|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957 |
ej jesli chce obstawiac przeez neta a nie mam 18 lat to co mam zrobic ? slyszalem ze jsest cos takiego jak izzy konto ze moge miec konto od 13 lat no i jesli zakladalbym takie konto to czy moglbym grac w u internetowych bukow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Załóż na mame, albo tate. Izzy konto nic nie da bo na stronie buka nie zarejestrujesz się mając mniej niz 18 lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Zarejestruj się na rodziców.Ja tak zrobiłem i luzik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2004
Posty: 45 |
a po co ty chcesz grac???? idz do matki i niech ci da kase, przeciez jestes jeszcze dzieckiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Dzieci, jesli nie macie jeszcze skonczonych 18 lat to lepie sie w to nie bawcie...
Nie mowie tego zeby sie z kogos nabijac - bo to naprawde nie jest "zabawa" dla niedoswiadczonych...
pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja mam 16 lat a gram już 3.I to z dobrym skutkiem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: No początku dożo wtapiałem bo grałem za mniejszą stawkę dużo meczy, ale doszedłem do wniosku, że to się nie opłaca.Teraz gram 2-3 za grubszą kasę i dobrze na tym wychodzę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka