Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 70 1 2 19 20 21 22 23 69 70
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Francja rozwala Chorwatów to przerwy a z naszymi gruba wtopa. jakoś nie wierzę w czystość tej porażki z nami i jeszcze taką różnicą bramek

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by aker
Francja rozwala Chorwatów to przerwy a z naszymi gruba wtopa. jakoś nie wierzę w czystość tej porażki z nami i jeszcze taką różnicą bramek
Nam wszystko siedzialo (Bielecki mial bodajze 8/12 czy 9/12), a Francuzi w co drugiej akcji slupek/poprzeczka + cala masa fauli w ataku. Rozmiary dziwia, ale Francuzi to druzyna turniejowa - rozkrecaja sie z biegiem czasu.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by iti
Originally Posted by aker
Francja rozwala Chorwatów to przerwy a z naszymi gruba wtopa. jakoś nie wierzę w czystość tej porażki z nami i jeszcze taką różnicą bramek
Nam wszystko siedzialo (Bielecki mial bodajze 8/12 czy 9/12), a Francuzi w co drugiej akcji slupek/poprzeczka + cala masa fauli w ataku. Rozmiary dziwia, ale Francuzi to druzyna turniejowa - rozkrecaja sie z biegiem czasu.

Dokładnie, francuzi sie pogubili juz na starcie. Tylu fauli w ataku mistrzow swiata masakra. Teraz jest walec...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by iti
Originally Posted by aker
Francja rozwala Chorwatów to przerwy a z naszymi gruba wtopa. jakoś nie wierzę w czystość tej porażki z nami i jeszcze taką różnicą bramek
Nam wszystko siedzialo (Bielecki mial bodajze 8/12 czy 9/12), a Francuzi w co drugiej akcji slupek/poprzeczka + cala masa fauli w ataku. Rozmiary dziwia, ale Francuzi to druzyna turniejowa - rozkrecaja sie z biegiem czasu.

Dokładnie, francuzi sie pogubili juz na starcie. Tylu fauli w ataku mistrzow swiata masakra. Teraz jest walec...

Francuzi się pogubili i ja mam w to uwierzyć grin
Faule w ataku to też wypadek przy pracy wink
Sorry ale dla mnie to ohydnie ustawiony mecz

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
pamietne MŚ w Katarze... gospodarz w na II miejscu laugh

dla mnie tez Francuzi odpuscili


Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ja bym to nazwal uklonem w strone gospodarzy - te faule w ataku to tez bylo gwizdanie w niektorych przypadkach pod nas. Zagralismy bardzo dobry mecz i to nie ulega watpliwosci. Nawet jesli Francuzi nie podeszli do niego na powaznie (a mogli to zrobic, bo wystarczy ograc Chorwacje i Norwegie, bo Bialorus to nie jest rywal na tym poziomie i beda w strefie medalowej). Tam bedzie czekac Dania/Hiszpania. Tak czy siak - to doszukiwanie sie drugiego dna w tym meczu nie ma sensu. Sam myslalem, ze nas Francuzi skarca, ale ten wynik mnie nie zdziwil, bo jeszcze w trakcie tego meczu bylem przekonany, ze Francuzi juz zadnego meczu nie przegraja az do konca.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by aker
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by iti
Originally Posted by aker
Francja rozwala Chorwatów to przerwy a z naszymi gruba wtopa. jakoś nie wierzę w czystość tej porażki z nami i jeszcze taką różnicą bramek
Nam wszystko siedzialo (Bielecki mial bodajze 8/12 czy 9/12), a Francuzi w co drugiej akcji slupek/poprzeczka + cala masa fauli w ataku. Rozmiary dziwia, ale Francuzi to druzyna turniejowa - rozkrecaja sie z biegiem czasu.

Dokładnie, francuzi sie pogubili juz na starcie. Tylu fauli w ataku mistrzow swiata masakra. Teraz jest walec...

Francuzi się pogubili i ja mam w to uwierzyć grin
Faule w ataku to też wypadek przy pracy wink
Sorry ale dla mnie to ohydnie ustawiony mecz

Tak bo my mamy samych maharadży w zwiazku laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by iti
Ja bym to nazwal uklonem w strone gospodarzy - te faule w ataku to tez bylo gwizdanie w niektorych przypadkach pod nas. Zagralismy bardzo dobry mecz i to nie ulega watpliwosci. Nawet jesli Francuzi nie podeszli do niego na powaznie (a mogli to zrobic, bo wystarczy ograc Chorwacje i Norwegie, bo Bialorus to nie jest rywal na tym poziomie i beda w strefie medalowej). Tam bedzie czekac Dania/Hiszpania. Tak czy siak - to doszukiwanie sie drugiego dna w tym meczu nie ma sensu. Sam myslalem, ze nas Francuzi skarca, ale ten wynik mnie nie zdziwil, bo jeszcze w trakcie tego meczu bylem przekonany, ze Francuzi juz zadnego meczu nie przegraja az do konca.

