Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
#6574 21/02/2002 15:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wow, jak pisałem swój post (z małymi przerwami) to ostatni jaki widziałem to był post Draka o 10:21!

Bonus: Unibet
#6575 21/02/2002 15:42
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
cze Bogge....tak zgadzam sie....przez internet w prszyslosci zrobimy wszystko i bede z niego korzystal w wielu sprawach......ale nie podoba mi sie jezeli mam gdzies konto" naprz. "u buka" i ten sobie z moimi pieniedzmi moze robic prawie "co chce"

#6576 21/02/2002 15:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]cze Bogge....tak zgadzam sie....przez internet w prszyslosci zrobimy wszystko i bede z niego korzystal w wielu sprawach......ale nie podoba mi sie jezeli mam gdzies konto" naprz. "u buka" i ten sobie z moimi pieniedzmi moze robic prawie "co chce"[/qb]

Witam ponownie Drak,


Nie zrozum mnie źle, ale moim zdaniem dramatyzujesz w tej chwili i wyolbrzymiasz cała sprawę. Raz jeszcze przypominam iż bukmacher postąpił zgodnie z regulaminem i przepisami i nie ucierpiały na tym Twoje czy też klienta finanse. Dodam również iż pomyłki zdarzają się wszędzie. Nie tylko w firmach bukmcherskich ale i w telewizji, sądzie w rządach danych krajów i mają one o wiele większe konsekwencje aniżeli te hipotetyczne, przedstawione przez Ciebie.

Z całym szacunkiem dla Twojej osoby- Nieprofesjonalny, niedoświadczony i dysponujący nikłą wiedzą- bogge


Pozdrawiam.

#6577 21/02/2002 15:51
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Drak, według mnie takie zabezpieczenie jest jak najbardziej potrzebne firmom. Wiele z nich ma kredyty, ubezpieczenia, są notowane na giełdach. Ryzyko każdego z tych czynników byłoby dużo większe jeśli buk by był zmuszony wypłacić dużą wygraną po kursie 110.00 zamiast 1.10. Chwila nieuwagi i 20 osób wali po $1000 kurs 110.00 i co, mają wypłacać ponad dwa miliony $$$ bo jakiś gościu źle wklepał kurs do kompa? Powiem więcej, wielu bukmacherów nie tylko skasuje takie zakłady ale też zamknie Ci konto jeśli kilka razy u nich spróbujesz coś takiego.

Piil, buk nie skasuje Ci zakładów w trakcie meczu czy po nim. Jeśli zakłady zostają anulowane, to musi to nastąpić przed rozpoczęciem spotkania.[/qb]


Conrad....ale tak samo jest u buka nieinternetowego.......mam dobrego kumpla ktory u takiego buka pracuje i jezeli bedzie chcial zalatwic go to nie ma problemu......

TO MOZESZ MI WYTLUMACZYC I TY DLACZEGO BUK NIEINTERNETOWY NIE MA TAKIEGO ZABESPIECZENIA BO I U NIEGO ISTNIEJE DUZE RYZYKO BANKRUCTWA PRZES WYPISANIE ZLYCH KURSOW...?????

#6578 21/02/2002 15:59
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Inna sprawa to ta ze ten czlowiek ktory obstawil mecz SZWECJA-BIALORUS z kursem 11 na Szwecje a gdzies indziej kontrowal Bialorus z kursem 11 to nie musi byc NAGNIEWANY bo mial SUPER fuksa i nie stracil kase ,a jeszcze chyba ladnie zarobil.....ale gdyby wynik byl odwrotny to by sie chyba ladnie w k.....

#6579 21/02/2002 16:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]

TO MOZESZ MI WYTLUMACZYC I TY DLACZEGO BUK NIEINTERNETOWY NIE MA TAKIEGO ZABESPIECZENIA BO I U NIEGO ISTNIEJE DUZE RYZYKO BANKRUCTWA PRZES WYPISANIE ZLYCH KURSOW...?????[/qb]

Witam raz jeszcze,


To może ja postaram się odpowiedzieć na to pytanie:

1. Z głupoty nie biora takiego faktu pod uwagę.

2. System zaraz by wykazał wpłaty na dany zakład o danym kursie i taki zakład zostałby od razu zamknięty.

==================================================

3. Chętnie wysłucham Twojej argumentacji Drak w tej sprawie, gdyż z Twoich postów wnioskuje iż doskonale wiesz dlaczego, więc proszę oświeć mnie i innych w tej sprawie.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#6580 21/02/2002 16:06
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]


Conrad....ale tak samo jest u buka nieinternetowego.......mam dobrego kumpla ktory u takiego buka pracuje i jezeli bedzie chcial zalatwic go to nie ma problemu......

