|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Cześć! Mam problem.Wpłaciłem wczoraj o 20.15 do betandwin przez zakładkę wpłaty(przez mb).Pieniądzą powinny być u mnie na koncie teoretycznie odrazu.Jednak do tej pory ich nie ma.Wysłałem e-maila do ich polskiego supportu to chcieli żebym podał im kwote jaką wpłaciłem,datę i e-mail jaki mam podany w mb.Odrazu odpisałem im.Dodałem jeszcze widok z mb gdzie jest potwierdzenie transakcji.Wszystko to wysłałem dziś ok 13.Jednak nic nie odpisali a na koncie dalej 0.00.Co mam robić?Proszę pomóżcie mi.To moja pierwsza wpłata do betandwin.Dajcie znać na gg1555061 albo na e-maila.Liczę na waszą pomoc.Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33 |
powinni niedlugo dopisac Ci kase.. widac cos im schodzi, ciezko cokolwiek tutaj poradzic, kilka razy tez mi sie tak stalo, pisalem do supportu i dopisywali kase (zazwyczaj po kilku godzinach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33 |
Jak ktos chce jeszcze postawic na wisle to tylko w betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs 6,25 teraz!! :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Czyli pozostało mi czekać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie ma ktoś innego pomysłu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No w końcu mi wpłacili kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale te barany nie dodały mi bonusu!Teraz będę ich męczyć.Nie wiem czy to zniosę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
Oryginalnie wysłał kzamojc: [qb]No w końcu mi wpłacili kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale te barany nie dodały mi bonusu!Teraz będę ich męczyć.Nie wiem czy to zniosę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Czy rejestrowałeś się przez ten link: https://www.betandwin.com/default.a...****115&PT=2&CurrentLanguageId=9 Jeśli tak i wpłaciłeś min. 15 euro lub równowartość, to trzeba ich ostro opier....lić. Łaski nie robią. :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Tak zarejstrowałem się dobrze i wpłaciłem 70PLN.Już wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam na koncie tyle ile trzeba.Po 3 dniach walki z betandwin w końcu mam kaskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Czy ten bonus jest tylko dla nowych, nie zarejestrowanych jeszcze userów, czy także dla tych którzy jeszcze nie wpłacili żadnego depozytu a sa już zarejestrowani?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał kzamojc: [qb]Czyli pozostało mi czekać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie ma ktoś innego pomysłu??[/qb] hmm rejestrujac sie przez specjalny link promocyjny np. https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=1330 bonus jest dodawany automatycznie zaraz po wplacie na konto okreslonej sumy - wplacasz 15 euro lub 70 PLN, masz drugie tyle za darmo...maksymalny bonus to 140 zlotych lub 30 euro... ale dziwne, bo u mnie przez moneybookers szlo lada moment wiec nie wiem od czego to zalezy...moze jak ktos wyzej pisal od waluty w jakiej prowadzisz konto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał kzamojc: [qb]Tak zarejstrowałem się dobrze i wpłaciłem 70PLN.Już wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam na koncie tyle ile trzeba.Po 3 dniach walki z betandwin w końcu mam kaskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] no wiec wszystko w porzadku, ale czemu tak dlugo ? Musiales do nich pisac, jakies skany wysylac ? Z tego co wiem wplata z mb idzie do betandwin w ciagu chwili....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał kzamojc: [qb]Tak zarejstrowałem się dobrze i wpłaciłem 70PLN.Już wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam na koncie tyle ile trzeba.Po 3 dniach walki z betandwin w końcu mam kaskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] no wiec wszystko w porzadku, ale czemu tak dlugo ? Musiales do nich pisac, jakies skany wysylac ? Z tego co wiem wplata z mb idzie do betandwin w ciagu chwili....[/qb] Napisali mi, że to przez to iż wpłacałem w złotówkach.Chcieli abym im wysłał e-maila jakiego mam podanego w mb,kwote i datę.Ja im jescze dołożyłem widok z mb gdzie jest potwierdzenie transakcji i w końcu dostałem kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
