|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Tutaj link http://www.missworld.tv/teams/default.sps?iTeamID=1437Wybieramy - dawać swoje typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 1. Gruzja 2. Walia 3. Belgia 4. Niemcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
1. Szwecja 2. Islandia 3. Polska
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
1. Niemcy 2. Rumunia 3. Martynika - z tą to bym poszalał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Ale co mi się podoba to widać już efekty wyjazdów do pracy za wielką wode:
Miss Kanady - Malgorzata MAJEWSKA
A także przyjazdy naszych sąsiadów na stadion dziesięciolecia:
Miss Rosji - Aleksandra MAZUR
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
w kolejnosci alfabetycznej moje pewniaczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> BELARUS - Katsiaryna LITVINAVA BELGIUM - Virginie Lieve Geraldine CLAES BOSNIA & HERZEGOVINA - Azra GAZDIC COLOMBIA - Elizabeth LOAIZA INDIA - Natasha SURI IRELAND - Sara MORRISSEY LATVIA - Liga MEINARTE MARTINIQUE - Stephanie Florence COLOSSE MEXICO - Karla Veronica JIMENEZ AMESCUA MOLDOVA - Alexandra DEMCIUK NORTHERN IRELAND - Catherine Jean MILLIGAN PANAMA - Giselle BISSOT KIESWETTER PHILIPPINES - Anna Maris IGPIT POLAND - Marzena CIESLIK PUERTO RICO - Thebyam CARRION ALVAREZ SLOVENIA - Iris MULEJ SPAIN - Inmaculada TORRES DEL REY SRI LANKA - Rapthi Raffella Dannielle KERKOVEN SWEDEN - Cathrin SKOG TRINIDAD & TOBAGO - Teneke De FREITAS
jednak bezapelacyjnie miejsce 1 Sweden miejsce 2 Latvia miejsce 3 Mexico
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
SLOVENIA - Iris MULEJ
ICELAND - Asdis Svava HALLGRIMSDOTTIR
POLAND - Marzena CIESLIK
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Bahamas i Martynika
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
uuu la la
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942 |
1. Szwedka - Cathrin Skog 2. Meksykanka - Karla Veronica JIMENEZ AMESCUA 3. Argentynka - Maria Beatriz VALLEJOS SCHULZE
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
tyle ich jest, jedne lepsze, drugie gorsze, ale zadnej bym nie odmowil jakby chciala tego, tamtego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
a co do Slowenki, to nawet fajna, ale o jednym trzeba pamietac:
Facet nie pies, na kosci nie poleci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Reprezentantka IV RP niestety nie powala na kolana, a była chyba najbrzydsza i najgłupsza z wszystkich podczas wyborów Miss Polonia.
Ale Miss Kanady jest jeszcze gorsza (choć może nie tak tępa) i jeszcze bardziej zdołuje wizerunek naszych kobiet.
Mam nadzieję, że prezydentowa się nie pojawi bo jak się na niej kamery skupią to już w ogóle cały świat będzie nas miał za brzydki lud...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Reprezentantka IV RP niestety nie powala na kolana, a była chyba najbrzydsza i najgłupsza z wszystkich podczas wyborów Miss Polonia.
Ale Miss Kanady jest jeszcze gorsza (choć może nie tak tępa) i jeszcze bardziej zdołuje wizerunek naszych kobiet.
Mam nadzieję, że prezydentowa się nie pojawi bo jak się na niej kamery skupią to już w ogóle cały świat będzie nas miał za brzydki lud... koncowa czesc rozbraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Widać że wszystkie kandydatki bardzo oszczędzały na fotografach, ale mimo wszystko to takiego nieurodzaju to dawno nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Na początku śmiałem się że wybieracie Szwedkę, jednak obejrzałem resztę i też ją wybrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> oraz dodatkowo Libankę.
Coradowi jak zwykle Tusk zasłania widok, Polka jest lepsza niż 2/3 pozostałych kandydatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Miss Portugalii wygląda jak młodszy brat Jon Bon Jovi'ego po operacji zmiany płci... lol... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dla mnie #1 jest Miss Słowenii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Miss Słowenii twarz ma super, a ją bym zabieral chetnie na kolacje - dużo by nie zjadła. Osobiście nie przepadam za takimy sucharami!!
A co do Polki to fakt - w 10 się mieści (jak się nie uśmiecha)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jiro, dla takich jak Ty to Tusk jest takim "scapegoat". Piorun uderzy w Twój dom... Tusk jest winny. Trzęsienie ziemi w Iranie... to przez tego Tuska.
To, że Baba Jaga jest prezydentową a gej premierem to także wina Tuska. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Fajne są także panie z Mołdawii oraz z Dominikany. Ta druga przypomina mi jakąś laskę z filmów porno, może dlatego wpadła mi w oko. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395 |
1. Miss Ecuador <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Malta - kartoflara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Chilijka mniaam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|