|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
godz 12:50 stronka bet365 smiga ze az miło przegladac i obstawiac.
dzialam na winxppro bez proxy, dns od isp.
moze zmien sobie dns-a
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
z zegarkiem w ręku 14:09:30 wchodze na stronke bet365 14:09:33 klikam na soccer 14:11:48(!) załadowało sie
Czy jestem odosobniony? co to ten dns i jak to zmienić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
dziwne seoccer otwiera sie umnie 1 max 2 sec. dns serwer ktory "tlumaczy" np www.onet.pl [ onet.pl] na adres ip 213.180.130.200 zmieniasz w wlasciwosci sieci/ protokol internetowy tcp/ip albo lacz sie przez proxy moze tez cos pomoze. w3cache.icm.edu.pl:8080
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
ten DNS we właściwościach mam wyłączony,co tam moge przykładowo moge wpisać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
odpisali mi żebym poprosił pare innych osób z Polski które też mają takie problemy by napisali do nich maila,bo coś tam z ISP chcą sprawdzić Jeśli tak sie stanie to za pomoc w ulepszaniu serwisu dostane 40 Euro na konto;P Więc jeśli ktoś z dobrej woli machnąłby tego maila to byłbym wdzięczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
sorka za 3 post z rzędu,ale wyjaśniam że wszystko już pięknie śmiga a do tego moje konto wzbogaciło sie o 40 ojro jestem naprawde pod wielkim wrażeniem tego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Witam !! Czy jest ktos kto niedawno rejestrowal sie w bet365???? Bo ja juz mam dosc:(((((((((( Tam gdzie sie wpisuje date urodzin- wpisuje 1978 a za chwile mi wyskakuje komunikat ze nie moge sie zapisac do tego buka bo mam mniej niz 18 lat:)))))))))))))))))))))))) Jak oni tak rozliczaja zaklady to ja pierd........ Mial ktos tak?? Jaki tam jest mail??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
widocznie jakiś błąd robisz,bo ja przed chwilą próbowałem i nie ma żadnych problemów
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Sprawdzalem wszystko po kilka razy i niemozliwe zebym gdzies robil blad:((((( Przeciez imie i nazwisko znam:)) adres mailowy i kraj tez:)
Sorry, your date of birth indicates you are under 18
taki napis mi sie wyswietla a na tyle angielski znam:(((
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Niezle jaja:(((((((( Wpisalem sobie dla proby 1969 i ten sam napis!!!!!!! Zeby sprawdzic czy nie robie bledu wpisalem 1959 i wtedy zakwalifikowal i przeniol do nastepnego etapu rejestracji:(((( czy trzeba miec min.46 lat:)))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 15 |
Mam pewien kłopot, próbowałem zarejstrować ekartę, co należy wpisać w polu "cardholders name"?? Wyskakuje komunikat że nieprawidłowa nazwa karty. Będę wdzięczny za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
"cardholders name" to Twoje imię i nazwisko a nie nazwa karty.
|
|
|
Link skopiowany do schowka