Oryginalnie wysłał donbagino: [qb]Czy ten bonus jest tylko dla nowych, nie zarejestrowanych jeszcze userów, czy także dla tych którzy jeszcze nie wpłacili żadnego depozytu a sa już zarejestrowani?[/qb] Najlepiej będzie, jak zapytasz się w ich supporcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał kzamojc: [qb] Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał kzamojc: [qb]Tak zarejstrowałem się dobrze i wpłaciłem 70PLN.Już wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mam na koncie tyle ile trzeba.Po 3 dniach walki z betandwin w końcu mam kaskę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] no wiec wszystko w porzadku, ale czemu tak dlugo ? Musiales do nich pisac, jakies skany wysylac ? Z tego co wiem wplata z mb idzie do betandwin w ciagu chwili....[/qb] Napisali mi, że to przez to iż wpłacałem w złotówkach.Chcieli abym im wysłał e-maila jakiego mam podanego w mb,kwote i datę.Ja im jescze dołożyłem widok z mb gdzie jest potwierdzenie transakcji i w końcu dostałem kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Z tego co widze - dosc sporo osob mialo z tym problemy, a np. u innych taka wplata szla w ciagu chwili....napisze do nich i sie zorientuje, jak bede wiedzial cos wiecej to dam znac... jednak polecam zdecydowanie wplate karta visa electron inteligo - wszystko pieknie i bez zbednych komplikacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2002
Posty: 46 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał bojako5: [qb]Witam. Mam pytanko. Czy moge wypłacić kase z BAW.de na ekarte mbanku ? Ile średnio idzie od nich kasa ? Pozdrawiam[/qb] na ekarte nie mozesz wyplacic, ale juz na konto mbanku - jak najbardziej..[/qb] Witam W zeszly piatek zlecilem wyplate na ekarte i po tym przeczytalem tego posta i sie zleklem ze bede mial kase zablokowana na dluzszy czas az sie to wyjasni, ale nie pozostalo mi nie tylko czekac, i jakiez bylo moje zdziwienie jak przed chwila zobaczylem ze kaska weszla na ekarte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) takze ludzie mozna wyplacac na ekarte:)) pozdrawiam pobik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 52 |
mam pytanko chce wplacic kaske do buka przez moneybookers ale nie wiem jaka oni popieraja prowizje i czy jak mam konto w banku slaskim to wystarczy i ta firma zabierze z mojego konta bankowego kase czy musze byc zalagowany w moneybrokers a kase chce wyslac do betandwinu czy tak sie to dbywa czy inaczej dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Witam! Wpłaciłem do betandwin 72PLN.Razem z bonusem mam 144PLN.Ile muszę z tego robić by wypłacić razem z bonusem?Mógłby mi to ktoś dokładnie wytłumaczyć.Czy mogę grać np. po 10zł aż tam zrobię ileś wymaganych złotych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał kzamojc: [qb]Witam! Wpłaciłem do betandwin 72PLN.Razem z bonusem mam 144PLN.Ile muszę z tego robić by wypłacić razem z bonusem?Mógłby mi to ktoś dokładnie wytłumaczyć.Czy mogę grać np. po 10zł aż tam zrobię ileś wymaganych złotych?[/qb] Tak, mozesz grac nawet za minimalna stawke - laczny obrot ma wynosic 1x depozyt oraz 3x bonus - bys mogl wyplacic. Czyli jak nietrudno sie domyslec lacznie 4x te 72 PLN = 288 PLN obrotu.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam kilka naiwnych pytań: 1. Jaka jest maxymalna kwota bonusu? 2.Jaka jest minimalna stawka na kupon? 3. Jak dostać ów bonus
dzieki za pomoc, wszystkim ludziom dobrej woli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Oryginalnie wysłał Czesiu exe: [qb]Mam kilka naiwnych pytań: 1. Jaka jest maxymalna kwota bonusu? 2.Jaka jest minimalna stawka na kupon? 3. Jak dostać ów bonus
dzieki za pomoc, wszystkim ludziom dobrej woli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] 1.Maksymalna kwota bonusu to 30Euro(140PLN) 2.Minimalna stawka to (chyba) 1EURO i (napewno) 2zł 3.Aby dostać bonus wystarczy wejść na główną stroną betandwin www.************ [ ************] i znaleźć baner o promocji(taki duży,żółty znajduje się na środku strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )pod banerem jest przycisk.Należy zaznaczyć, że się akceptuje warunki i poprostu się zarejestrować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Aha.Minimalna kwota jaką trzeba wpłacić to 15Euro(70PLN)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|