiony (tuż przed rejsem kilka tygodni był w "dry dock" w Singapurze i sporo w nim zmieniono) Voyager of the Seas należący do Royal Caribbean. Piękny statek.

Conrad #6378130 14/12/2014 04:43
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Niezle, czesto jak jade wlasnie przez Circular Quay to widze te statki w zatoce, robi to mega wrazenie, ale takiego jeszcz nie widzialem.

Pozazdroscic smile

Conrad #6382808 28/12/2014 23:05
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Nie wiem, może coś mi umyka, ale w przypadku 11/9/2001 ludzie dzwonili do swoich bliskich, że zaraz zginą.

A ostatnio samoloty spadają i mało kto w ogóle porusza temat telefonów. Chyba, że przez burzę sieci nie mieli.

Conrad #6382810 28/12/2014 23:09
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Albo na morzu Java nie ma zasięgu

Conrad #6382812 28/12/2014 23:44
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
W przypadku 9/11 porwane samoloty spedzily troche czasu w powietrzu zanim sie rozjebaly o wieze takze mieli czas na telefonowanie.

W przypadku zwyklych katastrof przewaznie ludzie nie wiedza do ostatnich chwil co ich spotka.

Conrad #6382844 29/12/2014 13:05
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
porwane samoloty smile

Maciek #6383049 30/12/2014 04:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
http://www.flightradar24.com/data/flights/tz1/#520987f

W piątek leciałem bardzo podobną trasą (w dalszej części lotu) co ten Air Asia, który zniknął z radaru.

Bardzo dziwna sprawa, że nie mogą go odnaleźć w ciągu kilku/nastu godzin. Mnóstwo innych lotów, do tego kręcących się w tym rejonie statków, no i lot w ciągu dnia a nie nocą. Do tego są to bardzo płytkie wody.

A co z czarną skrzynką, nikt się nie pyta czy nadaje *ping* na dnie morza?

Conrad #6427829 08/03/2015 09:45
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 486
dzisiaj mija rok od zaginięcie mh370...jakie macie podejrzenia co do tego ? przecież to nie możliwe żeby przez rok nie mogli go znaleść, i że wszystkie cześci poszły na dno...nigdy tak nie było. Zawsze coś wypływało, kamizelka, kawałek tratwy ratunkowej, kawałek skrzydła itp..
Poza tym, są też teorie, na tvn24 o tym mówili, że piloci się mogli katapultować tuż przed tragedią...
W związku z tym czy wierzycie,w teorie spiskowe, typu że zostali porwani przez obcą cywilizację z innego układu planetarnego, ewentualnie przeszli przez jakis tunel czasoprzestrzenny do innego wymiaru, za sprawą siły fizyki, której nie odkryliśmy ?
Prosze o sugestię. Może macie jakies newsy na ten temat

Conrad #6443155 08/04/2015 09:21
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Lecialem ostatnio Dreamlinerem i musze przyznac, ze calkiem fajny samolot. Na pewno cichszy od innych dwusilnikowcow, czy to 777, A330 czy nawet 737 i A320.

Do tego ciekawe rozwiązanie z przyciemnianymi szybami zamiast rolet.

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by moldefk
dzisiaj mija rok od zaginięcie mh370...jakie macie podejrzenia co do tego ? przecież to nie możliwe żeby przez rok nie mogli go znaleść, i że wszystkie cześci poszły na dno...nigdy tak nie było. Zawsze coś wypływało, kamizelka, kawałek tratwy ratunkowej, kawałek skrzydła itp..
Poza tym, są też teorie, na tvn24 o tym mówili, że piloci się mogli katapultować tuż przed tragedią...
W związku z tym czy wierzycie,w teorie spiskowe, typu że zostali porwani przez obcą cywilizację z innego układu planetarnego, ewentualnie przeszli przez jakis tunel czasoprzestrzenny do innego wymiaru, za sprawą siły fizyki, której nie odkryliśmy ?
Prosze o sugestię. Może macie jakies newsy na ten temat

ponoć zachaczył o brzozę a w 2 minucie słychać strzały...

Moja teoria jest taka, że wessało go w laptopa Ziobry w trzeci wymiar i jest teraz w szafie Lesiaka smile

Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
U
u Offline
old hand
u
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
Originally Posted by moldefk
dzisiaj mija rok od zaginięcie mh370...jakie macie podejrzenia co do tego ? przecież to nie możliwe żeby przez rok nie mogli go znaleść, i że wszystkie cześci poszły na dno...nigdy tak nie było. Zawsze coś wypływało, kamizelka, kawałek tratwy ratunkowej, kawałek skrzydła itp..
Poza tym, są też teorie, na tvn24 o tym mówili, że piloci się mogli katapultować tuż przed tragedią...
W związku z tym czy wierzycie,w teorie spiskowe, typu że zostali porwani przez obcą cywilizację z innego układu planetarnego, ewentualnie przeszli przez jakis tunel czasoprzestrzenny do innego wymiaru, za sprawą siły fizyki, której nie odkryliśmy ?
Prosze o sugestię. Może macie jakies newsy na ten temat

NG o katastrofie tongue



Conrad #6562186 08/11/2015 13:46
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by DJ SOSNA
Produkt najlepszy w swojej klasie, ale cena też kosmiczna.

Ja ostatnio latam Scoot - tania linia należąca do Singapore Airlines. Super ceny biletów a piwo po $4 mogę sobie kupić osobno. smile

Conrad #6592442 19/01/2016 12:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
LOT ze sporą stratą w 2015 roku. [m.money.pl]

Quote
Jak zapowiadał jesienią p.o. prezesa LOT-u Marcin Celejewski, LOT miał zamknąć 2015 rok z wynikiem około zera, choć pierwotne plany zakładały, że może zarobić ponad 120 mln zł na działalności podstawowej. Jeszcze przed wylotem w pierwszy rejs z pasażerami do Tokio Celejewski zapewniał, że "sytuacja spółki jest stabilna i nie ma żadnego zagrożenia płynnościowego".

Nie minęła nawet doba od tej wypowiedzi, a Filip Grzegorczyk, wiceminister skarbu - czyli resortu, który nadzoruje LOT - poinformował posłów, że przewoźnik zamknie rok ze stratą na działalności podstawowej wynoszącą około 25 mln zł. - To wynik szacunkowy, przed zbadaniem przez biegłego rewidenta - zastrzegł wiceminister. Łącznie strata ma wynieść 250 mln zł.

lupus #6593678 21/01/2016 16:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przeprowadzono sondę, czego ludzie najbardziej nie lubia podczas lotu.
U was tak samo?

[Linked Image]

Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, aker, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,544 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1