|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Phila @6.34 Phila +10.5 @1.98 na pierwszy rzut ... progre na win phila czas zaczac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
Bonus 100% do 250€ [voltcasino.com] - Konkurs na spotkanie Wisła Kraków - Cracovia - Temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Phila @6.34 Phila +10.5 @1.98 na pierwszy rzut ... progre na win phila czas zaczac  na zachodzie,jeszcze z druzyna ktira musi wygrywac ... no slabo to widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Phla chyba też musi ... a hjuston ostatnio gra padake ... dwie padaki na przeciw sobie i kurs zachecajacy do zarydzykowania na słabszych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
czy dziś passa Warriors sie skonczy? Pojedli indyki, do tego dzien przerwy i mecz na wyjezdzie, kurs chyba warty zagrania za pare groszy @ 4.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
Też o tym myślę. Ponad to fajny kurs na byki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Phla chyba też musi ... a hjuston ostatnio gra padake ... dwie padaki na przeciw sobie i kurs zachecajacy do zarydzykowania na słabszych Fila musi ? a w jakim celu ? Rockets akurat musi bo celem jest PO,a fili celem najwyzej moze byc kandydowanie z list PO
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Phla chyba też musi ... a hjuston ostatnio gra padake ... dwie padaki na przeciw sobie i kurs zachecajacy do zarydzykowania na słabszych Fila musi ? a w jakim celu ? Rockets akurat musi bo celem jest PO,a fili celem najwyzej moze byc kandydowanie z list PO przegrali 16 meczow pod rzad i musza sie w koncu przelamać ... a teraz houston nie gra najlep[iej takie jest moje zdanie , oczywiscie moge sie mylic ... a to ze masz inne zdanie na ten temat to jest własnie wymiana swoich pogladow ... głowy bym nie dał na ich wygrana ale symboliczna stawka "ofszem"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Siema, na 76ers zbyt słaby kurs.... Ditrojt  @4.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Phla chyba też musi ... a hjuston ostatnio gra padake ... dwie padaki na przeciw sobie i kurs zachecajacy do zarydzykowania na słabszych Fila musi ? a w jakim celu ? Rockets akurat musi bo celem jest PO,a fili celem najwyzej moze byc kandydowanie z list PO przegrali 16 meczow pod rzad i musza sie w koncu przelamać ... a teraz houston nie gra najlep[iej takie jest moje zdanie , oczywiscie moge sie mylic ... a to ze masz inne zdanie na ten temat to jest własnie wymiana swoich pogladow ... głowy bym nie dał na ich wygrana ale symboliczna stawka "ofszem" Sam jestem zwolennikiem takich rozwiazan. Dawalem ich z Minesota i Bostonem,bo szanse ocenialem na conajmniej prawdopodobne wzgledem kursu.Spokojnie mozna bylo kontrowac.NAtomiast moim zdaniem w Houston absolutnie nie maja czego szukac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ja dzisiaj : Marcin over 8.5 [email protected]LBJ over 26.5 [email protected]Moj buk jeszcze nie ma lini na Hardena i ml PHX ,bede rowniez to pogrywal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
ncaaF iowa  na razie 21-10 jazda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
BlackHawks zapomnieli jak się gra Nawet marne kaczory ich leją
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
BlackHawks zapomnieli jak się gra Nawet marne kaczory ich leją Czy ja wiem ? Dopiero co jebli 5 bramek na wyjezdzie SJS majace najlepsza serie do srody  Wg mnie AMD u siebie zawsze grozni,w Chicago z miesiac temu bylo bodajze 0:0 w reg ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
kaczki po tragicznym poczatku sezonu wracaja na wlasciwe tory. Od paru spotkan widac, ze juz jest ok. Getzlaf wrocil, przelamal sie i smigaja niezle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
pogramy na 1 kwarty
char-clev ov53 @1.98 orl-mili ov51 @1.91
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,501 Likes: 10 |
tripel: Boston,Cavs,Bulls 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Byki chyba najpopularniejszy dog dzisiaj
Myslalem nad Rose over 15.5 ale widze ze europejskie wystawily po 14.5 to odpuscilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
BlackHawks zapomnieli jak się gra Nawet marne kaczory ich leją graty hie hie 2:3 dla Blackhawks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Gortaty chyba jeszcze maja w pamieci tamta fatalna kwarte bo teraz nie graja lepiej ... dramatyczna druzyna
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|