Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#65964 11/08/2004 23:35
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Cześć!
Mam problem.Wpłaciłem wczoraj o 20.15 do betandwin przez zakładkę wpłaty(przez mb).Pieniądzą powinny być u mnie na koncie teoretycznie odrazu.Jednak do tej pory ich nie ma.Wysłałem e-maila do ich polskiego supportu to chcieli żebym podał im kwote jaką wpłaciłem,datę i e-mail jaki mam podany w mb.Odrazu odpisałem im.Dodałem jeszcze widok z mb gdzie jest potwierdzenie transakcji.Wszystko to wysłałem dziś ok 13.Jednak nic nie odpisali a na koncie dalej 0.00.Co mam robić?Proszę pomóżcie mi.To moja pierwsza wpłata do betandwin.Dajcie znać na gg1555061 albo na e-maila.Liczę na waszą pomoc.Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
#65965 12/08/2004 00:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
powinni niedlugo dopisac Ci kase.. widac cos im schodzi, ciezko cokolwiek tutaj poradzic, kilka razy tez mi sie tak stalo, pisalem do supportu i dopisywali kase (zazwyczaj po kilku godzinach)

#65966 12/08/2004 00:17
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
Jak ktos chce jeszcze postawic na wisle to tylko w betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs 6,25 teraz!! :eek:

#65967 12/08/2004 03:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Czyli pozostało mi czekać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie ma ktoś innego pomysłu??

#65968 12/08/2004 15:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
No w końcu mi wpłacili kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale te barany nie dodały mi bonusu!Teraz będę ich męczyć.Nie wiem czy to zniosę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#65969 12/08/2004 16:17
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]No w końcu mi wpłacili kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale te barany nie dodały mi bonusu!Teraz będę ich męczyć.Nie wiem czy to zniosę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Czy rejestrowałeś się przez ten link:
https://www.betandwin.com/default.a...****115&PT=2&CurrentLanguageId=9
Jeśli tak i wpłaciłeś min. 15 euro lub równowartość, to trzeba ich ostro opier....lić. Łaski nie robią. :zobacz:

#65970 12/08/2004 16:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Tak zarejstrowałem się dobrze i wpłaciłem 70PLN.Już wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam na koncie tyle ile trzeba.Po 3 dniach walki z betandwin w końcu mam kaskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#65971 12/08/2004 18:01
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
Czy ten bonus jest tylko dla nowych, nie zarejestrowanych jeszcze userów, czy także dla tych którzy jeszcze nie wpłacili żadnego depozytu a sa już zarejestrowani?

#65972 12/08/2004 18:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Tylko dla nowych...

#65973 12/08/2004 18:22
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]Czyli pozostało mi czekać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie ma ktoś innego pomysłu??[/qb]
hmm rejestrujac sie przez specjalny link promocyjny np. https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=1330

bonus jest dodawany automatycznie zaraz po wplacie na konto okreslonej sumy - wplacasz 15 euro lub 70 PLN, masz drugie tyle za darmo...maksymalny bonus to 140 zlotych lub 30 euro...

ale dziwne, bo u mnie przez moneybookers szlo lada moment wiec nie wiem od czego to zalezy...moze jak ktos wyzej pisal od waluty w jakiej prowadzisz konto...

#65974 12/08/2004 18:23
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]Tak zarejstrowałem się dobrze i wpłaciłem 70PLN.Już wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam na koncie tyle ile trzeba.Po 3 dniach walki z betandwin w końcu mam kaskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
no wiec wszystko w porzadku, ale czemu tak dlugo ?
Musiales do nich pisac, jakies skany wysylac ?

Z tego co wiem wplata z mb idzie do betandwin w ciagu chwili....

#65975 12/08/2004 18:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]Tak zarejstrowałem się dobrze i wpłaciłem 70PLN.Już wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam na koncie tyle ile trzeba.Po 3 dniach walki z betandwin w końcu mam kaskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
no wiec wszystko w porzadku, ale czemu tak dlugo ?
Musiales do nich pisac, jakies skany wysylac ?

Z tego co wiem wplata z mb idzie do betandwin w ciagu chwili....[/qb]
Napisali mi, że to przez to iż wpłacałem w złotówkach.Chcieli abym im wysłał e-maila jakiego mam podanego w mb,kwote i datę.Ja im jescze dołożyłem widok z mb gdzie jest potwierdzenie transakcji i w końcu dostałem kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#65976 12/08/2004 18:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Quote
Oryginalnie wysłał donbagino:
[qb]Czy ten bonus jest tylko dla nowych, nie zarejestrowanych jeszcze userów, czy także dla tych którzy jeszcze nie wpłacili żadnego depozytu a sa już zarejestrowani?[/qb]
Najlepiej będzie, jak zapytasz się w ich supporcie.

