|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
kasa jest ale piach gra Legia totalny
kucharczyk to na dywanik w pn
bo chyba ma problemy z głowa na naszą ekstraklasę styka na Europe jak widać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,729 |
Wojownik i 2-0 kur... jak mozna takiego grajka na lawce trzymac  nie oszukujmyy sie, stas Wie co robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Moreirense 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
po meczu z Piastem nie bedzie co dzielic, a juz nie mieli szans na mistrza  obiektywizmu, błagam Pazdan zawodnik meczu to samo o sobie świadczy, no chyba że ambicje w Warszawie spadły, choć pewnie jak wbiłbym na forum L to lecą nawet po meczu bluzgi na gwiazdy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
akagi, przyjacielu czyń honory.  Dzisiaj mam dobry humor. Po słabym meczu 3 pkt. Może tak być do końca, jeżeli musi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Wojownik i 2-0 kur... jak mozna takiego grajka na lawce trzymac  nie oszukujmyy sie, stas Wie co robi myslisz ze specjalna dramaturgia pod publike - mozliwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kucharczyk trickovski i vranies to jakis dramat jak mozna brazyliano sadzac na lawke masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,729 |
kucharczyk trickovski i vranies to jakis dramat jak mozna brazyliano sadzac na lawke masakra taktycznA zagrywka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
po meczu z Piastem nie bedzie co dzielic, a juz nie mieli szans na mistrza  obiektywizmu, błagam Pazdan zawodnik meczu to samo o sobie świadczy, no chyba że ambicje w Warszawie spadły, choć pewnie jak wbiłbym na forum L to lecą nawet po meczu bluzgi na gwiazdy co ty porownujesz mecz do meczu, dunczykow trafili i tez ich tez trafia, obiektywizmu powiadasz? wpierw to niech ktos z naszej ligi kilka sezonow z rzedu zamelduje sie w europa lidze, nasza liga jak anglelska wyrownana  i trudno jest grac faworytom 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
po meczu z Piastem nie bedzie co dzielic, a juz nie mieli szans na mistrza  obiektywizmu, błagam Pazdan zawodnik meczu to samo o sobie świadczy, no chyba że ambicje w Warszawie spadły, choć pewnie jak wbiłbym na forum L to lecą nawet po meczu bluzgi na gwiazdy no i jak mowilem tak jest, nie jestem odosobniony w opinii http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=16151&page=3"Tak beznadziejnej Legii nie widziałem od środy..." właściciel klubu może i fajny dla kiboli, ale ewidentnie mistrzostwa były wynikiem pracy iti, bo leśny zupełnie nie ogarnia co się dzieje, trochę w szoku jestem że można mieć taki zjazd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
Pytanie z innej beczki, Panowie macie jakąś stronkę żeby jakieś filmy, seriale pooglądac za free ? jakaś stronka godna polecenia. Tak na wieczór coś bym obejrzał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,729 |
Pytanie z innej beczki, Panowie macie jakąś stronkę żeby jakieś filmy, seriale pooglądac za free ? jakaś stronka godna polecenia. Tak na wieczór coś bym obejrzał... filmiki [ xnxx.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
Z Piastem może być wygrana w dobrym stylu albo w takim jak ten dzisiaj, albo w plecak, bramki sa okrągłe piłki są dwie a i tak na Koniec strzela Prijovic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
Pytanie z innej beczki, Panowie macie jakąś stronkę żeby jakieś filmy, seriale pooglądac za free ? jakaś stronka godna polecenia. Tak na wieczór coś bym obejrzał... filmiki [ xnxx.com] heh takie to znam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ale już nie świruje, zobaczymy za tydzień, ale moim zdaniem Piast ich zrobi na miękko, zupełnie inna kultura gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2001
Posty: 389 |
Pytanie z innej beczki, Panowie macie jakąś stronkę żeby jakieś filmy, seriale pooglądac za free ? jakaś stronka godna polecenia. Tak na wieczór coś bym obejrzał... www.zalukaj.tv [ zalukaj.tv]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393 |
Pytanie z innej beczki, Panowie macie jakąś stronkę żeby jakieś filmy, seriale pooglądac za free ? jakaś stronka godna polecenia. Tak na wieczór coś bym obejrzał... filmiki [ xnxx.com] heh takie to znam  http://www.kinoman.tv/http://zalukaj.tv/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
w tym Roku Lech 2x wygral w Warszawie co osobiscie uwazam za skandal i nie zdziwie sie jak Piast wygra ale jesli przestana sie wyglupiac to nie wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 5,405 |
ok dzięki Panowie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|