|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Francja rozwala Chorwatów to przerwy a z naszymi gruba wtopa. jakoś nie wierzę w czystość tej porażki z nami i jeszcze taką różnicą bramek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Francja rozwala Chorwatów to przerwy a z naszymi gruba wtopa. jakoś nie wierzę w czystość tej porażki z nami i jeszcze taką różnicą bramek Nam wszystko siedzialo (Bielecki mial bodajze 8/12 czy 9/12), a Francuzi w co drugiej akcji slupek/poprzeczka + cala masa fauli w ataku. Rozmiary dziwia, ale Francuzi to druzyna turniejowa - rozkrecaja sie z biegiem czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Francja rozwala Chorwatów to przerwy a z naszymi gruba wtopa. jakoś nie wierzę w czystość tej porażki z nami i jeszcze taką różnicą bramek Nam wszystko siedzialo (Bielecki mial bodajze 8/12 czy 9/12), a Francuzi w co drugiej akcji slupek/poprzeczka + cala masa fauli w ataku. Rozmiary dziwia, ale Francuzi to druzyna turniejowa - rozkrecaja sie z biegiem czasu. Dokładnie, francuzi sie pogubili juz na starcie. Tylu fauli w ataku mistrzow swiata masakra. Teraz jest walec...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Francja rozwala Chorwatów to przerwy a z naszymi gruba wtopa. jakoś nie wierzę w czystość tej porażki z nami i jeszcze taką różnicą bramek Nam wszystko siedzialo (Bielecki mial bodajze 8/12 czy 9/12), a Francuzi w co drugiej akcji slupek/poprzeczka + cala masa fauli w ataku. Rozmiary dziwia, ale Francuzi to druzyna turniejowa - rozkrecaja sie z biegiem czasu. Dokładnie, francuzi sie pogubili juz na starcie. Tylu fauli w ataku mistrzow swiata masakra. Teraz jest walec... Francuzi się pogubili i ja mam w to uwierzyć Faule w ataku to też wypadek przy pracy Sorry ale dla mnie to ohydnie ustawiony mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
pamietne MŚ w Katarze... gospodarz w na II miejscu  dla mnie tez Francuzi odpuscili
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ja bym to nazwal uklonem w strone gospodarzy - te faule w ataku to tez bylo gwizdanie w niektorych przypadkach pod nas. Zagralismy bardzo dobry mecz i to nie ulega watpliwosci. Nawet jesli Francuzi nie podeszli do niego na powaznie (a mogli to zrobic, bo wystarczy ograc Chorwacje i Norwegie, bo Bialorus to nie jest rywal na tym poziomie i beda w strefie medalowej). Tam bedzie czekac Dania/Hiszpania. Tak czy siak - to doszukiwanie sie drugiego dna w tym meczu nie ma sensu. Sam myslalem, ze nas Francuzi skarca, ale ten wynik mnie nie zdziwil, bo jeszcze w trakcie tego meczu bylem przekonany, ze Francuzi juz zadnego meczu nie przegraja az do konca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Francja rozwala Chorwatów to przerwy a z naszymi gruba wtopa. jakoś nie wierzę w czystość tej porażki z nami i jeszcze taką różnicą bramek Nam wszystko siedzialo (Bielecki mial bodajze 8/12 czy 9/12), a Francuzi w co drugiej akcji slupek/poprzeczka + cala masa fauli w ataku. Rozmiary dziwia, ale Francuzi to druzyna turniejowa - rozkrecaja sie z biegiem czasu. Dokładnie, francuzi sie pogubili juz na starcie. Tylu fauli w ataku mistrzow swiata masakra. Teraz jest walec... Francuzi się pogubili i ja mam w to uwierzyć Faule w ataku to też wypadek przy pracy Sorry ale dla mnie to ohydnie ustawiony mecz Tak bo my mamy samych maharadży w zwiazku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Ja bym to nazwal uklonem w strone gospodarzy - te faule w ataku to tez bylo gwizdanie w niektorych przypadkach pod nas. Zagralismy bardzo dobry mecz i to nie ulega watpliwosci. Nawet jesli Francuzi nie podeszli do niego na powaznie (a mogli to zrobic, bo wystarczy ograc Chorwacje i Norwegie, bo Bialorus to nie jest rywal na tym poziomie i beda w strefie medalowej). Tam bedzie czekac Dania/Hiszpania. Tak czy siak - to doszukiwanie sie drugiego dna w tym meczu nie ma sensu. Sam myslalem, ze nas Francuzi skarca, ale ten wynik mnie nie zdziwil, bo jeszcze w trakcie tego meczu bylem przekonany, ze Francuzi juz zadnego meczu nie przegraja az do konca. myślę że grubsze siano poszło na Francuzów u buków i tu widzę przyczynę porażki. mój kumpel który rzadko gra postawił 5000 na żabojadów bo jak to stwierdził żabki grając na 50% pykną nas spokojnie o 30% zysku piechotą nie chodzi. takich ludzi myślę że było sporo i buki na tej porażce zarobiły grube miliony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
