Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ok, dzięki
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Tenisistka lub tenisista weźmie 4 szlemy w 2016 r. @12,00 FORTUNA /must bet/
Też mam zagrany typ Pana Józefa
12@ albo w atp albo wta?
w uj
Tak
ładna perełka, szanse sa realne a kursiwo miodzio
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
300 dolcow za taki mecz.. no ladnie
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Najlepsze rozmowy toczą się przy przed turniejem , ale jak ktoś nie włączy sie do rozmowy ,to tematy szybko uciekaja i zostają zapomniane
Djoko będzie w finale wszystkich szlemów w 2016 r kurs @5 .
Sądzę, że to jest w stanie osiągnąć. Wygrać wszystkie 4 będzie mu ciężko, ale finały jak najbardziej.
I na tym temat został wyczerpany . Całe 2 posty
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
ferdek nic nie gra ... zero ambicji i woli walki ...
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
ferdek nic nie gra ... zero ambicji i woli walki ...
Warto dodać, że od pierwszego brejka
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
tego sie nie ogladac kompromitacja szwajcara
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
to juz halys powalczyl bardziej
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
tego sie nie ogladac kompromitacja szwajcara
zastanawiam sie czy bardziej sie Polska wczoraj skompromitowala, czy dzis Ferderk.. ciezki wybor
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
jeszvze niedawno po meczu djoka z simonem byly tu glosy kilku obecnych na forum ze lepiej prezentuje sie murray, raonic, fed i ze ogra djoka w polowce
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
tego sie nie ogladac kompromitacja szwajcara
zastanawiam sie czy bardziej sie Polska wczoraj skompromitowala, czy dzis Ferderk.. ciezki wybor
polska ... chodz kontuzje zrobiły swoje
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
tego sie nie ogladac kompromitacja szwajcara
zastanawiam sie czy bardziej sie Polska wczoraj skompromitowala, czy dzis Ferderk.. ciezki wybor
wczoraj serce krwawilo jak patrzylem na gre polakow, dzis jedynie zawod i rozczarowanie bo liczylismy chyba wszyscy na spektakl tenisowy, a tu taki kleks
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
tego sie nie ogladac kompromitacja szwajcara
zastanawiam sie czy bardziej sie Polska wczoraj skompromitowala, czy dzis Ferderk.. ciezki wybor
polska ... chodz kontuzje zrobiły swoje
pol na pol, 6-1 6-2 przy takich zawodnikach to mega kompromitacja, chyba nigdy go tak djoker nie zniszczyl
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
jeszvze niedawno po meczu djoka z simonem byly tu glosy kilku obecnych na forum ze lepiej prezentuje sie murray, raonic , fed i ze ogra djoka w polowce
kłamiesz.
Nikt tutaj nie pisał poważnie o Raonicu do momentu jak nie klepnął Wawrinki, a ten mecz był po meczu z Simonem.
A nawet wtedy nikt nie napisał, że lepiej się prezentuje niż Djoko. To samo o Murrayu. Szkot wręcz ignorowany i pogardzany.
A Fed to wiadomo, co 2 szlem ten sam scenariusz. Niby mocny jak nigdy, a potem wpierdol jak zawsze.
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Co Ferdek nuci w czasie meczu z Djokiem -->
VIDEO
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Set Federer wziety radośnie.
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
jutro -1.5 na murraya, wydaje sie rozsadnym typem
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
jeszvze niedawno po meczu djoka z simonem byly tu glosy kilku obecnych na forum ze lepiej prezentuje sie murray, raonic , fed i ze ogra djoka w polowce
kłamiesz.
Nikt tutaj nie pisał poważnie o Raonicu do momentu jak nie klepnął Wawrinki, a ten mecz był po meczu z Simonem.
A nawet wtedy nikt nie napisał, że lepiej się prezentuje niż Djoko. To samo o Murrayu. Szkot wręcz ignorowany i pogardzany.
A Fed to wiadomo, co 2 szlem ten sam scenariusz. Niby mocny jak nigdy, a potem wpierdol jak zawsze.
Jak nie byles obecny to nie komentuj bo byly glosy na temat djoka ze juz nawet niszikor powalczy nie wspominajac o fedxie.
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Byłem obecny to też wiem, że pierdolisz
Link skopiowany do schowka