Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#656431 04/09/2006 12:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Tutaj link http://www.missworld.tv/teams/default.sps?iTeamID=1437

Wybieramy - dawać swoje typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

1. Gruzja
2. Walia
3. Belgia
4. Niemcy



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#656432 04/09/2006 13:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842

1. Szwecja
2. Islandia
3. Polska

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#656433 04/09/2006 13:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
1. Niemcy
2. Rumunia
3. Martynika - z tą to bym poszalał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Ale co mi się podoba to widać już efekty wyjazdów do pracy za wielką wode:

Miss Kanady - Malgorzata MAJEWSKA

A także przyjazdy naszych sąsiadów na stadion dziesięciolecia:

Miss Rosji - Aleksandra MAZUR

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#656434 04/09/2006 13:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
w kolejnosci alfabetycznej moje pewniaczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
BELARUS - Katsiaryna LITVINAVA
BELGIUM - Virginie Lieve Geraldine CLAES
BOSNIA & HERZEGOVINA - Azra GAZDIC
COLOMBIA - Elizabeth LOAIZA
INDIA - Natasha SURI
IRELAND - Sara MORRISSEY
LATVIA - Liga MEINARTE
MARTINIQUE - Stephanie Florence COLOSSE
MEXICO - Karla Veronica JIMENEZ AMESCUA
MOLDOVA - Alexandra DEMCIUK
NORTHERN IRELAND - Catherine Jean MILLIGAN
PANAMA - Giselle BISSOT KIESWETTER
PHILIPPINES - Anna Maris IGPIT
POLAND - Marzena CIESLIK
PUERTO RICO - Thebyam CARRION ALVAREZ
SLOVENIA - Iris MULEJ
SPAIN - Inmaculada TORRES DEL REY
SRI LANKA - Rapthi Raffella Dannielle KERKOVEN
SWEDEN - Cathrin SKOG
TRINIDAD & TOBAGO - Teneke De FREITAS

jednak bezapelacyjnie
miejsce 1 Sweden
miejsce 2 Latvia
miejsce 3 Mexico

#656435 04/09/2006 13:50
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
TYLKO ISLANDIA !

#656436 04/09/2006 13:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
Quote
TYLKO ISLANDIA !
tylko

#656437 04/09/2006 14:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
SLOVENIA - Iris MULEJ

ICELAND - Asdis Svava HALLGRIMSDOTTIR

POLAND - Marzena CIESLIK

#656438 04/09/2006 14:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Bahamas i Martynika

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

uuu la la

#656439 04/09/2006 14:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
!!! S Z W E C J A !!!

#656440 04/09/2006 14:55
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
1. Szwedka - Cathrin Skog
2. Meksykanka - Karla Veronica JIMENEZ AMESCUA
3. Argentynka - Maria Beatriz VALLEJOS SCHULZE

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#656441 04/09/2006 15:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
tyle ich jest, jedne lepsze, drugie gorsze, ale zadnej bym nie odmowil jakby chciala tego, tamtego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#656442 04/09/2006 15:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
a co do Slowenki, to nawet fajna, ale o jednym trzeba pamietac:

Facet nie pies, na kosci nie poleci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#656443 04/09/2006 15:10
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Reprezentantka IV RP niestety nie powala na kolana, a była chyba najbrzydsza i najgłupsza z wszystkich podczas wyborów Miss Polonia.

Ale Miss Kanady jest jeszcze gorsza (choć może nie tak tępa) i jeszcze bardziej zdołuje wizerunek naszych kobiet.

Mam nadzieję, że prezydentowa się nie pojawi bo jak się na niej kamery skupią to już w ogóle cały świat będzie nas miał za brzydki lud...

#656444 04/09/2006 15:22
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Quote
Reprezentantka IV RP niestety nie powala na kolana, a była chyba najbrzydsza i najgłupsza z wszystkich podczas wyborów Miss Polonia.

Ale Miss Kanady jest jeszcze gorsza (choć może nie tak tępa) i jeszcze bardziej zdołuje wizerunek naszych kobiet.

Mam nadzieję, że prezydentowa się nie pojawi bo jak się na niej kamery skupią to już w ogóle cały świat będzie nas miał za brzydki lud...


koncowa czesc rozbraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#656445 04/09/2006 15:36
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Widać że wszystkie kandydatki bardzo oszczędzały na fotografach, ale mimo wszystko to takiego nieurodzaju to dawno nie było <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Na początku śmiałem się że wybieracie Szwedkę, jednak obejrzałem resztę i też ją wybrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> oraz dodatkowo Libankę.

Coradowi jak zwykle Tusk zasłania widok, Polka jest lepsza niż 2/3 pozostałych kandydatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#656446 04/09/2006 15:37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Miss Portugalii wygląda jak młodszy brat Jon Bon Jovi'ego po operacji zmiany płci... lol... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dla mnie #1 jest Miss Słowenii.

#656447 04/09/2006 15:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Miss Słowenii twarz ma super, a ją bym zabieral chetnie na kolacje - dużo by nie zjadła. Osobiście nie przepadam za takimy sucharami!!

A co do Polki to fakt - w 10 się mieści (jak się nie uśmiecha)

#656448 04/09/2006 15:43
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jiro, dla takich jak Ty to Tusk jest takim "scapegoat". Piorun uderzy w Twój dom... Tusk jest winny. Trzęsienie ziemi w Iranie... to przez tego Tuska.

To, że Baba Jaga jest prezydentową a gej premierem to także wina Tuska. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Fajne są także panie z Mołdawii oraz z Dominikany. Ta druga przypomina mi jakąś laskę z filmów porno, może dlatego wpadła mi w oko. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#656449 04/09/2006 15:46
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,395


1. Miss Ecuador <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#656450 04/09/2006 15:47
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Malta - kartoflara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Chilijka mniaam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1