|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
valencia brać sie do roboty !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
nietoperki tutaj trójke na miekko łykną
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Powyżej 1.5 Valencia v Real Madryt (1. połowa - Alternatywne gole) 03/01/2016 Brak 3.00 Odbędzie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
@jaga1920 mam do Ciebie prośbę, podobną jak do pacyfka jakiś czas temu, otóż ...staraj się chłopie pisać używając ALTa i znaków interpunkcyjnych. Szanuję Cię bo nie raz wnosisz do tematu ciekawe opinie no i typki ale jak już piszesz to ciężko się to czyta i wzbudzasz tym taki nie ład. Używanie dodatkowego przycisku na klawiaturze nie zajmie Ci wcale więcej czasu w pisaniu także uszanuj moją prośbę, myślę że nie jednej osobie tutaj czytającej będzie to sprzyjać. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Sędzia fajnie podkręca jeszcze atmosferę pod czerwo jagi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
@jaga1920 mam do Ciebie prośbę, podobną jak do pacyfka jakiś czas temu, otóż ...staraj się chłopie pisać używając ALTa i znaków interpunkcyjnych. Szanuję Cię bo nie raz wnosisz do tematu ciekawe opinie no i typki ale jak już piszesz to ciężko się to czyta i wzbudzasz tym taki nie ład. Używanie dodatkowego przycisku na klawiaturze nie zajmie Ci wcale więcej czasu w pisaniu także uszanuj moją prośbę, myślę że nie jednej osobie tutaj czytającej będzie to sprzyjać. Pozdrawiam  jak zawsze, popieram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A jak jaga ma uszkodzony alt? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
A jak jaga ma uszkodzony alt?  to się wytłumaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jak jaga ma jaja to dalej nie będzie używał alta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
jaga nie wiem czyś młody czyś w wieku pacyfka i czy sobie poradzisz ale może dam Ci radę :jak piszesz na na smartphonie czy tablecie to tam są takie ustawienia, można ustawić słownik polski albo przytrzymujesz np literkę "a" i otwiera się okienko gdzie możesz wybrać zamiast a - ą. To nic nie boli i nie martw zdążysz z podaniem typu przed pierwszym gwizdkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
Oj Marsylia będzie miała ciężko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
@jaga1920 mam do Ciebie prośbę, podobną jak do pacyfka jakiś czas temu, otóż ...staraj się chłopie pisać używając ALTa i znaków interpunkcyjnych. Szanuję Cię bo nie raz wnosisz do tematu ciekawe opinie no i typki ale jak już piszesz to ciężko się to czyta i wzbudzasz tym taki nie ład. Używanie dodatkowego przycisku na klawiaturze nie zajmie Ci wcale więcej czasu w pisaniu także uszanuj moją prośbę, myślę że nie jednej osobie tutaj czytającej będzie to sprzyjać. Pozdrawiam  jak zawsze, popieram Zrobić łaskę vs. zrobic laske
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Ale mecz w Saragossie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Jak jaga ma jaja to dalej nie będzie używał alta fechu tu nie chodzi o to czy chłop ma jaja tylko niech się dostosuje albo przynajmniej spróbuje w ten sposób co jaga do tej pory to pisze nie douczona 'gimbaza' co myśli że "Krzyżaków" napisała Maria Skłodowska-Curie. To choroba XXI wieku jakbyś nie wiedział. Sądząc po tym co pisze jaga (jak uda się go rozszyfrować) to wywnioskować można że swoje lata już ma, więc niech nie udaje młodzieniaszka co zamiast chodzić do szkoły do rzucał w nią kamieniami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
@Akhu ja proponuję żebyś jakiś konkurs zrobił gdzie nagrodą będzie konsultacja u Miodka albo u profesora Bralczyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
a teraz się módlcie żeby niejaki Nirtz nie odwiedził QC bo będzie podważał to czy Bralczyk jest profesorem czy kurwa nie jest 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|