|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Triumf mowilem, ze nie bedzie overa LAC? 2pkt braklo... ostatnie 2 minuty caly 1pkt zdobyli hahaha
O LAL to juz nie wspomne. Kewin ladnie zakutasil tym handicapem. 77pkt zdobytych przez LAL powinno skutkowac chlosta kazdego asfalta w sztani.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Widzialem,no pech,takie przestoje na koniec bola jak dzazga w fiucie.
Co innego gdybys mial undera ,jeszcze by Ci Gryf zza polowy zajebal trojke - zycie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,513
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,513 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Oni sa naprawde niedojebani,z wilkami caly mecz prowadzili... Ps.Pobralem [email protected] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
z dogow widzi mi sie KINGS @2.50 ,a i linia 210 Wiz-Cha wydaje mi sie za duza.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Kafsss-2 Szerszenie -3,5 Nets +12,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Phila @7,88 Dallas @5,27 Brooklyn @8,04  Phila na styku ostatnie spotkania, może w końcu nie spaprają wszystkiego na koniec, Netsi przyjemnie sobie radzą w Oklahomie jak widzę. A Dallas? Po takim kursie jako pieska chyba warto... Okaże się rano  Powodzenia enbijeowcy Powodzenia enbijeowcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Mavs chyba juz wczoraj bylo zapowiedziane odpoczynek niektorych. OKla w skladzie z Durantula i WB nie bardzo. Fila - chora glowa ale moze pewnego dnia dla zachowania godnosci cos ugraja,bo jak pokazali 2x ostatnio umiejetnosciami jakos potrafia ,moze ten dzien jest wlasnie dzis.Przeciwnik do jebniecia bo Boston jest lichy. Ogolnie,chyba pierwszy raz w tym sezonie u mnie tylko tasma i lekko Fila [email protected] (amerykanski wielki buk nie wystawia kursow powyzej 4.0 na ml w nba - smiech na sali) Zero czutki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,513
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,513 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ciekawe jak dlugo jeszcze bede debile z nhl mysleli nad tym co zrobic zeby strzelano wiecej goli bo kurwa z sezonu na sezon coraz gorzej. A ten to juz tragedia. A ci dalej debatuja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
bto priv w nhlu wczoraj zapomnialem o serii i Dallas u siebie dostalo siedem bramek @2.60 na ml sens  Dzis byc moze Hawks skacza serie SJS ale ja odpuscilem. na live pojawila sie fila ,niestety tylko @6.0 ale za stowe musi byc zagrane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Dla mnie Fila-10 oznacza koniec zakladu. +12 to jest wtopa u nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Bez kitu,po co oni sa w nba,to nie ich pierwszy sezon w takim stylu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Bez kitu,po co oni sa w nba,to nie ich pierwszy sezon w takim stylu. Od paru sezonow probuja odbudowac sie poprzez draft. Tylko im to chujowo wychodzi bo debile biora szrot. Embiid, Noel, MCW ktorego oddali, Elfrid Payton ktorego tez oddali i teraz Okafor. Za kazdym razem byly lepsze wybory ale Ci dalej swoje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
ALe o co chodzi ? Fila na prowadzeniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ogolnie rzecz w tym ze chyba nawet nikt ich powaznie nie traktuje.
Z LAL sie gra,lalki moga wygrac a z fila widac jak graja na luzaku no bo koniec koncow i tak win.
Tank to jedno ale ile spotkan mozna dostac na plegar ? No ludzie nie ma stu druzyn w nba.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Phila to szanse na win bedzie miala u siebie z LAL zapare dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Phila to szanse na win bedzie miala u siebie z LAL zapare dni. T Phila to szanse na win bedzie miala u siebie z LAL zapare dni. moze byc ale to beda marne 2.60 mysle. W wypadku tych cymbalow to naprawde marnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ogolnie rzecz w tym ze chyba nawet nikt ich powaznie nie traktuje.
Z LAL sie gra,lalki moga wygrac a z fila widac jak graja na luzaku no bo koniec koncow i tak win.
Tank to jedno ale ile spotkan mozna dostac na plegar ? No ludzie nie ma stu druzyn w nba. Oni tankowac nie musza. Sa tak slabi... z drugiej strony najgorszy bilansi tak nie daje gwarantowanego 1st pick w drafcie bo jest loteria.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|