w teorie z bukami nie wierze, aczkolwiek francuzi maja w swoich szeregach zawodników, którzy już 'pogrywali inaczej': Karabatic  bodajze w Montepellier obstawial
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
No tak, nie mieliśmy prawa wygrać z Francuzami w sportowej walce, odebrać im ochotę do gry od pierwszej minuty, sprawić swoją dobrą grą aby popełniali błędy co w efekcie dało piękne zwycięstwo. To było albo ustawione albo wręcz Francuzi bezczelnie się podłożyli! Litości... Po chuj szukać drugiego dna. Cieszmy się z tego co do tej pory i zapierdalamy dalej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
w teorie z bukami nie wierze, aczkolwiek francuzi maja w swoich szeregach zawodników, którzy już 'pogrywali inaczej': Karabatic  bodajze w Montepellier obstawial oooo dokładnie, strzał w 10  też o nim słyszałem że to niezły przekręt
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
France -2,5 @ 1,90  darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
omeyer przez całe boisko i od dwóch słupków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
No tak, nie mieliśmy prawa wygrać z Francuzami w sportowej walce, odebrać im ochotę do gry od pierwszej minuty, sprawić swoją dobrą grą aby popełniali błędy co w efekcie dało piękne zwycięstwo. To było albo ustawione albo wręcz Francuzi bezczelnie się podłożyli! Litości... Po chuj szukać drugiego dna. Cieszmy się z tego co do tej pory i zapierdalamy dalej.  no jasne żyj złudzeniami że to nasza repra jest tak wielka i może wygrać z każdym szczególnie po wygranych na lajcie meczach z Serbią i Macedonią
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
No tak, nie mieliśmy prawa wygrać z Francuzami w sportowej walce, odebrać im ochotę do gry od pierwszej minuty, sprawić swoją dobrą grą aby popełniali błędy co w efekcie dało piękne zwycięstwo. To było albo ustawione albo wręcz Francuzi bezczelnie się podłożyli! Litości... Po chuj szukać drugiego dna. Cieszmy się z tego co do tej pory i zapierdalamy dalej.  no jasne żyj złudzeniami że to nasza repra jest tak wielka i może wygrać z każdym szczególnie po wygranych na lajcie meczach z Serbią i Macedonią  A co mają spotkania z Serbią i Macedonią do tego co działo się z Francją? Francja również do przerwy męczyła się z Macedonią i co z tego? A jak uważasz, że nasza reprezentacja nie jest w stanie wygrać z każdym to nie mam pytań już. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
No tak, nie mieliśmy prawa wygrać z Francuzami w sportowej walce, odebrać im ochotę do gry od pierwszej minuty, sprawić swoją dobrą grą aby popełniali błędy co w efekcie dało piękne zwycięstwo. To było albo ustawione albo wręcz Francuzi bezczelnie się podłożyli! Litości... Po chuj szukać drugiego dna. Cieszmy się z tego co do tej pory i zapierdalamy dalej.  no jasne żyj złudzeniami że to nasza repra jest tak wielka i może wygrać z każdym szczególnie po wygranych na lajcie meczach z Serbią i Macedonią  A co mają spotkania z Serbią i Macedonią do tego co działo się z Francją? Francja również do przerwy męczyła się z Macedonią i co z tego? A jak uważasz, że nasza reprezentacja nie jest w stanie wygrać z każdym to nie mam pytań już.  tak właśnie uważam zresztą dzisiaj Norwegowie sprowadzą nas na ziemię. bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
aker, jak cię znam to zajebałeś sam grubo na Francję stąd poniekąd rozumiem twoje rozgoryczenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
aker, jak cię znam to zajebałeś sam grubo na Francję stąd poniekąd rozumiem twoje rozgoryczenie  masz rację że zagrałem ale nie grubo ale po prostu widząc grę naszych wcześniej nie wierzę w jakieś super przebudzenie i to jeszcze z żabami i to jeszcze takim rozmiarem wygranej. ale mogę się mylić jak to nieraz bywało  jak dzisiaj wygramy z Wikingami to wszystko odszczekuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|