|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
kurwa mać...a może Nant ?? @3,20 tu remisik bardzo możliwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
kurwa mać...a może Nant ?? @3,20 tu remisik bardzo możliwy dzisiaj lajony zbierają komplet pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
brawo Piast! jechać kurwa po mistrza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
kurwa mać...a może Nant ?? @3,20 tu remisik bardzo możliwy dzisiaj lajony zbierają komplet pkt no na pewno przegrać nie powinni mają dwie porażki z rzędu o ile dobrze pamiętam i jak na nich to wystarczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
kurwa mać...a może Nant ?? @3,20 tu remisik bardzo możliwy dzisiaj lajony zbierają komplet pkt nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
To już przesądzone! Robert Lewandowski w letnim okienku transferowym zmieni klub. I to na jaki! Wszystko wskazuje na to, że polski reprezentant przejdzie do legendarnego Realu Madryt!
Temat naszego najlepszego piłkarza w kontekście Realu wraca jak bumerang od dłuższego czasu. Już w momencie negocjacji z Bayernem Monachium, a również zaraz po ich finalizacji, do gry o Roberta wkroczyli "Królewscy". Wtedy było już jednak za późno, bo chwilę wcześniej, "Lewego" zaklepali Bawarczycy.
Po dość przeciętnym pierwszym sezonie w Monachium, drugi przynosi spektakularne sukcesy. Ilość goli i asyst dała o sobie znać poprzez kolejną falę wielkiego zainteresowania topowych klubów. Ściągnąć do siebie Lewandowskiego chciało PSG, wcześniej Manchester United, ale otoczenie Roberta jest od jakiegoś już czasu przekonane do tylko jednego kierunku - Hiszpanii. Mówił o tym, choć między wierszami, w różnych wywiadach także agent piłkarza, Cezary Kucharski.
Taki był zresztą cel. Podbić Polskę, potem Niemcy, a na koniec Madryt, Katalonię i okolice. Jak słyszymy od osoby blisko związanej z Lewandowskim, Barcelona nie wchodzi w grę, bo - po pierwsze - nie ma w niej dla Roberta odpowiedniego miejsca (Messi, Suarez, Neymar), a po drugie - nasz golleador nie pasuje do tego zespołu stylem gry, jak niegdyś Zlatan Ibrahimowić, który zastępując Samuela Eto'o okazał się niewypałem.
Real do Roberta, a Robert do Realu pasuje za to jak ulał. I dlatego to ten cel postawili sobie za priorytet ludzie kierujący karierą Lewandowskiego. Wszystko wskazuje na to, że zostanie zrealizowany już niebawem - latem 2016 roku.
Chce Real, chce Robert - to jasne. Jest tylko jedno "ale". Otóż wszystko zależy od - nieuchronnego raczej - odejścia z Madrytu Cristiano Ronaldo. To fundamentalny warunek transferu polskiego snajpera do Hiszpanii.
Kolejnym dośc istotnym czynnikiem jest podejście do całej sprawy klubu z Monachium, ale z naszych informacji wynika, że przy pewnym poziomie wartości transakcji, włodarze Bayernu nie powinni robić problemów.
Wszystko zatem wskazuje, że od następnego sezonu będziemy mieli Polaka w Realu. Warunki, które muszą zostać spełnione, są na tyle realne, że fani Polaka już teraz powinni zakręcić się za tanimi lotami do Madrytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782 Likes: 10 |
za kilka miesięcy, przeciez Biczu napisał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
za kilka miesięcy, przeciez Biczu napisał  za ile  ? stawiam 70mln
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
kurwa mać...a może Nant ?? @3,20 tu remisik bardzo możliwy dzisiaj lajony zbierają komplet pkt i tak na koniec Legia będzie majstrem jeszcze gdyby nie ten podział punktów to może bym wierzył
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
piast jeszcze coś wturla aby mój DW piękniej wyglądał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Lewandowski niezle,to juz chyba trzeci raz za mojego zycia do Realu idzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w nantes 0-0, tyle sytuacji i nic ... lekko gol do ht @6 199.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
piast jeszcze coś wturla aby mój DW piękniej wyglądał  wielki Gornik 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
a to ziabole smyki strzeliły
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|