|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 488
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 488 |
Benassi Bros feat. Dhany - Every Single Day (Julian Ressive Club Mix)
Dancefloor FG summer 2006 - Kash Vs INXS - Dream On Black Girl (Original Sin) (Original Mix)
forseco - insane
Teriyaki Boys - Tokio Drift (Marc Van Quest & BMB Brother's Presen
East Clubbers - Sextasy
C-Bool - House Baby (Pulsedriver Rmx)
gabriel and dresden - tracking treasure down (kyau vs albert mix)
Mr Sam Feat Crash Course In Science - Flying Around (Mojado Vision
legend_b-lost_in_love_2k6__dave_joy_remix
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 945
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 945 |
To jest zajebiste, jakbyś miał coś kiedyś podobnego to zarzuć ;] fajne fajne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Dawno nic nie polecałem więc czas na moją propozycję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nowy kawałek który leci dość często w moim lokalnym radiu HIT FM Spoonface - Here for you [ yousendit.com] Baaaardzo fajny kawałek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Cos ode mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> http://www.speedyshare.com/979917291.html - Dilated Peoples feat. Kayne West - This Way.mp3 Naprawde fajne kawalki jak dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> sama slodycz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Widze ze ktos tu lubi prawdziwe bity i wie co dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Oczywiscie fanow Meza i Ascetocholix tez pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Polecam: Pachanga - Close To You
I tutaj mam prośbę: Mógłby ktoś zuploadować to na Speedshare, bo nie mam chwilowo zewnętrznego IP i nie idzie ściągnąć z eMule'a, a na Viva Polska słyszałem i nutka świetna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Nocny jako ze znasz sie na rzeczy to moze zarzucisz jakims dobrym kawalkiem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Nocny jako ze znasz sie na rzeczy to moze zarzucisz jakims dobrym kawalkiem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale ja mam wszystko na oryginalnych plytach - nie mam nielegalnych emeptrojek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A tu (moim zdaniem) najlepszy kawalek OSTRa z nowej plyty: http://www.speedyshare.com/194406665.html - Co Sie U Nas Dzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
w tym roku ostry byl na juwenaliach na polach marsowych we wroclawiu - chlopak byl strasznie zniszczony ale w chwili kiedy zlapal mike to eksplozja energii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
@shane [ Linked Image] 2pac - nothing 2 lose (feat natasha walker) (mixed by dj critikal) http://www.speedyshare.com/883304428.html<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428 |
Nocny jako ze znasz sie na rzeczy to moze zarzucisz jakims dobrym kawalkiem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tez deczko slucham tych rytmow i na pierwszym miejscu postawilbym dyskografie pana : tupac Amaru Shakur w szczegolnosci dwie plyty zremisowane rpzed Dj Fatal wraz z ekipa, prawdziwe gangsta z pierwszych plyt przerobione na kawalki RnB Do tego plytka Akon'a jest bardzo dobra przynajmniej dla mnie, prosze nie kojarzyc ze smetnym lonley <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I starszy kawalek to Kanye West - Jesus Walk pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Dawno nic nie polecałem więc czas na moją propozycję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nowy kawałek który leci dość często w moim lokalnym radiu HIT FM Spoonface - Here for you [ yousendit.com] Baaaardzo fajny kawałek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> jeśli macie coś w tym stylu, wrzucajcie śmiało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Najnowsza płytka MOLESTY "Nigdy nie mów nigdy" !!!! mistrzostwo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Najnowsza płytka MOLESTY "Nigdy nie mów nigdy" !!!! mistrzostwo! po pierwszym przesluchaniu w ucho mi wpadl ten kawalek Intro / Ten Projekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715 |
Molesta + Eldo, ciekawe rzeczy sie dzieja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
plyta dobra, jednak nowy Fisz to dla mnie nr 1 w tym roku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Molesta - tak sie nie robi najlepszy kawałek dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
proof daj linka do plytki fisza jak mozesz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Proof, Molesta i Eldo nagrywali razem? Musze to mieć jeśli tak.
|
|
|
Link skopiowany do schowka