TO MOZESZ MI WYTLUMACZYC I TY DLACZEGO BUK NIEINTERNETOWY NIE MA TAKIEGO ZABESPIECZENIA BO I U NIEGO ISTNIEJE DUZE RYZYKO BANKRUCTWA PRZES WYPISANIE ZLYCH KURSOW...?????[/qb]

W internecie jest to automat - wybierasz typ, akcpetujesz i kupon gotowy!
u nieinternetowego jest jeszcze etap, gdy osoba obslugujaca wprowadza Twoje typy i stawke - podejrzewam, ze przy probie postawienia 1000PLN na Szwecje po kursie 11.0 mogliby Ci polapac i odmowic przyjecia kuponu (O TYM JEST MOWA W REGULAMINIE - ODMOWA PRZYJECIA BEZ PODANIA PRZYCZYNY).
Co prawda w okienku wklepuja to najczesciej prawie jak automaty, ponadto nie zawsze "panienka" musi zdawac sobie z tego sprawe, ze to dziwne kursy...

poza tym, co o czym juz byla mowa - jestes anonimowym klientem, wiec nie moga Ci cofnac kuponu przed meczem!

#6581 21/02/2002 16:21
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał bogge:
[qb]

Witam raz jeszcze,


To może ja postaram się odpowiedzieć na to pytanie:

1. Z głupoty nie biora takiego faktu pod uwagę.

2. System zaraz by wykazał wpłaty na dany zakład o danym kursie i taki zakład zostałby od razu zamknięty.

==================================================

3. Chętnie wysłucham Twojej argumentacji Drak w tej sprawie, gdyż z Twoich postów wnioskuje iż doskonale wiesz dlaczego, więc proszę oświeć mnie i innych w tej sprawie.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge[/qb]


ad.1.jestem pewny ze napewno wiedza co czynia

ad.2.takim systemem moglby sie pochwalic moze tak TOTOshit.

ad.3.nie bede argumentowal bo nie widze potrzeby

#6582 21/02/2002 16:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
@ Drak

Ja nie twierdzę, że Profesjonal mi nie przyjmie dużego zakładu. Chodzi o to, że nie zrobi tego automatycznie. Jeżeli przyjdę do kolektury z workiem pieniędzy, to panienka nie weźmie go ode mnie tylko zadzwoni po zgodę do centrali, a tam przed przyjęciem zakładu sprawdzą kurs ... W Internecie u niektórych buków nawet dla dużych sum takie rzeczy odbywają się automatycznie i dlatego te buki potrzebują dodatowego zabezpieczenia.

@ hpc

Wydaje mi się że tak właśnie jest jak to planujesz w "bonusowym" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pomyśle (pewnie Bogge mógłby to potwierdzić). Jeżeli kursy były np. odwrócone, to wszystkie zakłady na ten mecz są anulowane. Jeżeli będzie odwrócony kurs, ale twoja wiara w Niemców że pokonają Szwedów byłaby na tyle silna, że postawiłbyś na nich po 1.1 a nie 11.00 to Twój zakład też byłby unieważniony. Wraz z informacją o unieważnieniu zakładu dostajesz informację, że kurs został poprawiony i jak chcesz to możesz zawrzeć zakład ponownie po nowym.

#6583 21/02/2002 16:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]


ad.1.jestem pewny ze napewno wiedza co czynia

ad.2.takim systemem moglby sie pochwalic moze tak TOTOshit.

ad.3.nie bede argumentowal bo nie widze potrzeby[/qb]


Drak z całym szacunkiem,.....To czemu pytasz nas o to, skoro sam nie widzisz potrzeby????

Pozdrawiam

Zmęczony tą całą jałową dyskusją, bogge.

