Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 70 1 2 20 21 22 23 24 69 70
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ja wiem, że obecnie w sporcie i to w każdej dyscyplinie mnóstwo jest dziwnych wyników, z których spora część niekoniecznie wynika z czysto sportowej rywalizacji. Rozumiem jakby taki wynik przytrafił się Francji np. z Białorusią. Ale tak patrząc przez pryzmat ostatnich lat nie można powiedzieć, że nasza kadra nie jest w stanie wygrać z każdym(przypomnę tylko, że na ostatnich ME przegraliśmy z FR tylko 1 bramką). Chyba nie tylko u mnie, ale u większości ostatnie pokolenie piłkarzy ręcznych ma wielki szacunek. Za co? Za to, że mają wielkie cojones, które potrafią pokazać gdy już się zdaje, że wszystko stracone albo, że przeciwnik za mocny danego dnia. Tym właśnie wygrywają takie spotkania jak te z Francją. A nie dzięki ustawkom. smile

Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.

Ale to moja jest kurwa mać racja w tej kwestii laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
nie no jaka ustawka, szanujmy sie smile Żabki co najwyżej nas zlekceważyły + nasz bardzo dobry mecz + ich pech w wielu sytuacjach. nie wierzę w żadną ustawkę

na kwicie +3,5 Norwegia @ 1,68

mam nadzieje, ze nasi wygraja, chociazby 1 jak zwykle boks

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
nie wpuszczac daszka !!! taka mala prosba ode mnie smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
4.00 na Norwegowie to jest przesada

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
jazdaaaaaaa kurw...... od poczatku z leszczami !!!

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Ja wiem, że obecnie w sporcie i to w każdej dyscyplinie mnóstwo jest dziwnych wyników, z których spora część niekoniecznie wynika z czysto sportowej rywalizacji. Rozumiem jakby taki wynik przytrafił się Francji np. z Białorusią. Ale tak patrząc przez pryzmat ostatnich lat nie można powiedzieć, że nasza kadra nie jest w stanie wygrać z każdym(przypomnę tylko, że na ostatnich ME przegraliśmy z FR tylko 1 bramką). Chyba nie tylko u mnie, ale u większości ostatnie pokolenie piłkarzy ręcznych ma wielki szacunek. Za co? Za to, że mają wielkie cojones, które potrafią pokazać gdy już się zdaje, że wszystko stracone albo, że przeciwnik za mocny danego dnia. Tym właśnie wygrywają takie spotkania jak te z Francją. A nie dzięki ustawkom. smile

Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.

Ale to moja jest kurwa mać racja w tej kwestii laugh
Zgadnij w jakim państwie zdarzyła się największą afera z ustawianie meczów w piłce ręcznej zamieszany w ten proceder był gość uznany w którymś tam roku za najlepszego ręcznego na świecie

Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
dzisiaj dostajemy w dupe

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
O już widzę ktoś napisał o tym

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
ma ktos dobrego linka do meczu?

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by fechu
Ja wiem, że obecnie w sporcie i to w każdej dyscyplinie mnóstwo jest dziwnych wyników, z których spora część niekoniecznie wynika z czysto sportowej rywalizacji. Rozumiem jakby taki wynik przytrafił się Francji np. z Białorusią. Ale tak patrząc przez pryzmat ostatnich lat nie można powiedzieć, że nasza kadra nie jest w stanie wygrać z każdym(przypomnę tylko, że na ostatnich ME przegraliśmy z FR tylko 1 bramką). Chyba nie tylko u mnie, ale u większości ostatnie pokolenie piłkarzy ręcznych ma wielki szacunek. Za co? Za to, że mają wielkie cojones, które potrafią pokazać gdy już się zdaje, że wszystko stracone albo, że przeciwnik za mocny danego dnia. Tym właśnie wygrywają takie spotkania jak te z Francją. A nie dzięki ustawkom. smile

Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.

Ale to moja jest kurwa mać racja w tej kwestii laugh
Zgadnij w jakim państwie zdarzyła się największą afera z ustawianie meczów w piłce ręcznej zamieszany w ten proceder był gość uznany w którymś tam roku za najlepszego ręcznego na świecie

francja chodzilo o montpellier i karabatic? smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Mevz Polska-Francja na bank miał status u buka jako podwyższonego ryzyka

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by fechu
Ja wiem, że obecnie w sporcie i to w każdej dyscyplinie mnóstwo jest dziwnych wyników, z których spora część niekoniecznie wynika z czysto sportowej rywalizacji. Rozumiem jakby taki wynik przytrafił się Francji np. z Białorusią. Ale tak patrząc przez pryzmat ostatnich lat nie można powiedzieć, że nasza kadra nie jest w stanie wygrać z każdym(przypomnę tylko, że na ostatnich ME przegraliśmy z FR tylko 1 bramką). Chyba nie tylko u mnie, ale u większości ostatnie pokolenie piłkarzy ręcznych ma wielki szacunek. Za co? Za to, że mają wielkie cojones, które potrafią pokazać gdy już się zdaje, że wszystko stracone albo, że przeciwnik za mocny danego dnia. Tym właśnie wygrywają takie spotkania jak te z Francją. A nie dzięki ustawkom. smile

Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.

Ale to moja jest kurwa mać racja w tej kwestii laugh
Zgadnij w jakim państwie zdarzyła się największą afera z ustawianie meczów w piłce ręcznej zamieszany w ten proceder był gość uznany w którymś tam roku za najlepszego ręcznego na świecie

francja chodzilo o montpellier i karabatic? smile
dobrze2

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Ok, ustawione było jednak, wasza siła argumentów mnie zmiażdżyła laugh

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
daszek:) to nieudacznik

Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
Originally Posted by jaga1920
daszek:) to nieudacznik
zgadzam sie z toba

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Po dwa punkty boks, nie chce widzieć jak sędziowie dają nam jakieś fory albo dymaja przeciwników karami. Pamiętne mistrzostwa w Katarze i Serbii.

Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
Originally Posted by Sensei
Po dwa punkty boks, nie chce widzieć jak sędziowie dają nam jakieś fory albo dymaja przeciwników karami. Pamiętne mistrzostwa w Katarze i Serbii.
a ja chce

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Norwegia słaba... będzie izzy

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Jaki ten Syprzak to jest kawał tura grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,536
Likes: 10
Originally Posted by Bydle
Originally Posted by Sensei
Po dwa punkty boks, nie chce widzieć jak sędziowie dają nam jakieś fory albo dymaja przeciwników karami. Pamiętne mistrzostwa w Katarze i Serbii.
a ja chce
Przecież to zero radości z wygranej dla kibica i wstyd przed innymi narodami. Pamiętasz repertuar Kataru Bydlaku?

Strona 22 z 70 1 2 20 21 22 23 24 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Lukasz111, forty, aker, alfa, burbon, rymoholik, $-man, ANZELMO), 2,812 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,543
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1