|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
casus Zagłebia ? Mistrzostwo 90/91 po czym palętanie się w drugiej połowie tabeli. Mistrzostwo 06/07 po czym karny spadek po powrocie w środku tabeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
casus Zagłebia ? Mistrzostwo 90/91 po czym palętanie się w drugiej połowie tabeli. Mistrzostwo 06/07 po czym karny spadek po powrocie w środku tabeli Wiesz tylko w Zagłębiu nikogo nie musieli sprzedawać. A w Gliwicach każdy jest na sprzedaż. Co pól roku ten klubik walczy o dotacje z miasta. Wgl Gliwice dziwne miasto. Więcej osób tam kibicuje Górnikowi niż Piastu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Eee, bez przesady. Na pudle skończą, kto ma ich niby przeskoczyć? Ja mówię o przyszłym roku w sensie sezonu. Tak, w tym powinni do pucharów trafić. Cristiano kupią i podbiją LM!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
WH to dziś tego nie przegra a docelowo gram tam X i poniżej 2,5 goli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
ech to się wpakowałem w babską piłkę reczną i tylko to mi chyba zadupi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Czy ktoś gra Inter dziś? Czy jest sens go grać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Czy ktoś gra Inter dziś? Czy jest sens go grać? rower
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
piast taki sensacyjny leicester pl A w przyszłym roku obrona przed spadkiem. Rozkupią im pół drużyny, puchary i po Piaście. Ale w tym sezonie faktycznie ładnie i skutecznie grają. rozukupią, ale kasa w portfelach właścicieli będzie się zgadzać - przykład Jagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  Fajne h2h ma Bordo z Marsylią u siebie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
piast taki sensacyjny leicester pl A w przyszłym roku obrona przed spadkiem. Rozkupią im pół drużyny, puchary i po Piaście. Ale w tym sezonie faktycznie ładnie i skutecznie grają. rozukupią, ale kasa w portfelach właścicieli będzie się zgadzać - przykład Jagi Podobno Drągowski już dopina transfer. I podobno zarząd chce wyciągnąć Gergela z Górnika + jakieś "duże" transfery, ale póki co podobno żadnych konkretów
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
piast taki sensacyjny leicester pl A w przyszłym roku obrona przed spadkiem. Rozkupią im pół drużyny, puchary i po Piaście. Ale w tym sezonie faktycznie ładnie i skutecznie grają. rozukupią, ale kasa w portfelach właścicieli będzie się zgadzać - przykład Jagi Podobno Drągowski już dopina transfer. I podobno zarząd chce wyciągnąć Gergela z Górnika + jakieś "duże" transfery, ale póki co podobno żadnych konkretów tak słyszalem, że już nawet ojciec chce go jak najszybciej wypchnąć, bo trochę w głowie mu się zagotowało, więc pewnie to juz kwestia dogrania transferu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Urban sie zepsuł
dobijac Gliwice
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
piast taki sensacyjny leicester pl A w przyszłym roku obrona przed spadkiem. Rozkupią im pół drużyny, puchary i po Piaście. Ale w tym sezonie faktycznie ładnie i skutecznie grają. rozukupią, ale kasa w portfelach właścicieli będzie się zgadzać - przykład Jagi Podobno Drągowski już dopina transfer. I podobno zarząd chce wyciągnąć Gergela z Górnika + jakieś "duże" transfery, ale póki co podobno żadnych konkretów Drągowskiego to trzeba jak najszybciej sprzedać. W tym sezonie niezły zjazd zaliczył niestety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Urban sie zepsuł
dobijac Gliwice Pacyfku jutro Afc-City remis ? 3:3 ? Gladbach kozaki 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
[quote=akagi]
rozukupią, ale kasa w portfelach właścicieli będzie się zgadzać - przykład Jagi Ekonomia i nic na to nie poradzisz. Dlatego potrzebnych jest kilka silnych klubów, to wtedy i kapitał zacznie napływać. A każdy " jednosezonowiec " skazany jest u nas na wyraźny regres w kolejnych latach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
tak słyszalem, że już nawet ojciec chce go jak najszybciej wypchnąć, bo trochę w głowie mu się zagotowało, więc pewnie to juz kwestia dogrania transferu ale podobno za "dużo euro" ma pójść, latem miało być minimum 5, zobaczymy ile na dziś Drągowski dostał wpierdol w piątek pod prognozami, bo już mu się ładnie pojebało.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|