|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Czyli jednak Las Palmas, fuck
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ronaldo zachował się z klasą. Uśmiech, brak zdenerwowania. Kolo od piłek jakiego jarząbka strugał  żelek poprosi benzemę i ma kolunio przejebane ciapate go zaciukają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ty tam quincy zamiast się cudzymi żonami zajmować to powiedz czy będą peffki na Oscary 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 2. gol przed 80:00 Kalmar FF v Orebro SK (Czas następnego gola) 31/01/2016 Brak 2.50 Odbędzie się for fun 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ty tam quincy zamiast się cudzymi żonami zajmować to powiedz czy będą peffki na Oscary  Zaniedbałem się. Poza tym ciężej coś w sieci znaleźć, napisy, etc. Kiedyś można było już w grudniu pociągnąć obcojęzyczne, dokumentalne czy animowane a teraz chujnia z grzybnią.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
w Madrycie półtorak do HT na starcie @1,66  przecież Lewy jeszcze tam nie gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ty tam quincy zamiast się cudzymi żonami zajmować to powiedz czy będą peffki na Oscary  Zaniedbałem się. Poza tym ciężej coś w sieci znaleźć, napisy, etc. Kiedyś można było już w grudniu pociągnąć obcojęzyczne, dokumentalne czy animowane a teraz chujnia z grzybnią. w animowanej kategorii Oscar już rozdany, szkoda oglądać resztę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,439 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ty tam quincy zamiast się cudzymi żonami zajmować to powiedz czy będą peffki na Oscary  Zaniedbałem się. Poza tym ciężej coś w sieci znaleźć, napisy, etc. Kiedyś można było już w grudniu pociągnąć obcojęzyczne, dokumentalne czy animowane a teraz chujnia z grzybnią. w animowanej kategorii Oscar już rozdany, szkoda oglądać resztę  Kto dostanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ty tam quincy zamiast się cudzymi żonami zajmować to powiedz czy będą peffki na Oscary  Zaniedbałem się. Poza tym ciężej coś w sieci znaleźć, napisy, etc. Kiedyś można było już w grudniu pociągnąć obcojęzyczne, dokumentalne czy animowane a teraz chujnia z grzybnią. w animowanej kategorii Oscar już rozdany, szkoda oglądać resztę  Kto dostanie? inside out, kurs już pewnie około 1,04
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
omg fechuuuu jadlem pistacje!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ty tam quincy zamiast się cudzymi żonami zajmować to powiedz czy będą peffki na Oscary  Zaniedbałem się. Poza tym ciężej coś w sieci znaleźć, napisy, etc. Kiedyś można było już w grudniu pociągnąć obcojęzyczne, dokumentalne czy animowane a teraz chujnia z grzybnią. w animowanej kategorii Oscar już rozdany, szkoda oglądać resztę  Akurat oglądałem - z wiadomych względów. Dupy mnie nie oberwało. Sukcesu "Frozen" długo nic nie przebije. Tak szybko przejrzałem kursy teraz. @2,25 na The Big Short. Jakby ten film Oscara wygrał to byłaby jakaś kpina. Akurat oglądałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
omg fechuuuu jadlem pistacje!! Smacznego Biczyk!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Dobrze, że gówna nie wkleił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Sęt ETJĘ to score @1,78...za całe 5 złoty..szaleństwo proszę Państwa, szaleństwo.. Zdrówko A przy okazji..Milano wygra..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ty tam quincy zamiast się cudzymi żonami zajmować to powiedz czy będą peffki na Oscary  Zaniedbałem się. Poza tym ciężej coś w sieci znaleźć, napisy, etc. Kiedyś można było już w grudniu pociągnąć obcojęzyczne, dokumentalne czy animowane a teraz chujnia z grzybnią. w animowanej kategorii Oscar już rozdany, szkoda oglądać resztę  Akurat oglądałem - z wiadomych względów. Dupy mnie nie oberwało. Sukcesu "Frozen" długo nic nie przebije. Tak szybko przejrzałem kursy teraz. @2,25 na The Big Short. Jakby ten film Oscara wygrał to byłaby jakaś kpina. Akurat oglądałem. Big short jest faworytem od jakiegoś tygodnia, nie wiem czemu te kursy się poodwracały, ale jeśli wygra, to też uznam to za kpinę i za najsłabszy Oscarowy film jaki kiedykolwiek obejrzałem  Tylko Bale jest tam naprawdę świetny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
omg fechuuuu jadlem pistacje!! Smacznego Biczyk! po twoim gifie straciłem apetyt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ciekawe czy chudini w likend zakutasił ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|