Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
#659692 03/11/2006 12:46
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Creambase - Fiddle 2003

Bonus: Unibet
#659693 03/11/2006 15:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
http://www.plantage13.com/booking/djmixes/stephanbodzin_djmix_okt06.mp3

I znowu troche klubowej muzyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#659694 03/11/2006 18:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Quote
http://www.plantage13.com/booking/djmixes/stephanbodzin_djmix_okt06.mp3

I znowu troche klubowej muzyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Ładne mi troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Shane ile to trwa ?

#659695 03/11/2006 18:24
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Quote
Quote
http://www.plantage13.com/booking/djmixes/stephanbodzin_djmix_okt06.mp3

I znowu troche klubowej muzyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Ładne mi troche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Shane ile to trwa ?

mniej wiecej 2 godziny ten set ma

#659696 03/11/2006 18:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Ostatnio trochę na wspomnienia mnie wzieło i polecam sety z Sylwestra z Manieczek04-05 i Energy05-06 .

Fajnie posłuchać trochę starszych nutek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659697 03/11/2006 18:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Piecia ze stronki Energy sciagac nie moge bo jakis limit tam maja chyba .

Mozesz cos wrzucic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> prosba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Stukam jak dzięcioł do kolosa z chemii , sama teoria i chce sobie czyms czas umilic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#659698 03/11/2006 18:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
W takim razie ładuję wpierw Manieczki bo trochę mniej zajmują i mam to w 2 częściach chwilkę to potrwa ....

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i radzę iść po jakąś kawkę napewno się przyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#659699 03/11/2006 18:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Niby kolos dopiero we wtorek ale chcialbym zaczac dobrze...

bede ....(jak tommy lee jones w Ściganym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) czekał na "towar" cierpliwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#659700 03/11/2006 19:01
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
Cos dla ucha. Powycinalem z setu to co najciekawsze. Tylko tytuł pierwszej kojarze a reszta to nazwana od słow w nucie. Gdyby ktos wiedzial jak co sie zwie to bylbym wdzieczny gdyby napisal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Paffendorf - Lalala girl
http://www.speedyshare.com/368166607.html

Rihanna - SOS (jakis mix)
http://www.speedyshare.com/791797530.html

I wonna take you high
http://www.speedyshare.com/914453870.html

Atention - Dimention
http://www.speedyshare.com/115885661.html

Around the world (tez jakis mix)
http://www.speedyshare.com/515673616.html

#659701 03/11/2006 19:08
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Polecam Justin Timberlake ft T.I - My Love.mp3 - extra nuta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Znacie może podobne?

#659702 03/11/2006 19:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Sylwester Manieczki 04-05 część 1:
http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_id=82650962638368780465&act=&gk=leasing

Ktoś może przy okazji powie jak nazywa się nutka zaczynająca się w 60 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#659703 03/11/2006 20:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Quote
Sylwester Manieczki 04-05 część 1:
http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_id=82650962638368780465&act=&gk=leasing

Ktoś może przy okazji powie jak nazywa się nutka zaczynająca się w 60 minucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

część 2:
http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_id=05607771767069634170&act=&gk=bank

#659704 03/11/2006 20:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Piecia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> bedzie co robic tongue

#659705 03/11/2006 22:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Sylwester 2005-2006 z Energy2000

http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_id=00490721575623782941&act=&gk=bank

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i miłego słuchania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#659706 03/11/2006 23:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
cos takiego wpadlo mi w ucho:
http://rapidshare.com/files/1872955/barbatuques_-_barbapapa_s_groove.mp3
jedna z 10 piosenek joga bonito jakie znalazlem. O ile mozna to nazwac piosenka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#659707 04/11/2006 01:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Umberto Tozzi - Te Amo [youtube.com]
Umberto Tozzi - Hurra [youtube.com]

Pamiętacie dawny przebój Te Amo?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#659708 04/11/2006 07:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Quote
cos takiego wpadlo mi w ucho:
http://rapidshare.com/files/1872955/barbatuques_-_barbapapa_s_groove.mp3
jedna z 10 piosenek joga bonito jakie znalazlem. O ile mozna to nazwac piosenka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#659709 04/11/2006 09:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Fajna lekka nutka na sobotni poranek

Blank & Jones - Cream
http://www.speedyshare.com/763265839.html

#659710 04/11/2006 09:37
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920

#659711 04/11/2006 10:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Jak usłyszałem ten kawałek(dość niedawno) to mnie normalnie rozpie..ł, sami zobaczcie i posłuchajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1