|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
8 grudnia wpłacałem i do dzisiaj nie zdjeli mi pieniędzy z konta w mbank.Z tego co wiem to gdy wkońcu bet przyśle potwierdzenie wpłaty to ściągną te pieniądze z konta.
Ugrałem troche i wypłaciłem kase tak że myśle że nie masz sie o co martwić.
Teraz rozumiem dlaczego są tacy upierdliwi z tymi potwierdzeniami przy wpłacie kartą.
A jak napisałem do nich żebu sobie wzieli kase z konta to odpisali mi ze wpłata została przyjęta.
Last edited by tralali; 10/01/2005 14:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
8 grudnia wpłacałem i do dzisiaj nie zdjeli mi pieniędzy z konta w mbank.Z tego co wiem to gdy wkońcu bet przyśle potwierdzenie wpłaty to ściągną te pieniądze z konta.
Ugrałem troche i wypłaciłem kase tak że myśle że nie masz sie o co martwić.
Teraz rozumiem dlaczego są tacy upierdliwi z tymi potwierdzeniami przy wpłacie kartą. A ja się pytałem babki w banku czy już na 100% nie zabiorą mi tych pieniędzy z konta i ona powiedziała że nie. Podobno jest jakiś czas w którym muszą wysłać to potwierdzenia a on już się skończył. Masz fajną sytuację, jeszcze ci nie pobrali kasy a już wypłaciłeś. Ciekawe co by się stało gdybym teraz zlecił wypłatę całej kwoty a potem wszystkie pieniądze z mbanku przelał na inne konto w innym banku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
podajcie dzien tygodnia i godzine dokonania tych depozytow - ja tyz chce darmowy szmal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> moze sytuacja ma charakter powtarzalny i odkryliscie zyle zlota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Czy w Bet 365 istnieje promocja od depozytu 10 euro + 10 euro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
8 grudnia wpłacałem i do dzisiaj nie zdjeli mi pieniędzy z konta w mbank.Z tego co wiem to gdy wkońcu bet przyśle potwierdzenie wpłaty to ściągną te pieniądze z konta.
Ugrałem troche i wypłaciłem kase tak że myśle że nie masz sie o co martwić.
Teraz rozumiem dlaczego są tacy upierdliwi z tymi potwierdzeniami przy wpłacie kartą. A ja się pytałem babki w banku czy już na 100% nie zabiorą mi tych pieniędzy z konta i ona powiedziała że nie. Podobno jest jakiś czas w którym muszą wysłać to potwierdzenia a on już się skończył. Masz fajną sytuację, jeszcze ci nie pobrali kasy a już wypłaciłeś. Ciekawe co by się stało gdybym teraz zlecił wypłatę całej kwoty a potem wszystkie pieniądze z mbanku przelał na inne konto w innym banku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zadzwoniłem na infolinie i tam gość powiedział mi że transakcje są rozliczane do 14 dni roboczych i potem temkoniec. Zaczołem wtedy robić dym powiedziałem że wpłacałem do firmy bukmacherskiej wygrałem tam kase i musze miec potwierdzenie tej transakcji w razie czego, i jej ważności. Na to gość powiedział żebym chwile poczekał to spyta się jakiegoś mistrza od kart co można zrobić. Po 3 min. odpowiedział mi że jeśli otrzymają potwierdzenie wpłaty od tej firmy to ściągną mi kase z konta bo transakcja jest ważna.
Last edited by tralali; 10/01/2005 15:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
Zadzwoniłem na infolinie i tam gość powiedział mi że transakcje są rozliczane do 14 dni roboczych i potem temkoniec. Zaczołem wtedy robić dym powiedziałem że wpłacałem do firmy bukmacherskiej wygrałem tam kase i musze miec potwierdzenie tej transakcji w razie czego, i jej ważności. Na to gość powiedział żebym chwile poczekał to spyta się jakiegoś mistrza od kart co można zrobić. Po 3 min. odpowiedział mi że jeśli otrzymają potwierdzenie wpłaty od tej firmy to ściągną mi kase z konta bo transakcja jest ważna. [/quote]
Daj znać jak w końcu ściągną ci kasę. Myslałem że wszystko wyjaśni się w momencie gdy poprosisz o wypłatę. Oni sprawdzą, zobaczą że kasa nie doszła i podejmą odpowiednie środki, ciekawe jak długo może potrwać zanim się skapną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909 |
Czy Ktoś jeszcze widział jaka wczoraj była linia na u/o na livie przez 2 minuty po objęciu przez Liverpool prowadzenia >? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Czy Ktoś jeszcze widział jaka wczoraj była linia na u/o na livie przez 2 minuty po objęciu przez Liverpool prowadzenia >? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909 |
Czy Ktoś jeszcze widział jaka wczoraj była linia na u/o na livie przez 2 minuty po objęciu przez Liverpool prowadzenia >? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1,5 U mnie była 0,5 pomimo jednobramkowego prowadzenia Liverpoolu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chciałbym wiedzieć,czy Ktoś to grał i czy zapłacili za swój błąd - dlatego pytam.Przyznam,że nie próbowałem-to jeden z moich 3 sztandarowych buków i nie szukam tam guza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam rafałek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2002
Posty: 50 |
Witam,
Mam pytanko jaki jest minimalna kwota zakładu w Bet365 i z jaką dokladnością można ustanowić stawkę na zakład?
