|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643 |
-1.0 @6.0 Pograne grubiutko jak na mnie  wlasnie spojrzalem, bazyle pewny awans wiec pewnie wysla rezerwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W weekend grają mecz w Pucharze Az takich rezerw raczej nie wyślą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
http://m.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,trener-fc-basel-urs-fischer-przed-meczem-z-lechem-poznan,artykul,628579,1,833.html Zobaczymy może ta Szwajcarska młodzież zdolna A jeśli nie to moje 5 zlotych zostanie u buka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Ajax bts Fener Braga over 2,5 Liberec 1x Legia score Krasnodar Pool Schalke AZ x2 Lech St.Etienne peffki wchodza i jade na Floryde na swieta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,341 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,341 Likes: 3 |
Ajax bts Fener Braga over 2,5 Liberec 1x Legia score Krasnodar Pool Schalke AZ x2 Lech St.Etienne peffki wchodza i jade na Floryde na swieta  a możesz mi wytłumaczyć dlaczego Live? Maja juz pewny awans i zapewne zagrają rezerwami a Sion u siebie mocny i dodatkowo nie może przegrac żeby awansować Dla mnie 1X
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
hmm nie wiem zagralem po nazwie  i pod to ze Kloop nie odpusci takiego meczu sklad moze zagra nie podstawowy ale zawodnicy beda chcieli sie pokazac ... prawde mowiac zjebalem kupon i musze nowy zrobic 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Fener tez x starcza do aw i pewnie go ukreca aaaa dobra jak wymysle nowe mecze to zapodam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,341 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,341 Likes: 3 |
hmm nie wiem zagralem po nazwie  i pod to ze Kloop nie odpusci takiego meczu sklad moze zagra nie podstawowy ale zawodnicy beda chcieli sie pokazac ... prawde mowiac zjebalem kupon i musze nowy zrobic  UVE sorry że się czepiam ale Ty grasz mecze po nazwach drużyn ???  Jeszcze rozumiem tak grać jeżeli chodzi o mecze ligowe (chociaż dla mnie to jest amatorka) ale juz granie po nazwach drużyn LE to szaleństwo szczególnie że jest ostatnia kolejka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
eee tam przy takiej stawce i tylu meczach to dobra taktyka raz na rok takie cos wchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,341 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,341 Likes: 3 |
Moim zdaniem interesująco wygląda Pilzno. Villa jedzie rezerwami bo maja w niedziele cięzki mecz z Realem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Czyli reasumując kto musi wygrać żeby mieć szanse na awans: Ajax (ale kurs słaby i tu bym grał jak już to do połowy , bo jak np. Fenerbache do połowy będzie wygrywało 2-0 z Celtic to ajax w drugiej połowie też może na to lachę położyć). Rubin (podobna sytuacja ale oni muszą liczyć na wygraną liverpool więc też nie wiem jak będzie z motywacją i tego nei ruszam). Brugia (ale rywalom wystarcza remis i też na pewno nie będą odpuszać). Liberec z Maryslią podobna sytuacja (MArsylii remis styka) Lokomotiv najbardziej oczywista sprawa bo muszą wygrać a przeciwnik o nic nie gra (ale kurs 1,25 :D) heh po przejżeniu 8 grup nic mi się do gry w oczy nie rzuca oczywistego no może Besiktas X2 kurs koło @1,8 i tyle poratujcie przemyśleniami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,341 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,341 Likes: 3 |
heh po przejżeniu 8 grup nic mi się do gry w oczy nie rzuca oczywistego no może Besiktas X2 kurs koło @1,8 i tyle poratujcie przemyśleniami  Jak dla mnie Sporting dzisiaj wygrywa i awansuje. do tego gram Napoli bo nawet grając na 50% powinni naszą Legiunie pyknąć Anderlech bo musi wygrac zeby byc spokojny awansu Fiora bo też musi wygrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
No właśnie widzę Anderlech też dobry do gry tylko oczywiście kurs też nie zwala z nóg ale raczej jest to pefka. A Fiorentinie remis nie wystarczy? Jasne pewnie wygrają raz że kurs śmieszny dwa z ciekawości pytam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Bohaterscy makaroniarze już dymią w Neapolu. Rzut kamieniem na odległość to dla platfusów jest wszystko na co waleczny naród włoski stać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Może Partizan 1X @1,85 ale wszytko to takie niepewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Czyli reasumując kto musi wygrać żeby mieć szanse na awans: Ajax (ale kurs słaby i tu bym grał jak już to do połowy , bo jak np. Fenerbache do połowy będzie wygrywało 2-0 z Celtic to ajax w drugiej połowie też może na to lachę położyć). Rubin (podobna sytuacja ale oni muszą liczyć na wygraną liverpool więc też nie wiem jak będzie z motywacją i tego nei ruszam). Brugia (ale rywalom wystarcza remis i też na pewno nie będą odpuszać). Liberec z Maryslią podobna sytuacja (MArsylii remis styka) Lokomotiv najbardziej oczywista sprawa bo muszą wygrać a przeciwnik o nic nie gra (ale kurs 1,25 :D)
heh po przejżeniu 8 grup nic mi się do gry w oczy nie rzuca oczywistego no może Besiktas X2 kurs koło @1,8 i tyle poratujcie przemyśleniami  tutaj się z kolegą nie zgodzę...Gang Albanii @12 witam, udanego dnia życząc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Ostatecznie poszło: PArtizan 1X @1,85 Anderlecht win @1,45 Aja win do ht @1,85 Bazyl X2 @1,6 Lokomotiv win ht @1,75 Beleneses hcp+3 @1,45
w różnych kombnacjach ale bez większego przekonania
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Bohaterscy makaroniarze już dymią w Neapolu. Rzut kamieniem na odległość to dla platfusów jest wszystko na co waleczny naród włoski stać.  jakim skladem dzis Legia wyjdzie ? AZ x2 raczej peffka Bilbao mocno rezerwowo wyjsc powinni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Gang Albanii @12 Legia @6,50 @78 w dublu i singlami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
lubie okreslenie RACZEJ PEFFKA 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|