Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#658846 07/09/2006 06:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
American League

8:05 PM ET
Cleveland (66-72, 29-41 away)
White Sox (80-59, 44-26 home)
CLE: Lee(11-10, 4.63 ERA)
CHW: Buehrle(12-11, 4.71 ERA)

8:10 PM ET
Detroit (85-55, 43-27 away)
Minnesota (80-58, 45-22 home)
DET: Verlander(15-7, 3.27 ERA)
MIN: Baker(4-7, 6.55 ERA)

National League

2:20 PM ET
Pittsburgh (56-84, 20-51 away)
Cubs (56-83, 29-40 home)
PIT: Chacon(6-5, 6.75 ERA)
CHC: Marshall(5-9, 5.05 ERA)

7:05 PM ET
Philadelphia (70-69, 34-31 away)
Florida (70-69, 37-31 home)
PHI: Condrey(1-2, 3.63 ERA)
FLA: Johnson(12-6, 2.99 ERA)

7:10 PM ET
LA Dodgers (74-65, 30-38 away)
NY Mets (86-52, 45-24 home)
LAD: Penny(15-7, 3.97 ERA)
NYM: Glavine(12-6, 4.13 ERA)

8:35 PM ET
Washington (61-78, 25-45 away)
Colorado (63-76, 35-32 home)
WAS: Bergmann(0-1, 6.24 ERA)
COL: Cook(9-13, 4.15 ERA)

9:40 PM ET
St. Louis (74-64, 32-38 away)
Arizona (65-74, 32-35 home)
STL: Weaver(5-14, 5.92 ERA)
ARI: Batista(10-5, 4.34 ERA)

Bonus: Unibet
#658847 07/09/2006 10:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Na niektórych stronach z tabelami MLB pojawiły sie tzw "Magic number". Oznaczają one, że jeżeli zespół przegra podaną ilość spotkań to definitywnie nie wejdzie do Playoff. Myślę że warto stawiać na przegraną tych ekip do momentu ich odpadnięcia.

#658848 07/09/2006 11:51
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
Witam co sadzicie o overze cubusi linia w totosyfie 7.5 kurs 1.8-podatek. netowi jeszcze nie wystawili tego zdarzenia a wydaje mi sie ze over powinien dzis paść pitcherzy nię sa za rewelacyjni kilka błedów + kilka zmienników i wejsć powinno. Czekam na opinie grajacych o/u w bejka co sadzicie?

#658849 07/09/2006 12:01
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Czyzby wszyscy czekali na Pina? ech od czego maja 'łże-analitykow' zatrudnionych nepotycznie wartych funta klakow - roznie moze byc z tym overem generalnie undery sa bardziej pewne i sa czesciej dluzsze serie

#658850 07/09/2006 17:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam
Czas na powazna walke o playoffki jak wspomnial dawno nieobecny "PREZES" warto zainteresowac sie szansami poszczegolnych ekip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A wiec ;
4 L i Atlanta moze sie pozegnac z grami posezonowymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
2 L Baltimore czeka podobny los <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
To narazie wystarczy, bo po co narazac budzet na jakies niespodziewane roztrzygniecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
A co do dziesiejszych spotkan to jak juz pisali poprzednicy linia w Toto 7,5 a na swiecie prawie 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 60% czystego zysku(oby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />) po raz kolejny oferuje nam Toto Mix mowa oczywiscie o meczu Chicago Cubs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Ciekawa seria 5 underkow ma ekipa Mets-ow linia 9 starterzy nie naleza do jakis mocarzy, a kurs w granicach 2,00 jak dlamnie do przyjecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#658851 07/09/2006 17:37
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Czyzby wszyscy czekali na Pina?

Na mecze Cubs, to i pinnacle wystawia kursy na over bardzo późno. Już pisałem kiedyś, że wiąże się to ze specyficznym położeniem stadionu i wiatrami, które wieją raz w jednym a raz w drugim kierunku. Ze względu na tą zmienność buki wolą poczekać na pewniejsze informacje o sile i kierunku wiatru.

Totomix daje pokaz kompletnej głupoty, zresztą nie po raz pierwszy jest koszony na takich meczach. Widocznie jednak nie dość mocno aby ich to zabolało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1