wwwwoland
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
ja mam Euro, najmniejsza stawka 0,1 Euro dokładność dwie liczby po przecinku, 3 już nie pozwalają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
Zadzwoniłem na infolinie i tam gość powiedział mi że transakcje są rozliczane do 14 dni roboczych i potem temkoniec. Zaczołem wtedy robić dym powiedziałem że wpłacałem do firmy bukmacherskiej wygrałem tam kase i musze miec potwierdzenie tej transakcji w razie czego, i jej ważności. Na to gość powiedział żebym chwile poczekał to spyta się jakiegoś mistrza od kart co można zrobić. Po 3 min. odpowiedział mi że jeśli otrzymają potwierdzenie wpłaty od tej firmy to ściągną mi kase z konta bo transakcja jest ważna. Daj znać jak w końcu ściągną ci kasę. Myslałem że wszystko wyjaśni się w momencie gdy poprosisz o wypłatę. Oni sprawdzą, zobaczą że kasa nie doszła i podejmą odpowiednie środki, ciekawe jak długo może potrwać zanim się skapną. [/quote] rozliczyli mi te pieniądze w końcu ,nie ma żyły złota.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Mam pytanie, wpłaciłem na próbe do Bet365 10 uro i teraz pytanie czy jest jakiś bonus od tego a jak jest to co trzeba zrobić żeby go otrzymać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Mam pytanie, wpłaciłem na próbe do Bet365 10 uro i teraz pytanie czy jest jakiś bonus od tego a jak jest to co trzeba zrobić żeby go otrzymać . The 10% Initial Deposit bonus is up to a maximum bonus of US$200 and you must deposit US$100 or more using one of bet365's Preferred Payment Methods. You must play the deposit and bonus total three times over (rollovers) on sports before requesting a payout. Deposits made by debit or credit card do not qualify. Offer is available from 6th August 2004 and the initial deposit must be received by 31st March 2005 to qualify. Customers should email customerservices@bet365.com as soon as they have made the initial deposit reference 10% Initial Deposit Bonus Offer. maszisz wpłacić min 100$ by dostać 10% bonusu. obrót 3x bonus nie nalezy sie gdy wpłacasz karta kredytową
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Jak to jest z limitami w Bet365 i za jakie stawki mozna smialo grac (zaznaczam ze nie interesuja mnie stawki wieksze niz 500 EUR). Czy przy takim graniu bez problemu da sie pograc ?? Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Limitują i to ostro. Jest nawet gorzej niż w Betandwin. W miarę normalne pieniądze mogę stawiać tylko na największe ligi piłkarsie. A tak np. na tenis mogę stawiać w okolichch 30-40 $ (dokładnie to win 30$). Podobie jest z hokejem, basketem a o sportach zimowych to mogę wogóle zapomnieć. Nawet na NBA czasami mam limit niższy niż 100$. Limitów wcale nie dostałem dlatego że robiłem jakąś wypłatę. Ot po prostu. Owszem, w ciągu kilku miesięcy pomnożyłem tam stan konta kilkakrotnie, ale bez przesady. Jednym słowem ten buk to żenada jeśli zaczniesz wygrywać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Dzieki Stach - jeszcze jedno pytanko - jakbym wplacal przez moneybookers i udalo sie cos wygrac to moge wyplacic kazda kwote na moneybookers??Zakladam oczywiscie ze nie ma problemow z wyplatami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Tak. Nie tylko można, ale nawet trzeba. Ogólnie zasada jest tam taka, że jak coś wpłacasz jedną drogą to w ten sam sposób muszą wrócić pieniądze. Jeśli np. zrobiłeś depozyt kartą, to nawet nie wpłacisz innym sposobem, dopóki masz jakieś środki na koncie. Dopiero po wyzerowaniu konta można zmienić sposób wpłat/wypłat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176 |
Zadzwoniłem na infolinie i tam gość powiedział mi że transakcje są rozliczane do 14 dni roboczych i potem temkoniec. Zaczołem wtedy robić dym powiedziałem że wpłacałem do firmy bukmacherskiej wygrałem tam kase i musze miec potwierdzenie tej transakcji w razie czego, i jej ważności. Na to gość powiedział żebym chwile poczekał to spyta się jakiegoś mistrza od kart co można zrobić. Po 3 min. odpowiedział mi że jeśli otrzymają potwierdzenie wpłaty od tej firmy to ściągną mi kase z konta bo transakcja jest ważna. Daj znać jak w końcu ściągną ci kasę. Myslałem że wszystko wyjaśni się w momencie gdy poprosisz o wypłatę. Oni sprawdzą, zobaczą że kasa nie doszła i podejmą odpowiednie środki, ciekawe jak długo może potrwać zanim się skapną. rozliczyli mi te pieniądze w końcu ,nie ma żyły złota. [/quote] w dniu dzisiejszym dostałem od bet365 pismo z przeprosinami za tak długie rozliczanie kasy z powodu ich błędu (pocztą tradycyjną) Jednak są solidna firmą.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|