#65977 12/08/2004 18:28
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]Tak zarejstrowałem się dobrze i wpłaciłem 70PLN.Już wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam na koncie tyle ile trzeba.Po 3 dniach walki z betandwin w końcu mam kaskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
no wiec wszystko w porzadku, ale czemu tak dlugo ?
Musiales do nich pisac, jakies skany wysylac ?

Z tego co wiem wplata z mb idzie do betandwin w ciagu chwili....[/qb]
Napisali mi, że to przez to iż wpłacałem w złotówkach.Chcieli abym im wysłał e-maila jakiego mam podanego w mb,kwote i datę.Ja im jescze dołożyłem widok z mb gdzie jest potwierdzenie transakcji i w końcu dostałem kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Z tego co widze - dosc sporo osob mialo z tym problemy, a np. u innych taka wplata szla w ciagu chwili....napisze do nich i sie zorientuje, jak bede wiedzial cos wiecej to dam znac...

jednak polecam zdecydowanie wplate karta visa electron inteligo - wszystko pieknie i bez zbednych komplikacji

#65978 12/08/2004 21:53
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał bojako5:
[qb]Witam. Mam pytanko.
Czy moge wypłacić kase z BAW.de na ekarte mbanku ?
Ile średnio idzie od nich kasa ?
Pozdrawiam[/qb]
na ekarte nie mozesz wyplacic, ale juz na konto mbanku - jak najbardziej..[/qb]
Witam
W zeszly piatek zlecilem wyplate na ekarte i po tym przeczytalem tego posta i sie zleklem ze bede mial kase zablokowana na dluzszy czas az sie to wyjasni, ale nie pozostalo mi nie tylko czekac, i jakiez bylo moje zdziwienie jak przed chwila zobaczylem ze kaska weszla na ekarte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
takze ludzie mozna wyplacac na ekarte:))
pozdrawiam
pobik

#65979 12/08/2004 22:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
mam pytanko chce wplacic kaske do buka przez moneybookers ale nie wiem jaka oni popieraja prowizje i czy jak mam konto w banku slaskim to wystarczy i ta firma zabierze z mojego konta bankowego kase czy musze byc zalagowany w moneybrokers a kase chce wyslac do betandwinu czy tak sie to dbywa czy inaczej dzieki

#65980 12/08/2004 23:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Witam!
Wpłaciłem do betandwin 72PLN.Razem z bonusem mam 144PLN.Ile muszę z tego robić by wypłacić razem z bonusem?Mógłby mi to ktoś dokładnie wytłumaczyć.Czy mogę grać np. po 10zł aż tam zrobię ileś wymaganych złotych?

#65981 13/08/2004 00:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał kzamojc:
[qb]Witam!
Wpłaciłem do betandwin 72PLN.Razem z bonusem mam 144PLN.Ile muszę z tego robić by wypłacić razem z bonusem?Mógłby mi to ktoś dokładnie wytłumaczyć.Czy mogę grać np. po 10zł aż tam zrobię ileś wymaganych złotych?[/qb]
Tak, mozesz grac nawet za minimalna stawke - laczny obrot ma wynosic 1x depozyt oraz 3x bonus - bys mogl wyplacic. Czyli jak nietrudno sie domyslec lacznie 4x te 72 PLN = 288 PLN obrotu.

#65982 13/08/2004 02:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam kilka naiwnych pytań:
1. Jaka jest maxymalna kwota bonusu?
2.Jaka jest minimalna stawka na kupon?
3. Jak dostać ów bonus

dzieki za pomoc, wszystkim ludziom dobrej woli
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#65983 13/08/2004 02:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Oryginalnie wysłał Czesiu exe:
[qb]Mam kilka naiwnych pytań:
1. Jaka jest maxymalna kwota bonusu?
2.Jaka jest minimalna stawka na kupon?
3. Jak dostać ów bonus

dzieki za pomoc, wszystkim ludziom dobrej woli
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
1.Maksymalna kwota bonusu to 30Euro(140PLN)
2.Minimalna stawka to (chyba) 1EURO i (napewno) 2zł
3.Aby dostać bonus wystarczy wejść na główną stroną betandwin www.************ [************] i znaleźć baner o promocji(taki duży,żółty znajduje się na środku strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )pod banerem jest przycisk.Należy zaznaczyć, że się akceptuje warunki i poprostu się zarejestrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Aha.Minimalna kwota jaką trzeba wpłacić to 15Euro(70PLN)

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, Akhu, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec), 2,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,286
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1