Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 109 z 135 1 2 107 108 109 110 111 134 135
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Originally Posted by Biczu
-1.0
@6.0
Pograne grubiutko jak na mnie piwo
wlasnie spojrzalem, bazyle pewny awans wiec pewnie wysla rezerwy

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W weekend grają mecz w Pucharze
Az takich rezerw raczej nie wyślą

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
http://m.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,trener-fc-basel-urs-fischer-przed-meczem-z-lechem-poznan,artykul,628579,1,833.html


Zobaczymy może ta Szwajcarska młodzież zdolna
A jeśli nie to moje 5 zlotych zostanie u buka wink

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Ajax bts
Fener
Braga over 2,5
Liberec 1x
Legia score
Krasnodar
Pool
Schalke
AZ x2
Lech
St.Etienne

peffki wchodza i jade na Floryde na swieta boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Originally Posted by Uve87
Ajax bts
Fener
Braga over 2,5
Liberec 1x
Legia score
Krasnodar
Pool
Schalke
AZ x2
Lech
St.Etienne

peffki wchodza i jade na Floryde na swieta boks

a możesz mi wytłumaczyć dlaczego Live?

Maja juz pewny awans i zapewne zagrają rezerwami a Sion u siebie mocny i dodatkowo nie może przegrac żeby awansować

Dla mnie 1X

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
hmm nie wiem zagralem po nazwie frown i pod to ze Kloop nie odpusci takiego meczu sklad moze zagra nie podstawowy ale zawodnicy beda chcieli sie pokazac ... prawde mowiac zjebalem kupon i musze nowy zrobic blush

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Fener tez x starcza do aw i pewnie go ukreca aaaa dobra jak wymysle nowe mecze to zapodam tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Originally Posted by Uve87
hmm nie wiem zagralem po nazwie frown i pod to ze Kloop nie odpusci takiego meczu sklad moze zagra nie podstawowy ale zawodnicy beda chcieli sie pokazac ... prawde mowiac zjebalem kupon i musze nowy zrobic blush

UVE sorry że się czepiam ale Ty grasz mecze po nazwach drużyn ??? shocked
Jeszcze rozumiem tak grać jeżeli chodzi o mecze ligowe (chociaż dla mnie to jest amatorka) ale juz granie po nazwach drużyn LE to szaleństwo szczególnie że jest ostatnia kolejka

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
eee tam przy takiej stawce i tylu meczach to dobra taktyka raz na rok takie cos wchodzi grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Moim zdaniem interesująco wygląda Pilzno.
Villa jedzie rezerwami bo maja w niedziele cięzki mecz z Realem

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Czyli reasumując kto musi wygrać żeby mieć szanse na awans:

Ajax (ale kurs słaby i tu bym grał jak już to do połowy , bo jak np. Fenerbache do połowy będzie wygrywało 2-0 z Celtic to ajax w drugiej połowie też może na to lachę położyć).

Rubin (podobna sytuacja ale oni muszą liczyć na wygraną liverpool więc też nie wiem jak będzie z motywacją i tego nei ruszam).

Brugia (ale rywalom wystarcza remis i też na pewno nie będą odpuszać).

Liberec z Maryslią podobna sytuacja (MArsylii remis styka)

Lokomotiv najbardziej oczywista sprawa bo muszą wygrać a przeciwnik o nic nie gra (ale kurs 1,25 :D)

heh po przejżeniu 8 grup nic mi się do gry w oczy nie rzuca oczywistego no może Besiktas X2 kurs koło @1,8 i tyle poratujcie przemyśleniami laugh




Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Originally Posted by eroll
heh po przejżeniu 8 grup nic mi się do gry w oczy nie rzuca oczywistego no może Besiktas X2 kurs koło @1,8 i tyle poratujcie przemyśleniami laugh
Jak dla mnie Sporting dzisiaj wygrywa i awansuje.
do tego gram Napoli bo nawet grając na 50% powinni naszą Legiunie pyknąć
Anderlech bo musi wygrac zeby byc spokojny awansu
Fiora bo też musi wygrać

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
No właśnie widzę Anderlech też dobry do gry tylko oczywiście kurs też nie zwala z nóg ale raczej jest to pefka. A Fiorentinie remis nie wystarczy? Jasne pewnie wygrają raz że kurs śmieszny dwa z ciekawości pytam?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Bohaterscy makaroniarze już dymią w Neapolu.

Rzut kamieniem na odległość to dla platfusów jest wszystko na co waleczny naród włoski stać. smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Może Partizan 1X @1,85 ale wszytko to takie niepewne

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
Originally Posted by eroll
Czyli reasumując kto musi wygrać żeby mieć szanse na awans:

Ajax (ale kurs słaby i tu bym grał jak już to do połowy , bo jak np. Fenerbache do połowy będzie wygrywało 2-0 z Celtic to ajax w drugiej połowie też może na to lachę położyć).

Rubin (podobna sytuacja ale oni muszą liczyć na wygraną liverpool więc też nie wiem jak będzie z motywacją i tego nei ruszam).

Brugia (ale rywalom wystarcza remis i też na pewno nie będą odpuszać).

Liberec z Maryslią podobna sytuacja (MArsylii remis styka)

Lokomotiv najbardziej oczywista sprawa bo muszą wygrać a przeciwnik o nic nie gra (ale kurs 1,25 :D)

heh po przejżeniu 8 grup nic mi się do gry w oczy nie rzuca oczywistego no może Besiktas X2 kurs koło @1,8 i tyle poratujcie przemyśleniami laugh

tutaj się z kolegą nie zgodzę...Gang Albanii @12

witam, udanego dnia życząc toast

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Ostatecznie poszło:
PArtizan 1X @1,85
Anderlecht win @1,45
Aja win do ht @1,85
Bazyl X2 @1,6
Lokomotiv win ht @1,75
Beleneses hcp+3 @1,45

w różnych kombnacjach ale bez większego przekonania

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by akagi
Bohaterscy makaroniarze już dymią w Neapolu.

Rzut kamieniem na odległość to dla platfusów jest wszystko na co waleczny naród włoski stać. smile

jakim skladem dzis Legia wyjdzie ?

AZ x2 raczej peffka Bilbao mocno rezerwowo wyjsc powinni tongue

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,847
Likes: 10
Gang Albanii @12
Legia @6,50

@78 w dublu i singlami cool

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
lubie okreslenie RACZEJ PEFFKA smile

Strona 109 z 135 1 2 107 108 109 110 111 134 135

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,391 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1