|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,136 |
Pytanie z trochę innej beczki. Działa Wam normalnie Skrill? Po południu logowałem się bez problemu, a teraz mam komunikat " odmówiono dostępu do strony internetowej ", co za cuda?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Nasi dobrze grali ale Francja chyba nie na maxa
1.85 złapane za pińcet na Polsze wklej analityk ten zakład
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
W pełni racja fechu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nasi dobrze grali ale Francja chyba nie na maxa
1.85 złapane za pińcet na Polsze wklej analityk ten zakład wypadł mu klawisz od print screena
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
mooru człowiek który zatrzymał
Francję
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,801 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,801 Likes: 10 |
mecz ladny zwycieski
ale to mecz ktory nie decydowal o niczym oby powtorzyl sie ten wynik z francuzami ale juz o cos o czymś tam decydował jednak  Brawo, brawo i SZacunek  gdzieś do nory spierdoliło bydle i cisza z hejtem...skąd tyle nienawiści do Polaków, obojętnie w co gramy ??? a może to alter ego @imc  Nie burbonie to żadne alter ego nikogo. To zwykłe bydle co nie ma szacunku do niczego i nikogo. Pluje jadem na wszystkich i wszystko. Takich ludzi trzeba ignorować ewentualnie eliminować. będę się starał o tym pamiętać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Kurcze Bialorus weszla do fazy 2 wiec Norwegia wychodzi z 4pkt.
Trzeba bedzie pyknac och zeby byc pewnym TOP2 i awansowac do polfinalow. I obowiazkowo Bialorus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244 |
mecz ladny zwycieski
ale to mecz ktory nie decydowal o niczym oby powtorzyl sie ten wynik z francuzami ale juz o cos o czymś tam decydował jednak  Brawo, brawo i SZacunek  gdzieś do nory spierdoliło bydle i cisza z hejtem...skąd tyle nienawiści do Polaków, obojętnie w co gramy ??? a może to alter ego @imc  Nie burbonie to żadne alter ego nikogo. To zwykłe bydle co nie ma szacunku do niczego i nikogo. Pluje jadem na wszystkich i wszystko. Takich ludzi trzeba ignorować ewentualnie eliminować. będę się starał o tym pamiętać  O mnie piszecie, dzikusy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
Byłem wczoraj w katowickim Spodku na meczach piłki ręcznej. Wielki szacun dla kibiców chorwackich. Spiker krótko przed końcowym gwizdkiem spotkania Chorwacja-Islandia ogłosił zwycięstwo Polaków z Francuzami. Po tym komunikacie wszyscy kibice z Chorwacji a trochę ich było zaczęli śpiewać Polska Biało-czerwoni a po chwili zaczął śpiewać cały spodek. Naprawdę szacun
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
to jak tam pany, dzisiaj handicapy na Francje gramy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
chyba sie Zabki delikatnie wkurwily po meczu z nami.. 20-5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
wg mnie Francja rozwali juz kazdego do końca turnieju, do dziś nie wiem jak mogli przegrać z nami 6 golami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Owszem, z nami zagrali słabo, ale ten dzisiejszy mecz nie świadczy o niczym. Przecież Białoruś nawet nie spróbowała podjąć walki, to co robili przez pierwsze 10 minut to była jakaś parodia piłki ręcznej. Rzuty od niechcenia, nieudolne granie na siłę z kołem, masa głupich strat, nawet do obrony nie chciało im się wracać. Rutenka na boisko wyszedł chyba za karę. Oby z nami zagrali z takim samym zaangażowaniem. Wiadomo, że nawet grając na maksimum swoich możliwości mieliby niewielkie szanse na dobry wynik z Francją, ale mimo wszystko, wypadałoby chociaż stworzyć jakieś pozory zaangażowania... W tym momencie autentycznie żałuję, że wyszli z grupy kosztem Islandii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
http://www.flashscore.pl/mecz/CAYw6sDD/#h2h;overall Ostatnie 5 meczy to wygrana gosci  przypadek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
co ruscy wymyslili na 20 sekund przed końcem prowadząc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
nasi maja racje ze w takiej sytuacji to trzeba poklepac, poklepac i wyjebac w trybuny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
witam, jakby ktos mial streama fajnego do Fra-Cro prosilbym o podrzucenie linka, bylbym wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
France -2,5 @ 1,90 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|