Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#65784 20/01/2005 11:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Jeszcze jedno : Kiedy mozna wyplacic pieniadze?? Po otrzymaniu i wyslaniu spowrotem security letter?? Nie jestem pewien, a dobrze by bylo wiedziec czy moge czy nie moge wyplacic pieniedzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdr

Bonus: Unibet
#65785 23/01/2005 17:29
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Witam, nie mogę nigdzie znaleźć w helpie, więc się pytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dubelek z 2 asianów
Asian +0,5 - wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs 2
Asian +0 - remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> kurs 2,2
stake 10

jak bet365 to rozlicza?
10*2*1=20 czy też jakoś inaczej ??
jeszcze nie grałem tak, ale wolę się upewnić przed zawarciem zakładu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65786 28/01/2005 14:31
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313

w dniu dzisiejszym dostałem od bet365 pismo z przeprosinami za tak długie rozliczanie kasy z powodu ich błędu (pocztą tradycyjną) Jednak są solidna firmą. [/quote]

Ja też dostałem takie pismo. Dodatkowo free bet 40 EUR na ten weekend. Napisali że w przypadku porażki mam do nich wysłać maila i otrzymam zwrot stawki. Tylko nie wiem czy jak wygram to dostane te 40E ekstra. Może mi ktoś to przetłumaczyć. Please note that your free bet winnings will exclude the stake.

Last edited by easy_rider; 28/01/2005 14:34.
#65787 28/01/2005 14:48
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
To znaczy ze jak wygrasz to wygrywasz tylko to co ponas stawke, czyli dodatkowo kasy Ci nie dadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiec zagraj cos po kursie ponad 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdr

#65788 28/01/2005 18:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
godzina 19.50 kurs na mecz piłki ręcznej:
France 1.00 17.00 Angola 17.00
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#65789 28/01/2005 21:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
T
member
member
T Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 176
Quote
w dniu dzisiejszym dostałem od bet365 pismo z przeprosinami za tak długie rozliczanie kasy z powodu ich błędu (pocztą tradycyjną) Jednak są solidna firmą.

Ja też dostałem takie pismo. Dodatkowo free bet 40 EUR na ten weekend. Napisali że w przypadku porażki mam do nich wysłać maila i otrzymam zwrot stawki. Tylko nie wiem czy jak wygram to dostane te 40E ekstra. Może mi ktoś to przetłumaczyć. Please note that your free bet winnings will exclude the stake. [/quote]

Też mi przyznali 40 $ free beta w związku z tą sprawą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#65790 28/01/2005 22:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
Zastanawiam się czy można tak zrobić: Grać przez weekend kupony za 40E i pierwszy który nie wejdzie zaliczyć jako grany bonus i napisać do nich o zwrot stawki. Co o tym myślicie, szczególnie pytam tych którzy dostali to pismo, wydaje mi się że nie ma tam nic napisane co mogłoby zakazywać tej metody.

#65791 28/01/2005 23:13
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
hm piszecie o długim rozliczaniu, a ja mam coś takiego:
zakład live
28/01/2005 Bristol City v Chesterfield
(Total Corners) 11 corners exactly
2.87 None Lost
tu ewidentnie jest http://www.sportinglife.com/football/live/latestscores/
właśnie 11 rogów...

natomiast w drugim spotkaniu Cheltenham faktycznie było 12 rogów, może im się pomyliło(bet365) bo mam nadzieję, że to nie stronka z wynikami się jebnęła...
napisałem do supportu czekam już 1,5 godziny, a to długo jak na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurde, mieliście takie sytuacje??

#65792 29/01/2005 00:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
co za jelenie na tym sportinglife
17 Bristol City corner from the Right taken by Scott Murray, napisali nawet że corner, ale odnotować, to już im trudno było, palanty...
jednak bet365 nieomylne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#65793 30/01/2005 10:25
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Chciałam wypłacić kase z tego buka. Przepraszam, jakie jest minimum do wypłaty ? Co to jest serurity answer, niepamietam tego kiedy zakladalam konto. Przysłali mi cos do domu pocztą lotniczą jakieś papiery ale to chyba z prosbą o depozyt. Czy mozna wyplacic od nich kase jesli nic sie nie wplacało ?

1.security answer ? jak zmienic, albo dowiedziec sie jakie jest bo niepamietam.
2.min. kwota do wyplaty jaka ?

#65794 30/01/2005 12:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
ktos napisał

"Ogólnie zasada jest tam taka, że jak coś wpłacasz jedną drogą to w ten sam sposób muszą wrócić pieniądze.
Jeśli np. zrobiłeś depozyt kartą, to nawet nie wpłacisz innym sposobem, dopóki masz jakieś środki na koncie. Dopiero po wyzerowaniu konta można zmienić sposób wpłat/wypłat. "


Nie skladalam depozytu ale wygralam kase w pokera. Mam tą kase na koncie w pokerze, natomiast po zalogowaniu sie na strone bet365.com mam na koncie 0. Czy w takim przypadku moge zmienic sposob wplaty/wyplat. Chce dac depozyt żeby moc wybrać kase. Mam konto w euro, ktos pisal że lepiej zmienic na pln, dlaczego ?
Chyba mam wrazenie, że kase ktorą wygralam w pokera przepadnie ponieważ niezlozylam wczesniej depozytu ?

Prosze o pomoc bardzo

#65795 30/01/2005 13:58
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Security number

Niedogadalam sie z nimi przez maila, nieodpisywali na maile po tym jak podalam zly zip code, uznali mnie za oszustke. Poprosilam o to aby do mnie zadzwoniono i w ten sposob uzyskalam my sercurity numer, po krutkiej rozmowie z anglikiem, zamiast zip code podalam ulice i to wystarczylo.

Pisze to moze komus sie przyda.








Teraz chce wyplacic kase ktorą wygralam w pokera. Wczesniej nie robilam depozytu. Kase mam na koncie w pokerze. Ile musze wplacic do nich kasy. Mozna symboliczne 1 Euro ?

Przez co wplacac, co lepsze, Nettler czy MoneyBokers ?

Konto w bet365 mam w Euro. Jaką walute brac w Nettlerze lub w MoneyBookers ?

Prosze o pomoc

#65796 30/01/2005 14:32
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Jeszcze jedno. Mam konto w mBanku. Zdaje sobie sprawe z tego, że tą drogą którą dokonam depozytu na bet356 - tą drogą wyplace. Gdzie najlepiej wplacać w jaki sposob?
1. Wplacic przelewem z mBanku ?
2. Nettelerem ? niemam tam konta
3. Moneybookers ? tez niemam tu konta
4. Inna mozliwosc?

Chodzi o to, żeby bylo najlepiej bez prowizji i innego shitu.

#65797 31/01/2005 16:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Prosze, jesli znasz odpowiedz to napisz, jak najlepiej wyplacic kase z tego buka ? Na Moneybookers ? Ale oni pobierają aż 1.8 Euro prowizji przy wyplacie na konto bankowe, dobrze mowie ?
Jesli wyplacasz kase z bet356 na moneybookers to prosze napisz i potwierdz, że moneybookers pobiera 1.8 Euro przy wyplacie na konto bankowe.


Bardzo dziekuje.

#65798 02/02/2005 14:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Mam nadzieje, ze mi ktos odpowie...
Otoz mam im wyslac potwierdzenie zlozonych depozytow, ale jezeli mam konto w inteligo to co? mam im zrobic skany dotyczace tych przelewow?? bo nie qmam

pozdro

#65799 02/02/2005 15:26
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 381
Tak, masz zrobić screeny z ekranu po prostu.

#65800 02/02/2005 20:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
M
mg1 Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 253
Nie wiem jak teraz ale kiedys po zlozonym depozycie bet365 przysylal na maila potwierdzenie wplaty ktore nalezalo wydrukowac podpisac i przefaxowac lub zeskanowac i odeslac na emaila.

#65801 03/02/2005 14:25
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Dzis sie nieco zawiodlem na Bet365. Z racji iz gram tam od niedawna, dostalem security letter ktory podpisalem i odeslalem z powrotem zgodnie z ich prosba. Bylo to ponad tydzien temu. Dzisiaj dostaje maila ze moje konto zostalo zablokowane z powodów bezpieczenstwa i ze czekaja na moj list. Wyslalem im skan dowodu - mam nadzieje ze to wystarczy, a jak nie to co mi radzicie?? Napisalem ze w ostatecznosci zeby wyslali mi ten list jeszcze raz, ale nie usmiecha mi sie 2 tyg z zablokowanym kontem :/
Bo mam nadzieje ze jest to zbyt powazny buk aby pochlapic sie na moje 500 euro ktore tam mam i szukac przez to dziury w calym.

Last edited by SyKo; 03/02/2005 14:29.
#65802 03/02/2005 21:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909

Tralali & Easy rider-Wyczytałem na angielskich forach,że problem podobny do Waszego miało sporo osób i wszyscy dostali tego freebeta.

Zdechlak ,o ich pokerze mam blade pojęcie ,jeżeli takie kasynowe promocje są w ogóle wypłacalne i trzeba coś najpierw symbolicznie wpłacić przed wypłatą to najlepiej chyba będzie zrobić przelew z mbanku na MB(szerzej w temacie MB).Nie ma większej różnicy w jakiej walucie konto w MB bo i tak będzie przewalutowanie czy to na linii B365-MB
czy MB-mbank.

SyKo ,w jakich okolicznościach dostałeś ten security letter?
To było związane z procesem rejestracji czy jakaś inna sprawa.Jeżeli inna to szczerze mówiąc nie pamiętam,żebym się spotkał z czymś podobnym.
O pieniądze możesz być spokojny.Chociaż do takiego giganta jak Lads im daleko ,to jest to jeden z najlepiej finansowo prosperujących angielskich i dzień w dzień golą tam kelnerów na pęczki.

OFT Zdechlak,śliczna kaczuszka(nie jestem do końca przekonany czy to kaczuszka ale sądząc po uśmiechu i strukturze mięśni to właśnie tego rodzaju stworzenie)

#65803 03/02/2005 21:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Rafalek - dokladnie ...security letter byl zwiazany z rejestracja, rozumiem ich ze dbaja o bezpieczenstwo, ale blokowanie konta z powodu tego iz nie doszedl do nich jeszcze list?? Troche to dziwne dla mnie, przeciez poki by mie nie "zweryfikowali" to i tak kasy by nie wyplacili..
A tak to konto zostalo zawieszone na tydzien, moze 2. Pisalem im czy by nie mogli dac mi grac a list predzej czy pozniej dojdzie a jak nie to po prostu przy wyplacie beda problemy, ale nie dalo rady :/

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, forty, Lukasz111, alfa, $-man, aker, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,772 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1