|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Lazio trzeba brać, 50 na 50, dwie drużyna przesłabe, wygra ta w której jakiemuś ciulowi piłka zejdzie z nogi i wpadnie do bramki, taki to już poziom w tym czymś zwany serie A, większy kurs trzeba brać i tyle. Myślałem, że szczyt osiągnąłeś już wcześniej, ale jednak ciągle potrafisz wznieść się wyżej  Co Ci się tu nie podoba, większy kurs na lazio więc chyba będzie trzeba ich wziąć, po za tym jak takie coś jak inter może prowadzi nawet w tej słabej serie A, to aż samo w sobie jest śmieszne, więc pora żeby powoli lecieli, po za top 3 tam gdzie ich miejsce. spoko, spoko, szanuje Twe zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
zapamietaj pacyfek zawsze bedzie mistrzem z bayernem
a mou,anc,pep razem wzieci nigdy z werderem trzeba sie nazywac thomas shaff zeby wygrac majstra z werderem  to byla ekipa na zawsze w sercu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Łysy z UEFY źle mi polosował grupy  Mi też: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM4MzI1NzU0NDI0ODIwMDrWjdJbfs3JnakLZ%2Bg%3D&kind=MAIN  Link mnie nie wchodzi, Bzyku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
zapamietaj pacyfek zawsze bedzie mistrzem z bayernem
a mou,anc,pep razem wzieci nigdy z werderem trzeba sie nazywac thomas shaff zeby wygrac majstra z werderem  to byla ekipa na zawsze w sercu I mieć kipera w różowej koszulce w rozmiarze S.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Co w tym dziwnego? Ja też się nie zdziwie jak Inter przegra. Dawno nie wtopili u siebie, i w tym samym meczu stracili ostatnio bramke u siebie (1:4 z Fiorą)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325 Likes: 3 |
zapamietaj pacyfek zawsze bedzie mistrzem z bayernem
a mou,anc,pep razem wzieci nigdy z werderem czyli idąc Twoim tokiem myślenia nawet Twój ulubienie Pan Franciszek Smuda z Bayerokami zrobiłby majstra. Ja osobiście śmiem w to wątpić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Łysy z UEFY źle mi polosował grupy  Mi też: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM4MzI1NzU0NDI0ODIwMDrWjdJbfs3JnakLZ%2Bg%3D&kind=MAIN  I mnie również  https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQxMjM1NzU0NTk5NTQwMDq9WxqdZ3Fq1Qu6s08%3D&kind=MAIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Łysy z UEFY źle mi polosował grupy  Mi też: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzM4MzI1NzU0NDI0ODIwMDrWjdJbfs3JnakLZ%2Bg%3D&kind=MAIN LINK!!!!!!!!!!!!!!!! [ efortuna.pl]  Link mnie nie wchodzi, Bzyku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Link mnie nie wchodzi, Bzyku. A Swansea - WHU X2 Krefeld - Eisbaren (hokej) 2 Excelsior - Cambuur 1B Hertha - Mainz 1 Frosinone - Milan 2 Freiburg - TSV 1860 1C Besaksehir - Eskisehir 1Torino - Udinese 1Malaga - Atletico 2 D Oostende - Standard over Leeds - Preston dnb 1Guimaraes II - Sporting II overE Heerenveen - Den Haag over Roma - Genua 1 Augsburg - Manheim (hokej) over 5,5 F Atalanta - Napoli over Reading - Blackburn dnb 1LDU Quito - Emelec overG San Sebastian - Villareal X2 Sheffield W. - Wolves btsDuisburg - Bochum 2H Potsdam - Bayern (kobiety) 2 Tondela - Setubal dnb 2NY Giants - Carolina (nfl) 2 4z8
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Może w święta się przyfarci. Pamiętajcie, w boxing day są same dogi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jutro Podbeskidzie Jong Ajax over 2,5 Paderborn Arsenal x 3z4 peffki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Gent 1 Kryć HC zostanie Tico i Marsylia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
inter o2,5 i bts dw 2:1 3:1 dla interu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Może w święta się przyfarci. Pamiętajcie, w boxing day są same dogi. L I N K [ efortuna.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Handanoviè; Montoya, Miranda, Murillo, Telles; Melo, Medel; Jovetić, Peri¹ić, Biabiany; Icardi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Gent 1 Kryć HC zostanie Tico i Marsylia  Marsylia będzie 1:1 przynajmniej od 17 lat (do tylu sięga FS)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jak Piechniczek założy kiedyś buka, to będzie liczone jak zwycięstwo w meczu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|