#6584 21/02/2002 16:27
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał DMK:
[qb]

W internecie jest to automat - wybierasz typ, akcpetujesz i kupon gotowy!
u nieinternetowego jest jeszcze etap, gdy osoba obslugujaca wprowadza Twoje typy i stawke - podejrzewam, ze przy probie postawienia 1000PLN na Szwecje po kursie 11.0 mogliby Ci polapac i odmowic przyjecia kuponu (O TYM JEST MOWA W REGULAMINIE - ODMOWA PRZYJECIA BEZ PODANIA PRZYCZYNY).
Co prawda w okienku wklepuja to najczesciej prawie jak automaty, ponadto nie zawsze "panienka" musi zdawac sobie z tego sprawe, ze to dziwne kursy...

poza tym, co o czym juz byla mowa - jestes anonimowym klientem, wiec nie moga Ci cofnac kuponu przed meczem![/qb]

DMK...cofnac kupon przed meczem jest bardzo prosta sprawa.Musieli by tylko zrobic zmiane w regulaminie- powod dlaczego tak moga zrobi.Wierze ze takiej glupoty jak../zwracanie zakladow z powodu zle wypisanego kursu...../ nikdy nie zobacze w REGULAMINIE u nieinetowego buka.

#6585 21/02/2002 16:29
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
Wydaje mi się że jezeli chodzi o kursy to pracownik nie ma nic do gadania. Przecież kursy są w systemie komputerowym a wydruki lub tablica
to tylko podgląd spotkań. Błądnatablicy zwryfikuje komputer.

#6586 21/02/2002 16:31
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]Inna sprawa to ta ze ten czlowiek ktory obstawil mecz SZWECJA-BIALORUS z kursem 11 na Szwecje a gdzies indziej kontrowal Bialorus z kursem 11 to nie musi byc NAGNIEWANY bo mial SUPER fuksa i nie stracil kase ,a jeszcze chyba ladnie zarobil.....ale gdyby wynik byl odwrotny to by sie chyba ladnie w k.....[/qb]

Przepraszam...to byl mecz ...Szwecja-Niemcy

#6587 21/02/2002 16:33
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał jaro:
[qb]Wydaje mi się że jezeli chodzi o kursy to pracownik nie ma nic do gadania. Przecież kursy są w systemie komputerowym a wydruki lub tablica
to tylko podgląd spotkań. Błądnatablicy zwryfikuje komputer.[/qb]

racja, ale mialem na mysli (uQ$ to potwierdzil) to, ze moze sie zastanowic na tym kursem i zadzwonic do centrali - oczywiscie ze sam NICZEGO nie zmieni!

#6588 21/02/2002 16:52
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Witam.
Widzę że rozpętałem burzę stawiając na Szwecję po kusie 11,0 i mając pretensję że nie wypłacili mi kasy. Tak naprawdę jestem tym zainteresowany gdyż dotyczy to akurat mojego przypadku.
To ,że nie zarobiłem na tym grosza i nic nie straciłem to wg Bogge jest w porządku.Wcale tak nie uważam bo jeżeli buk nie chce zapłacić za swój błąd i pomimo że potwierdza fakt przyjęcia kupnu to nigdy dla mnie w porządku.Przytaczany argument że w świecie są poważniejsze błędy jest niepoważne.Właśnie brak ponoszenia konsekwencji za popełniane błedy doprowadza do tego że się one mnożą.
Jesze tylko drobiazg obstawiałem 11.38 a informację o zwrocie kasy dostałem o 14.40 kasę z kursów przeciwstawnych następnego dnia rano.

Pozdrawiam.

#6589 21/02/2002 16:54
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]@ Drak

Ja nie twierdzę, że Profesjonal mi nie przyjmie dużego zakładu. Chodzi o to, że nie zrobi tego automatycznie. Jeżeli przyjdę do kolektury z workiem pieniędzy, to panienka nie weźmie go ode mnie tylko zadzwoni po zgodę do centrali, a tam przed przyjęciem zakładu sprawdzą kurs ... W Internecie u niektórych buków nawet dla dużych sum takie rzeczy odbywają się automatycznie i dlatego te buki potrzebują dodatowego zabezpieczenia.