myślę że grubsze siano poszło na Francuzów u buków i tu widzę przyczynę porażki.
mój kumpel który rzadko gra postawił 5000 na żabojadów bo jak to stwierdził żabki grając na 50% pykną nas spokojnie o 30% zysku piechotą nie chodzi.
takich ludzi myślę że było sporo i buki na tej porażce zarobiły grube miliony.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
w teorie z bukami nie wierze, aczkolwiek francuzi maja w swoich szeregach zawodników, którzy już 'pogrywali inaczej': Karabatic grin bodajze w Montepellier obstawial

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
No tak, nie mieliśmy prawa wygrać z Francuzami w sportowej walce, odebrać im ochotę do gry od pierwszej minuty, sprawić swoją dobrą grą aby popełniali błędy co w efekcie dało piękne zwycięstwo. To było albo ustawione albo wręcz Francuzi bezczelnie się podłożyli! Litości... Po chuj szukać drugiego dna. Cieszmy się z tego co do tej pory i zapierdalamy dalej. boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by Ojro
w teorie z bukami nie wierze, aczkolwiek francuzi maja w swoich szeregach zawodników, którzy już 'pogrywali inaczej': Karabatic grin bodajze w Montepellier obstawial

oooo dokładnie, strzał w 10 grin
też o nim słyszałem że to niezły przekręt

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Omeyer woow

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by hallik
France -2,5 @ 1,90 boks
darmo worek

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
omeyer przez całe boisko i od dwóch słupków laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by fechu
No tak, nie mieliśmy prawa wygrać z Francuzami w sportowej walce, odebrać im ochotę do gry od pierwszej minuty, sprawić swoją dobrą grą aby popełniali błędy co w efekcie dało piękne zwycięstwo. To było albo ustawione albo wręcz Francuzi bezczelnie się podłożyli! Litości... Po chuj szukać drugiego dna. Cieszmy się z tego co do tej pory i zapierdalamy dalej. boks

no jasne żyj złudzeniami że to nasza repra jest tak wielka i może wygrać z każdym szczególnie po wygranych na lajcie meczach z Serbią i Macedonią laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by aker
Originally Posted by fechu
No tak, nie mieliśmy prawa wygrać z Francuzami w sportowej walce, odebrać im ochotę do gry od pierwszej minuty, sprawić swoją dobrą grą aby popełniali błędy co w efekcie dało piękne zwycięstwo. To było albo ustawione albo wręcz Francuzi bezczelnie się podłożyli! Litości... Po chuj szukać drugiego dna. Cieszmy się z tego co do tej pory i zapierdalamy dalej. boks
no jasne żyj złudzeniami że to nasza repra jest tak wielka i może wygrać z każdym szczególnie po wygranych na lajcie meczach z Serbią i Macedonią laugh
A co mają spotkania z Serbią i Macedonią do tego co działo się z Francją? Francja również do przerwy męczyła się z Macedonią i co z tego? A jak uważasz, że nasza reprezentacja nie jest w stanie wygrać z każdym to nie mam pytań już. smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by fechu
Originally Posted by aker
Originally Posted by fechu
No tak, nie mieliśmy prawa wygrać z Francuzami w sportowej walce, odebrać im ochotę do gry od pierwszej minuty, sprawić swoją dobrą grą aby popełniali błędy co w efekcie dało piękne zwycięstwo. To było albo ustawione albo wręcz Francuzi bezczelnie się podłożyli! Litości... Po chuj szukać drugiego dna. Cieszmy się z tego co do tej pory i zapierdalamy dalej. boks
no jasne żyj złudzeniami że to nasza repra jest tak wielka i może wygrać z każdym szczególnie po wygranych na lajcie meczach z Serbią i Macedonią laugh
A co mają spotkania z Serbią i Macedonią do tego co działo się z Francją? Francja również do przerwy męczyła się z Macedonią i co z tego? A jak uważasz, że nasza reprezentacja nie jest w stanie wygrać z każdym to nie mam pytań już. smile

tak właśnie uważam zresztą dzisiaj Norwegowie sprowadzą nas na ziemię.
bez odbioru

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
aker, jak cię znam to zajebałeś sam grubo na Francję stąd poniekąd rozumiem twoje rozgoryczenie grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Originally Posted by fechu
aker, jak cię znam to zajebałeś sam grubo na Francję stąd poniekąd rozumiem twoje rozgoryczenie grin

masz rację że zagrałem ale nie grubo ale po prostu widząc grę naszych wcześniej nie wierzę w jakieś super przebudzenie i to jeszcze z żabami i to jeszcze takim rozmiarem wygranej.
ale mogę się mylić jak to nieraz bywało wink
jak dzisiaj wygramy z Wikingami to wszystko odszczekuje smile

Strona 21 z 70 1 2 19 20 21 22 23 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,082 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1