|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ale rozklepali, jak Fechu na orliku. 33333333 ![[Linked Image from s-media-cache-ak0.pinimg.com]](https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/51/a8/3a/51a83adeb05e091b07722de66af5a7b9.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
peffki od Uve jak wejda to jade na Teneryfe Wolver... Derby Ipswich WBA WHU City Arsenal Walsall 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
peffki od Uve jak wejda to jade na Teneryfe Wolver... Derby Ipswich WBA WHU City Arsenal Walsall  Zagraj w każdym z tych spotkań, że przeciwnik strzeli bramkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W poniedziałek Manchester City ogłosił, że Pep Guardiola zostanie nowym szkoleniowcem drużyny. Angielski klub zamierza przeznaczyć 150 mln funtów na wzmocnienia, gdy Hiszpan przejmie latem zespół – informuje "The Guardian". 45-letni szkoleniowiec ma ponadto zarabiać 20 mln euro rocznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
W poniedziałek Manchester City ogłosił, że Pep Guardiola zostanie nowym szkoleniowcem drużyny. Angielski klub zamierza przeznaczyć 150 mln funtów na wzmocnienia, gdy Hiszpan przejmie latem zespół – informuje "The Guardian". 45-letni szkoleniowiec ma ponadto zarabiać 20 mln euro rocznie. Te kwoty to już jakaś choroba...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ciekawe ile szejki wyłożą za Lewego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ciekawe ile szejki wyłożą za Lewego  Beka ile dostaną klubiki w Polsce za wyszkolenie. Działacze w spoconych koszulach już łażą. Jakaś tam Varsovia ma 4 melony przytulić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
W poniedziałek Manchester City ogłosił, że Pep Guardiola zostanie nowym szkoleniowcem drużyny. Angielski klub zamierza przeznaczyć 150 mln funtów na wzmocnienia, gdy Hiszpan przejmie latem zespół – informuje "The Guardian". 45-letni szkoleniowiec ma ponadto zarabiać 20 mln euro rocznie. Te kwoty to już jakaś choroba... jak ktoś debil i chce płacić to trza brać. to samo co Pep zrobiłby kumaty trener drużyn mlodzieżowych co jest sercem z City za 150 koła funta rocznie ale taki szpan że trzeba mieć z nazwiskiem to tak jak te bogacze co walą konia w swoich kapliczkach do obrazów over 5 mln . kasę to mogę zapłacić dla chirurga co ratuje życie ale nie dla trenera tak prostackiej gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
Co dziś gramy Panowiev? Fechu jakieś czutkiv?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
W poniedziałek Manchester City ogłosił, że Pep Guardiola zostanie nowym szkoleniowcem drużyny. Angielski klub zamierza przeznaczyć 150 mln funtów na wzmocnienia, gdy Hiszpan przejmie latem zespół – informuje "The Guardian". 45-letni szkoleniowiec ma ponadto zarabiać 20 mln euro rocznie. Te kwoty to już jakaś choroba... jak ktoś debil i chce płacić to trza brać. to samo co Pep zrobiłby kumaty trener drużyn mlodzieżowych co jest sercem z City za 150 koła funta rocznie ale taki szpan że trzeba mieć z nazwiskiem to tak jak te bogacze co walą konia w swoich kapliczkach do obrazów over 5 mln . kasę to mogę zapłacić dla chirurga co ratuje życie ale nie dla trenera tak prostackiej gry Ale Pacyfku żadna stacja nie da takich pieniędzy za relację z wycinania żylaków z dupy co dadzą za derby Manchersteru czy finał LM. Rynek. Ja np. takiej Rihannie bym nie zapłacił 30 mln USD rocznie a dziwnym trafem coś koło tego zarabia. Tyson to samo. W karierze z 300 czy 400 USD zarobił a ja więcej pożytycznych rzeczy przez tydzień robię i chuja z tego mi płacą.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Ciekawe ile szejki wyłożą za Lewego  brak mozliwosci odejscia do konca kontraktu nie sprzedadza go ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
Ciekawe ile szejki wyłożą za Lewego  brak mozliwosci odejscia do konca kontraktu nie sprzedadza go ...  kasa czyni cuda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
Właśnie kupiłem bilety na United w Lidze Europy. Jeszcze nigdy podczas zwiedzania angielskich stadionów nie zdarzyło mi się żeby gospodarze wygrali. Dog jak najbardziej do gry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
skowyrny cyc  co dzis grasz chudelson?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Biczyk, zaprowadź go na czuwanie modlitewne na Placu Zbawiciela, a nie na jakieś podejrzane moralnie imprezy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|