Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Oficjalkna strona --> http://langteam.bikeworld.pl/tour

Nasz narodowy tour już ruszył a w temacie cisza... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dzisiaj miałem przyjemność bycia na mecie etapu w moim rodzinnym Olsztynie. Na finiszowych rundach ton nadawała grupa Lampre, stąd też liczyłem na zwycięstwo Bennatiego. Jednak niezwykle mocne tempo na ostatnim okrążeniu oraz porywisty wiatr, porozrywały peleton, a niespodziewanym (w moim mniemaniu) zwycięzcą został Max Van Heeswijk (choć Holender sprinterem też jest dobrym).

Czekam na Wasze relacje, z etapów w Waszych miastach. Ja jutro wybywam do Ostródy, skąd może uda mi się zdobyć parę fajnych fotek.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Last edited by tomo; 27/09/2006 10:23.
Bonus: Unibet
#656509 04/09/2006 21:37
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
Jeśli chodzi o moich faworytów tegorocznego wyścigu po Polsce to chciałbym tu wymienić 5 zawodników:

1. Jens VOIGT - TEAM CSC - dla mnie zdecydowany faworyt, dobra forma w tym roku, świetny występ w Tour de France, no i doświadczenie w polskim turze, w którym dwókrotnie zajmował 2 miejsce, myśle, że tym razem Niemiec okaże się bezkonkurencyjny i wygra.
2. Dariusz BARANOWSKI - ASTANA - weteran polskich szos, 3-krotny zwycięsca polskiego turu, fakt, że dość dawno, ale nie przerwanie od lat, zawsze wymienia się go w gronie faworytów do wygrania w klasyfikacji generalnej, moim zdaniem stać go na to miejsce, a jest to już jedna z ostatnich szans na powtórzenie sukcesu z lat 90.
3. Marek RUTKIEWICZ - INTEL ACTION - kolejny Polak, ale tym razem dużo młodszy od poprzednika, ale równierz bardzo utalentowany, w poprzednim roku ósmy, w tym sezonie jak sam mówi bardzo dobrze przygotowany, przeziębienie które dopadło go tuż przed turem nie powinno przeszkodzić mu zajęciu bardzo dobrego miejsca, a nawet wygranej.
4. Jose RUJANO - QUICK STEP - Wenezuelczyk, mały, ale wielki duchem, charyzmatycznu kolarz, w ubiegłym roku wygrał klasyfikacje górską w Giro d'Italia, uważam, że morze zostać czarnym koniem Toru de Pologne.
5. Kim KIRCHEN - T- MOBILE TEAM - ubiegłoroczny zwycięsca, w tym roku zaliczany także do faworytów, także i przeze mnie, na pewno doświadczenie będzie po jego stronie i myślę, że Luksymbórczyk może powtózyć wyczyn z 62 Touru.

Jak narazie w żadnym z bukmacherów, internetowych jak i naziemnych nie spotkałem kursów na zwycięstwo któregoś z kolarzy w polskim wyścigu... A szkoda, bo z chęcią bym obstawił, któregoś z wymienionych przeze mnie kolarzy...

#656510 09/09/2006 07:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Milenium dało oferte na TDP i co my tam widzimy?

Rutkiewicz M.-Mazur P. 1 za 1,75

Bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#656511 09/09/2006 11:46
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Quote
Milenium dało oferte na TDP i co my tam widzimy?

Rutkiewicz M.-Mazur P. 1 za 1,75

Bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

VERY IIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!

Kto jeszcze może niech bierze. rutkiewicz jest kilka razy lepszym góralem niż Mazur. A wczoraj co robił na podjazdach "próbując nogę" świadczy tylko o tym, że jest w bardzo dobrej formie.

#656512 09/09/2006 12:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Z tym iziiii to róznie to bywa ale rzeczywiscie na pierwszy rzut oka zakład wygląda dobrze.

Wiadomo ze dla intelowcow TDP jest impreza docelową a Rutkiewicz jest jednym z liderów i chyba jedynym polskim kolarzem ktory moze próbowac nawiazac walke z kolarzami z zagranicy.
Mazur raz że góry to nie jest to co mu najbardziej odpowiada a dwa ze on tu nie bedzie sie zaginal bo pomimo tego ze w kl. gen. jest dosyc wysoko to jak przyznal jeszcze przed wyscigiem ten start traktuje treningowo.

Jezeli nie wydarzy sie nic nieoczekiwanego typu kraksa (odpukac) to szanse oceniam 90 do 10 na korzysc Rutka
Ale jak bedzie o tym przekonamy sie niedlugo...

#656513 10/09/2006 07:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19
Wczoraj Millenium rozdało prezenty (chociaż Kirchen zawiódł na całej lini:/) Dzisiaj warto zagrać

BOTCHAROV - KOLOBNEV - wczoraj taki sam czas, z tym że ten drugi uciekał i dzisiaj może być bardziej zmęczony niż lider CA. 1 1.70

VOIGT- BRUSEGHIN - VOIGT troche rozczarował ale on jest liderem swojej drużyny, który zachowuje szanse na zwycięztwo chocby etapowe a Marzio to pomocnik Ballana a wiemy jak to jest z pomocnikami- haruwa,haruwa i... przywieź bidon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1 1.65

EVANS - SCHUMACHER- 2 1.9 - poprostu Schumacher nie ma konkurencji w tym wyśćigu, przejeżdżając wczoraj mete mjał mine jakby 1 runde na orlinku pokonał.

#656514 10/09/2006 10:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Quote
VOIGT- BRUSEGHIN - VOIGT troche rozczarował ale on jest liderem swojej drużyny, który zachowuje szanse na zwycięztwo chocby etapowe a Marzio to pomocnik Ballana a wiemy jak to jest z pomocnikami- haruwa,haruwa i... przywieź bidon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 1 1.65
tu bym był ostrożny bo Voigt ostrezegał w wywiadach, że jest zmęczony po tym sezonie jak koń po westernie i wcale nie musi tu walczyć o wysokie miejsca.

Quote
EVANS - SCHUMACHER- 2 1.9 - poprostu Schumacher nie ma konkurencji w tym wyśćigu, przejeżdżając wczoraj mete mjał mine jakby 1 runde na orlinku pokonał.

A tu z kolei zgodzę się. Sam wczoraj złapałem jeszce na Betfair zwycięstwo "Schumiego" po kursie 3. Niemiec bardzo dobrze przygotowany, ma wsparcie w ekipie, a jedynym zagrożeniem jest to, że będzie jechał zachowawczo, choć jak słusznie zauważyłeś mijając wczoraj metę z jego oczu można było wyczytać - "To już ostatnia runda, szkoda..." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czyżby więc dzisiaj triumf dwoch Schumacherów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1