Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 89 1 2 3 88 89
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
futbol dobrze2

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868
Likes: 12
Ruszyły zapisy

Konkurs Playoff Tenis Singiel. Sponsorowany przez Oddsring [oddsring.com] - Dział Konkursowy

Konkurs Playoff Tenis Debel. Sponsorowany przez Oddsring [oddsring.com] - Dział Konkursowy

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
grajcie grubo spadek Śląska i całą rundę na ich przeciwników, już chyba nie ma ratunku w tym sezonie

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Tazen
grajcie grubo spadek Śląska i całą rundę na ich przeciwników, już chyba nie ma ratunku w tym sezonie

A to można jeszcze gdzieś coś takiego zagrać?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
w tamtym sezonie w przerwie zimowej ktoś stawiał na spadki/mistrzostwo w naszej ekstraklasie, więc może teraz też jest

a jeżeli nie to trzeba co kolejkę polować

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Hamalainen i Borysiuk już z kontraktami w Legii.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Dobre transfery, Akagi. Zwłaszcza Borysiuk aplauz

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W miarę dobre wyglądają na papierze,
ale zweryfikuje wszystko boisko. smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Jeżeli nie wypali to będzie kiepsko, bo finansowo może boleć jak Wisłę po 2011(?). Zwykle jak Legia się zbroiła to była wtopa, a jak sukcesywnie budowali kadrę to zdominowali ligę. Zobaczymy.

Tylko żeby Nikolić się nie obraził jak Legia go nie puści, bo pewnie propozycje ma piękne, a młody już nie jest. I nie wiem przypadkiem czy hamalainen nie jest wciągnięty na jego miejsce, bo w sumie fin zaczął grać dopiero jako napastnik, jako środkowy był przeciętniakiem.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wprawdzie nie oglądałem żadnego meczu z Hamalainenem,
ale jakoś tak nie mam, na tę chwilę, jakiegoś przekonania do niego.

Złapał facet prawdopodobnie ostatni dobry kontrakt w życiu na 3,5 roku.
Biorąc pod uwagę sporą konkurencję w linii środkowej,
za jakiś czas może mu się nie za bardzo chcieć grać,
bo podobno w Lechu miał często długie przestoje podczas meczów.

Legia myśli jeszcze m.i. o Rakelsie i Rado, to konkurencja jeszcze wzrośnie.

Oj Tazen...

Ten pierszy mecz wiosenny może być dla Was ciężki. smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Tazen
grajcie grubo spadek Śląska i całą rundę na ich przeciwników, już chyba nie ma ratunku w tym sezonie

A to można jeszcze gdzieś coś takiego zagrać?

Unibet [adserving.unibet.com] daje kurs 5.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Limit w unibecie na ten zakład u mnie przynajmniej to 327.37
Można sprawdzić nie mając nic na koncie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by quincy
Originally Posted by Tazen
grajcie grubo spadek Śląska i całą rundę na ich przeciwników, już chyba nie ma ratunku w tym sezonie

A to można jeszcze gdzieś coś takiego zagrać?

Unibet [adserving.unibet.com] daje kurs 5.

Można się przejść. W dublu PSG wygra LM @75.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by akagi
Wprawdzie nie oglądałem żadnego meczu z Hamalainenem,
ale jakoś tak nie mam, na tę chwilę, jakiegoś przekonania do niego.

Złapał facet prawdopodobnie ostatni dobry kontrakt w życiu na 3,5 roku.
Biorąc pod uwagę sporą konkurencję w linii środkowej,
za jakiś czas może mu się nie za bardzo chcieć grać,
bo podobno w Lechu miał często długie przestoje podczas meczów.

Legia myśli jeszcze m.i. o Rakelsie i Rado, to konkurencja jeszcze wzrośnie.

Oj Tazen...

Ten pierszy mecz wiosenny może być dla Was ciężki. smile
Mam wrażenie, że nawet jeśli wam transfery wypalą to ten mecz nie będzie ciężki dla nas, tak jak większość ostatnich na Ł3. Probierz wie, że jak wygra w Warszawie to nikt go z Jagi nie zwolni, nawet jeśli wiosna będzie kiepska. Poza tym z przodu i w środku jesteście silni. Tylko co z obroną? Jakoś nie przekonuje mnie Jędrzejczyk, jest Pazdan (chociaż on grywał u was defensywnego pomocnika) i dłuuuuuuuugo nic. A to był moim zdaniem problem Legii - środek musiał być blisko obrońców, bo sobie nie radzili i cała drużyna musiała się cofnąć oddając pole dla Górników Łęczna. Na moje to spokojnie X2 zrobimy w Warszawie.

Zobaczymy, rewolucji u was nie ma, są po prostu wzmocnienia, ale czy wypalą to się okaże. Jak nie wypalą to będzie słabo, bo kadrę macie największą w lidze chyba, nie wyrobicie finansowo.


Radović to już trochę lat na karku ma, może wrócić gdzieś jako solidny ligowiec, ale europy to już nie podbije, najlepsze ma już raczej za sobą, teraz nie grał zbyt dużo, więc zdziwi mnie powrót do Legii, chyba że dogorywać jak Sagan. Rakels to trudny chłop jest, wątpię że ruszy się z Craxy.

Jeżeli tyle grajków dojdzie i nie będzie zbyt dużo strat to chyba stawiacie wszystko na jedną kartę i gracie o LM. Tragedia będzie jak nie pyknie nawet mistrzostwo.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jak dla mnie to Rakels skończy w Legii jak Piech.

Co do Hamalainena to chłopa chcieli wszyscy. Zdaje się ze na liscie Berga był na pierwszym miejscu. Inni którzy się na piłce znają też się nie mogli co Jnavhwalicm ptanie czy odpali w Legii.

Co do defensywy to bądź co bądź jest dwóch reprezentantów Polski i oni dobrze wiedzą że musza wiosną zapierdalac na 200 proc żeby pojechać na targi wystawowe do Francji.

Borysiuk porządna firma tylko nie każdy widzi bo taka pozycja niestety (to samo można powiedzieć o Makelele, Krychowiaku, Roy Keane, etc. GENIUSZE ale i tak wszyscy pamiętają tylko Zidana i Ronaldo). Chodzi mnie o pozycje a nie o to ze Borysiuk to geniusz wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Rakels ma w kontrakcie sumę odstępnego 500 tys.

Jeżeli Legia na niego się zdecyduje, to Craxa nie ma nic do gadania.

Tylko pytanie, czy chcą już teraz sprzedać Nikolica, bo jeżeli nie,
to pół bańki za rezerwowego wydaje się kwotą wysoką jak na dzisiejszą Legię.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
ja grałbym z Nico i Rakelsem na szpicy

1 napastnik w Legii to porażka i podobna dziura jak za Smudy w reprezentacji

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Kwestia jest taka, że Rakels chyba nie jest wart tych 500tys, bo on trochę nie po kolei w głowie ma. Sporo czynników musi się zgrać, żeby był skuteczny. Mógłby przyjść do Legii i ustrzelić równe zero.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Tazen
Kwestia jest taka, że Rakels chyba nie jest wart tych 500tys, bo on trochę nie po kolei w głowie ma. Sporo czynników musi się zgrać, żeby był skuteczny. Mógłby przyjść do Legii i ustrzelić równe zero.

w większości przypadków Tazen oczywiście są wyjątki im lepszy klub tym więcej goli

gdzie Ronaldo zdobyłby więcej goli w Realu czy Eibar
Lewy w Bayernie czy Werderze
i tak do usranej smierci

Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
skrzat wygral zlota pilkie

Strona 1 z 89 1 2 3 88 89

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1