|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
uuu, Green gdzie takie cudo dawali ? (pewnie juz nie ma :D) Pisałem na Quasi tenis przed turniejem. Tylko fechu podłapał temat  A to nie była dyskusja o kursach na wygranie 4 szlemów ?  Była i też taka a kurs był w fortunie po 12
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
uuu, Green gdzie takie cudo dawali ? (pewnie juz nie ma :D) Pisałem na Quasi tenis przed turniejem. Tylko fechu podłapał temat  ja tez sie troche podpialem, bylo rowniez 12@ ze wygra wielki szlem w sezonie, value rowniez 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Kto zna piosenkę Wojtka Belona ,,Majster bieda,, to jej tytul jak ulał pasuje do Feda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Wszystko to będzie chuja warte jak wielki Andy Murray rozjedzie Djokerka w finale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Rodżer jest już chyba pod prysznicem... albo z Mirką w wyże
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
zal patrzec, Złotopolskich trzeba włączyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
fed sie wczoraj naszych chyba naogladal, to podobne k.o
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
uuu, Green gdzie takie cudo dawali ? (pewnie juz nie ma :D) Pisałem na Quasi tenis przed turniejem. Tylko fechu podłapał temat  ja tez sie troche podpialem, bylo rowniez 12@ ze wygra wielki szlem w sezonie, value rowniez  Ale chyba nie było tam mowy o finałach Djoka. Wiec sam jestem ciekaw w jakim buku tyle dawali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tenisistka lub tenisista weźmie 4 szlemy w 2016 r.
@12,00
FORTUNA
/must bet/ Też mam zagrany typ Pana Józefa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Wszystko to będzie chuja warte jak wielki Andy Murray rozjedzie Djokerka w finale  najpierw niech wygra, bo jak miłosz w finale, to djoker wolny los 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
jak tak dalej pojdzie to zaraz wbije user chudy i wstawi to zdjecie...wiadomo jakie, oby nie ale to musi roker sie obudzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
uuu, Green gdzie takie cudo dawali ? (pewnie juz nie ma :D) Pisałem na Quasi tenis przed turniejem. Tylko fechu podłapał temat  ja tez sie troche podpialem, bylo rowniez 12@ ze wygra wielki szlem w sezonie, value rowniez  Ale chyba nie było tam mowy o finałach Djoka. Wiec sam jestem ciekaw w jakim buku tyle dawali. no tak w sumie, ciekawy bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Tenisistka lub tenisista weźmie 4 szlemy w 2016 r.
@12,00
FORTUNA
/must bet/ Też mam zagrany typ Pana Józefa  to w końcu @5 czy @12?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tenisistka lub tenisista weźmie 4 szlemy w 2016 r.
@12,00
FORTUNA
/must bet/ Też mam zagrany typ Pana Józefa  12@ albo w atp albo wta?  w uj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Tenisistka lub tenisista weźmie 4 szlemy w 2016 r.
@12,00
FORTUNA
/must bet/ Też mam zagrany typ Pana Józefa   do usług
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Tenisistka lub tenisista weźmie 4 szlemy w 2016 r.
@12,00
FORTUNA
/must bet/ Też mam zagrany typ Pana Józefa  12@ albo w atp albo wta?  w uj Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ale chyba nie było tam mowy o finałach Djoka. Wiec sam jestem ciekaw w jakim buku tyle dawali. Bo tak jak mówię były 2 rozmowy o kursie @12 i późniejsza o kursie @5 , ale tą drugą nawiazał tylko fechu więc się nie rozwinęla na całe dwa posty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
federer nic nie gra ,,, patrze i nie wierze ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Tenisistka lub tenisista weźmie 4 szlemy w 2016 r.
@12,00
FORTUNA
/must bet/ Też mam zagrany typ Pana Józefa  Nie wiem do konca czy można łączyć ale jak tak to nadal jest kurs 7.8 na wygrana w pozostalych trzech turniejach. https://www.efortuna.pl/pl/strona_g...gwMDrXRXZH3%2BGJTjypMsQ%3D&kind=MAIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Tenisistka lub tenisista weźmie 4 szlemy w 2016 r.
@12,00
FORTUNA
/must bet/ Też mam zagrany typ Pana Józefa  to w końcu @5 czy @12? 5 za 4 finały 12 za 4 tytuły
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|