|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
UWAGA
Mam wlam na GG:
Jesli ktos do was pisze z GG: 7003320 to nie rozmawiajcie z nim, olewajcie go calkowicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
3023080 - jeśli ten nr jak podawał Wahi jest przestrzelony to podam tylko że gość dziś się podszywał pod użytkownika: My$z@ mówiąc że pisze z pracy i na stronie kanciastego te gg dzis bedzie dodane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Powtarzam jeszcze raz:
Mam wlam na GG.
Nie uzywam juz GG: 7003320, jak ktos do was z niego pisze to znaczy ze to oszust.
Niczym sie nie wymieniam, zadnych bonow nie kupuje ani nie sprzedaje,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
*********************************** Witam. Mam do wymiany 5 EURO na karcie paysafecard,do buka INTERTOPS.COM ,jednego z pionierów bukmacherki netowej,działają od 83r XX wieku,a online od 96r.Zresztą można samemu zaglądnąć tam.
Wymienię na bon do jakiegoś innego buka o przybliżonej wartości lub sprzedam za 10 PLN na MB. ***********************************
Mam za sobą kilka wymian na bony,zreszta chętnie osobom znanym podam kod bonu pierwszy,nie robi mi to różnicy,ponieważ nie jestem zweryfikwoany na liście kanciastego.Ale ogólnie jestem osobą dość znaną w temacie bukmacherki na forach. Zapraszam na priv wiadomość,lub numer gg 2226774 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Aktualne do 23
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
do mk146 , dotarła od Ciebie kasa ? , ja ostatnio co do gg taki mały aspekcik miałem taką sytuacje że na moim starym numerze który użytkowałem 2 lata temu z którego musiałem zrezygnować gdyż nie mogłem na niego wejść (ktoś mi się tam chyba włamał ) miałem wczoraj niebywale śmieszna sytuacje , mój kumpel który posiada jeszcze mój stary nr.. wyjechał do mnie z tekstem " Czemu ja siedze na 2 numerach jednoczesnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> " w nie lada zdziwienie mnie to wprowadziło , co do bonów do baw to faktycznie Wahi to była standardowa gatka naciągaczy którzy oferują bony w nominałach których nawet Bwin nie wystawia , tekst w stylu " Straciłem dziś już 2 vouchery czy kody.. " słyszałem x razy , a raz nawet jak zmogłem gościa żeby 1-szy podał kod , liczył na łud szczęścia i podawał mi 5 razy pod rząd nieprawidłowy kod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Tak doszła haven. Radzę przy każdej wymianie porównywać numer telefonu z numerem ze strony Kanciastego. Wtedy nie będzie podszywania się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
mam pieniadze na MB , chcę wymienić je na Inteligo. dokonałem wczesniej kilku udanych wymian , jestem zweryfikowany na liscie kanciastego, wpłacam drugi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
mam pieniadze na MB , chcę wymienić je na Inteligo. dokonałem wczesniej kilku udanych wymian , jestem zweryfikowany na liscie kanciastego, wpłacam drugi... udana i szybka wymiana z Arcy... ale jeszcze mi w MB troche kasy zostało...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Potwierdzam bezproblemową wymianę z artbledo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Widze, ze oszusci nie proznuja i robia wszystko co tylko mozliwe by ukrasc kase. Dlatego prosze o ostroznosc! Jesli ktos pisze z innego nr GG niz podany na stronie, twierdzac ze jego nowy nr GG bedzie oddany do strony pozniej, nie wymieniajcie sie poki faktycznie nie bedzie ukatualniony na stronie! Pamietajcie przy kazdej wymianie sprawdzajmy dane podane do wymiany (MB, Net, bank) weryfikumy nr GG, prosmy o priva i o puszczenie sygnalu na komorke! Jesli to zrobicie, nie ma szans byscie zostali oszukani! Nigdy nie przesylacje kasy w slepo, wpierw sprawdzajcie dane na stronce, po to ona istnieje. Wszystkich chcacych sie zweryfikowac i bezpiecznie sie wymieniac, zapraszam na strone: http://kanciasty.sitesled.com Weryfikacja zajmie 2 minuty a przy wymianach zaoszczedzimy czas, nerwy i pieniadze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Sprzedam 350 Euro na Moneybookers. W zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam blisko 60 udanych wymian. Wplacam drugi, jestem zweryfikowany na liscie:) http://kanciasty.sitesled.com Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niedostepny]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
bezproblemowa i szybka wymiana z jazdagz ...
posiadam jeszcze troche srodków na MB i chcę się wymienić na Inteligo , jestem zweryfikowany, wpłacam drugi ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Mam do sprzedania środki na MB, przyjmuję na mbank. Mam wiele udanych wymian. GG: 1957521 Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego: http://kanciasty.sitesled.com/ przyjmę także środki na mb - przelewam z mbanku AKTUALNE
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Kupie srodki na Mb płace Netellerem,interesuje mnie około 75zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1 |
Potrzebuję środki na Moneybookers, PRIV, mogę wpłacić jako pierwszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103 |
Potrzebuję środki na Moneybookers, PRIV, mogę wpłacić jako pierwszy. Uważaj na to z kim się wymieniasz najbardziej na Unibeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
udana wymiana z dawideczkiem. polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Potrzebuję środki na Moneybookers, PRIV, mogę wpłacić jako pierwszy. Uważaj na to z kim się wymieniasz najbardziej na Unibeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Typexx szybko napisał że ma środki na Moneybookers, i kazał mi przesłać na konto inteligo a to konto najprawdopodobniej należy do Artbledo, bo końcówka się zgadza - na stronie Kanciastego... ale frajer, zapewne do Artbledo napisał że mu wpłaca na inteligo ... taka potrójna wymiana ... UWAŻAJCIE !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Wystarczy się nowo zarejestrować, napisać posta i od razu oszuści działaja .. czy posty dostałem od nieznajomuch kompletnie w tym od typexxa ... Poprzez pittbull-a sprawdzałem czy dzieci wróciły ze szkoły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2006
Posty: 103 |
Potrzebuję środki na Moneybookers, PRIV, mogę wpłacić jako pierwszy. Uważaj na to z kim się wymieniasz najbardziej na Unibeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Typexx szybko napisał że ma środki na Moneybookers, i kazał mi przesłać na konto inteligo a to konto najprawdopodobniej należy do Artbledo, bo końcówka się zgadza - na stronie Kanciastego... ale frajer, zapewne do Artbledo napisał że mu wpłaca na inteligo ... taka potrójna wymiana ... UWAŻAJCIE !! hehe Dobre !!!to widać że typexx dalej tutaj grasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
juz dawno tej gnój powinnien byc zbanowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|