|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
17 kolejka Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-3 Hetman Białystok (brak)(9,75) walkower Zaglebie Sosnowiec 3-0 ABAK Dream Team walkower Midnight stars 3-0 F.C. Blaugrana (0,00)(brak)walkower La Beneamata Wolverhampton TABELA
1. Hetman Białystok 14 26 23-8 mistrz XVI sezon EEL
2. La Beneamata 13 23 16-6
3. Wolverhampton 13 23 16-9
4. Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 23 13-10
5. Midnight Stars 13 15 10-13
6. F.C. Blaugrana 13 13 9-15 2 walkowery
7. Zaglebie Sosnowiec 13 12 9-16
-------------------------------------------
8. ABAK Dream Team 14 9 7-22 3 walkowery - BARAŻ
-------------------------------------------
9. FC Czuprynowo - SPADEK
10.AC Pajace - SPADEK
Last edited by mopsiq; 10/01/2016 21:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
18 kolejka La Beneamata 0-0 Wolverhampton (0,00)(2,40) F.C. Blaugrana 0-3 Bieszczady Ustrzyki Dolne (0,00)(2,10)walkower Midnight stars 5-2 Zaglebie Sosnowiec (12,45)(7,77) Hetman Białystok - pauza ABAK Dream Team - pauza TABELA
1. Hetman Białystok 14 26 23-8 mistrz XVI sezon EEL
2. Bieszczady Ustrzyki Dolne 14 26 16-10
3. La Beneamata 14 24 16-6 +10
4. Wolverhampton 14 24 16-9 +7
5. Midnight Stars 14 18 15-15
6. F.C. Blaugrana 14 13 9-18
7. Zaglebie Sosnowiec 14 12 11-21
-------------------------------------------
8. ABAK Dream Team 14 9 7-22 - spadek
-------------------------------------------
9. FC Czuprynowo - SPADEK
10.AC Pajace - SPADEK o 1 miejsceHetman Białystok 2-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne Bieszczady Ustrzyki Dolne 0-3 Hetman Białystok o 3 miejscieWolverhampton 0-0 La Beneamata La Beneamata 0-0 Wolverhampton
Last edited by mopsiq; 17/01/2016 23:23.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
gratulacje dla HETMANA  za wygranie 1 ligi rywalizacja byla na bardzo wysokim poziomi świadczy to ze o 1 miejscu zadecydowały bezpośrednie mecze, a o 3 miejscu nawet to nie dało wyniku i brany był bilans na + dzięki reszcie ekip ze się im chciało bez was to nie miało by sensu jeszcze raz dzięki i mam nadzieje sie spotkać w następnym sezonie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
tak jak w remisach tak i tu proponuje pociagnac sezon do konca maja ligi powoli ruszaja bedzie czym grac
|
|
|
Link skopiowany do schowka