|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja wiem, że obecnie w sporcie i to w każdej dyscyplinie mnóstwo jest dziwnych wyników, z których spora część niekoniecznie wynika z czysto sportowej rywalizacji. Rozumiem jakby taki wynik przytrafił się Francji np. z Białorusią. Ale tak patrząc przez pryzmat ostatnich lat nie można powiedzieć, że nasza kadra nie jest w stanie wygrać z każdym(przypomnę tylko, że na ostatnich ME przegraliśmy z FR tylko 1 bramką). Chyba nie tylko u mnie, ale u większości ostatnie pokolenie piłkarzy ręcznych ma wielki szacunek. Za co? Za to, że mają wielkie cojones, które potrafią pokazać gdy już się zdaje, że wszystko stracone albo, że przeciwnik za mocny danego dnia. Tym właśnie wygrywają takie spotkania jak te z Francją. A nie dzięki ustawkom.  Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Ale to moja jest kurwa mać racja w tej kwestii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
nie no jaka ustawka, szanujmy sie  Żabki co najwyżej nas zlekceważyły + nasz bardzo dobry mecz + ich pech w wielu sytuacjach. nie wierzę w żadną ustawkę na kwicie +3,5 Norwegia @ 1,68 mam nadzieje, ze nasi wygraja, chociazby 1 jak zwykle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
nie wpuszczac daszka !!! taka mala prosba ode mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10 |
4.00 na Norwegowie to jest przesada
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jazdaaaaaaa kurw...... od poczatku z leszczami !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10 |
Ja wiem, że obecnie w sporcie i to w każdej dyscyplinie mnóstwo jest dziwnych wyników, z których spora część niekoniecznie wynika z czysto sportowej rywalizacji. Rozumiem jakby taki wynik przytrafił się Francji np. z Białorusią. Ale tak patrząc przez pryzmat ostatnich lat nie można powiedzieć, że nasza kadra nie jest w stanie wygrać z każdym(przypomnę tylko, że na ostatnich ME przegraliśmy z FR tylko 1 bramką). Chyba nie tylko u mnie, ale u większości ostatnie pokolenie piłkarzy ręcznych ma wielki szacunek. Za co? Za to, że mają wielkie cojones, które potrafią pokazać gdy już się zdaje, że wszystko stracone albo, że przeciwnik za mocny danego dnia. Tym właśnie wygrywają takie spotkania jak te z Francją. A nie dzięki ustawkom.  Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Ale to moja jest kurwa mać racja w tej kwestii  Zgadnij w jakim państwie zdarzyła się największą afera z ustawianie meczów w piłce ręcznej zamieszany w ten proceder był gość uznany w którymś tam roku za najlepszego ręcznego na świecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10 |
O już widzę ktoś napisał o tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
ma ktos dobrego linka do meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Ja wiem, że obecnie w sporcie i to w każdej dyscyplinie mnóstwo jest dziwnych wyników, z których spora część niekoniecznie wynika z czysto sportowej rywalizacji. Rozumiem jakby taki wynik przytrafił się Francji np. z Białorusią. Ale tak patrząc przez pryzmat ostatnich lat nie można powiedzieć, że nasza kadra nie jest w stanie wygrać z każdym(przypomnę tylko, że na ostatnich ME przegraliśmy z FR tylko 1 bramką). Chyba nie tylko u mnie, ale u większości ostatnie pokolenie piłkarzy ręcznych ma wielki szacunek. Za co? Za to, że mają wielkie cojones, które potrafią pokazać gdy już się zdaje, że wszystko stracone albo, że przeciwnik za mocny danego dnia. Tym właśnie wygrywają takie spotkania jak te z Francją. A nie dzięki ustawkom.  Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Ale to moja jest kurwa mać racja w tej kwestii  Zgadnij w jakim państwie zdarzyła się największą afera z ustawianie meczów w piłce ręcznej zamieszany w ten proceder był gość uznany w którymś tam roku za najlepszego ręcznego na świecie francja chodzilo o montpellier i karabatic? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10 |
Mevz Polska-Francja na bank miał status u buka jako podwyższonego ryzyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10 |
Ja wiem, że obecnie w sporcie i to w każdej dyscyplinie mnóstwo jest dziwnych wyników, z których spora część niekoniecznie wynika z czysto sportowej rywalizacji. Rozumiem jakby taki wynik przytrafił się Francji np. z Białorusią. Ale tak patrząc przez pryzmat ostatnich lat nie można powiedzieć, że nasza kadra nie jest w stanie wygrać z każdym(przypomnę tylko, że na ostatnich ME przegraliśmy z FR tylko 1 bramką). Chyba nie tylko u mnie, ale u większości ostatnie pokolenie piłkarzy ręcznych ma wielki szacunek. Za co? Za to, że mają wielkie cojones, które potrafią pokazać gdy już się zdaje, że wszystko stracone albo, że przeciwnik za mocny danego dnia. Tym właśnie wygrywają takie spotkania jak te z Francją. A nie dzięki ustawkom.  Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Ale to moja jest kurwa mać racja w tej kwestii  Zgadnij w jakim państwie zdarzyła się największą afera z ustawianie meczów w piłce ręcznej zamieszany w ten proceder był gość uznany w którymś tam roku za najlepszego ręcznego na świecie francja chodzilo o montpellier i karabatic?  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ok, ustawione było jednak, wasza siła argumentów mnie zmiażdżyła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10 |
Po dwa punkty  , nie chce widzieć jak sędziowie dają nam jakieś fory albo dymaja przeciwników karami. Pamiętne mistrzostwa w Katarze i Serbii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
Po dwa punkty  , nie chce widzieć jak sędziowie dają nam jakieś fory albo dymaja przeciwników karami. Pamiętne mistrzostwa w Katarze i Serbii. a ja chce
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Norwegia słaba... będzie izzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Jaki ten Syprzak to jest kawał tura 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,578 Likes: 10 |
Po dwa punkty  , nie chce widzieć jak sędziowie dają nam jakieś fory albo dymaja przeciwników karami. Pamiętne mistrzostwa w Katarze i Serbii. a ja chce Przecież to zero radości z wygranej dla kibica i wstyd przed innymi narodami. Pamiętasz repertuar Kataru Bydlaku?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|