[/qb]

Masz racje w tym ze musi dzwonic o pozwelenie.....ale jezeli dziewczynka bedzie chciala i bedziesz jej sympatyczny to moze Ci bez problemu nastukac kuponow i za 1 000 000 zl i centrala o tym nie bedzie wogole wiedziala .....zprawdza to az po fakcie......i nadal myslis ze takie dodatkowe zabespieczenie buki nieinetowe nie potrzebuja???????
Pisalem ze sa rozne zabespieczenia zeby sie taki kurs nie dostal na punkty......wedlug mnie buk inetowy jest zawygodny zeby cos takiego zrobil,lub nie ufa swoim pracownikom ktorzy by mogli zruinowac firme i zabespiecza sie regulaminem......

Koncze dyskusje.......nie chcialem nikogo z niechecic z grania przez inet..TO WZADNYM WYPADKU....chcialem tylko podyskutowac o regulaminie buka inetowego i pokazac na punkt ktory chyba nigdy niezrozumie....../moze az wtedy jak ten punkt wprowadza i buki nieinetowe/,ale nie widze powodu zeby taka "bzdure" mialy zrobic

#6590 21/02/2002 17:28
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
...ale o czym wy mówicie , przeciez u lokalnych buków (Prof, STS) nie można stawiać astronomicznych sum pieniedzy na zakłady,gdyż buki te mają ograniczenia co do wygranych sum ,w profie jest to suma bodajrze 20,000 tys zł .
Czyli jesli przyjdziesz z 1mln zł tak jak mowisz Drak, to jakim cudem poślesz kupon za tą sumę skoro max wygrana wynosi 20,000 .
Nawet kiedys posłałem sobie kupon za 2zl o bardzo duzym AKO i ewentualna wygrana wynosiła ponad 30,000 to system mi ją sam zredukował do 20,000(jednym słowem straciłem ponad 10,000 ,gdyz max prób to jest 20,000)!!!
pozdr.

#6591 21/02/2002 17:45
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]
[...]

Pisalem ze sa rozne zabespieczenia zeby sie taki kurs nie dostal na punkty......wedlug mnie buk inetowy jest zawygodny zeby cos takiego zrobil,lub nie ufa swoim pracownikom ktorzy by mogli zruinowac firme i zabespiecza sie regulaminem......

[...]
[/qb]

Czytałem ten watek i zastanawiałem sie kto pierwszy zwroci na to uwage. Wg mnie gdyby nie ten punkt regulaminu to bardzo szybko znalazlby sie przekupiony pracownik wklepujacy kursy ktory "pomylilby sie" a jego kumple obstawiliby po wielokrotnie zawyzonym kursie.
Nie wiem jakie moga byc dla pracownika konsekwencje za cos takiego ale nie wydaje mi sie, zeby latwo bylo udowodnic, ze 110 zamiast 1,10 wpisal nie przez pomylke.
A nawet jak konsekwencje bylyby duze to do zarobienia tez jest duzo i zarabia zwykle nie ten ktory ryzykuje najwiecej.

Z drugiej strony to nie wiem czy u bukow internetowych tak znowu latwo postawic jest kilka tys $? Mam konta w dwoch i limity sa dosc niskie.

Wojtek

#6592 21/02/2002 20:06
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]...ale o czym wy mówicie , przeciez u lokalnych buków (Prof, STS) nie można stawiać astronomicznych sum pieniedzy na zakłady,gdyż buki te mają ograniczenia co do wygranych sum ,w profie jest to suma bodajrze 20,000 tys zł .
Czyli jesli przyjdziesz z 1mln zł tak jak mowisz Drak, to jakim cudem poślesz kupon za tą sumę skoro max wygrana wynosi 20,000 .
Nawet kiedys posłałem sobie kupon za 2zl o bardzo duzym AKO i ewentualna wygrana wynosiła ponad 30,000 to system mi ją sam zredukował do 20,000(jednym słowem straciłem ponad 10,000 ,gdyz max prób to jest 20,000)!!!
pozdr.[/qb]

Tu nie chodzi o AKO tylko o sume kasy postawionej najczesciej na 1 mecz (a ta mozesz rozbic na kilka/kilkanascie kuponow) ta droga mozesz poslac dowolna ilosc zakladow.

Drak ale znam wyjatki dotyczace Profa. Na przyklad mecze miedzypanstwowe. Maks na zaklad 10zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Za wiecej niz 500 nie mialem odwagi puszczac (kolejka pelna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :zobacz: :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> ludzi)

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1