Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17
Conrad #6593821 22/01/2016 00:38
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
najbardziej nie lubie nowobogackich ktorzy mysla ze im sie wszystko nalezy a stewka to ich osobista kelnerka, najlepiej jeszcze jak to sie dzieje na lotach tanimi liniami, a Ci wode, kocyk, herbatke, wode znowu, reczniki nawilzone, zeby odslonili okna przy ladowaniu to 3 razy trzeba upominac itp.

Bonus: Unibet
Conrad #6593824 22/01/2016 00:52
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Ciekawe co za debile dawaly odpowiedz, ze ich wkurzaja płaczące dzieci.

Nalatalem sie troszke, praktycznie przy kazdym locie zdarzaly sie placzace dzieci - czasem malo i krotko dawaly w palnik ale czasem i sporo i jakos mnie to nie wkurza bo to dzieci. No chyba, ze mowimy tu o jakis 5-10latkach to rozumiem ale raczej nie o takie bylo pytanie.

Kilkukrotnie lecialem z moimi siostrzenicami malymi w okresie jak mialy 1-2,5roku. Tez zdarzylo sie, ze plakaly.

Akurat nikt sie nie czepil i nic nie powiedzial ale jakby ktokolwiek sprobowal to odrazu bym sprzedal gonga.


Sciagajacy skarpetki sa najlepsi laugh W samolotach jednak malo ludzi to robi. Pamietam autokary i wycieczki nad morze srodziemne... 30-45h jazdy lata 90te - no tam to wiekszosc sciagala buty i skarpetki zeby sie nie zapocily laugh laugh

ssaczu #6604010 06/02/2016 02:21
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by ssaczu
Nalatalem sie troszke, praktycznie przy kazdym locie zdarzaly sie placzace dzieci - czasem malo i krotko dawaly w palnik ale czasem i sporo i jakos mnie to nie wkurza bo to dzieci.
Ci co sami nie mają dzieci ani nie latali z młodszym rodzeństwem/rodziną się tak zachowują. I to nie tylko na samolocie, tak jest wszędzie, na statku, w knajpie, itd. Wystarczy poczekać aż jakieś dziecko zacznie płakać i od razu pojawiają się tępe, wrogie miny.

Originally Posted by ssaczu
Akurat nikt sie nie czepil i nic nie powiedzial ale jakby ktokolwiek sprobowal to odrazu bym sprzedal gonga.
Mam nadzieję, że nie na samolocie? Lepiej poczekać aż się jest w terminalu aby "porozmawiać". wink

Conrad #6615537 22/02/2016 22:55
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Nigdy nie latałem wizzairem do tej pory, ale czeka mnie z nimi podróż w obie strony do Sztokholmu. Dokonałem rezerwacji na ich stronie, dostałem potwierdzenie, kasę zdjęli z konta, ale nie widzę nigdzie paragonu? Gdzie go szukać? Czy dopiero po odprawie online się go dostaje?

Conrad #6615545 22/02/2016 23:05
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
jaki paragon chcesz dostac?

tyle razy kupwoalem bilety i nigdy nie dostalem ani paragonu ani zadnej faktury. Pewnie potwierdzenie zakupu w zalaczniku pdf sluzy za dowod zakupu i pelni funkcje paragonu.

Conrad #6615547 22/02/2016 23:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Fakruty z wizza przychodza na mail z tego co pamietam?

Conrad #6615554 22/02/2016 23:21
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
no tylko potwierdzenie z tysiącem reklam ich dodatkowych usług przyszło, a muszę mieć jakiś dokument wystawiony na mnie, żeby firma w której jeszcze nie jestem zatrudniony zwróciła hajs

Conrad #6615596 23/02/2016 07:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przyjdzie w kolejnych dniach.

Conrad #6616458 23/02/2016 23:17
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Przyszedł dzisiaj, dzięki !

Conrad #6616523 24/02/2016 00:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by ssaczu
Nalatalem sie troszke, praktycznie przy kazdym locie zdarzaly sie placzace dzieci - czasem malo i krotko dawaly w palnik ale czasem i sporo i jakos mnie to nie wkurza bo to dzieci.
Ci co sami nie mają dzieci ani nie latali z młodszym rodzeństwem/rodziną się tak zachowują. I to nie tylko na samolocie, tak jest wszędzie, na statku, w knajpie, itd. Wystarczy poczekać aż jakieś dziecko zacznie płakać i od razu pojawiają się tępe, wrogie miny.

Originally Posted by ssaczu
Akurat nikt sie nie czepil i nic nie powiedzial ale jakby ktokolwiek sprobowal to odrazu bym sprzedal gonga.
Mam nadzieję, że nie na samolocie? Lepiej poczekać aż się jest w terminalu aby "porozmawiać". wink


no juz nie przesadzajcie w druga strona, kazdy ma prawo sie zdenerwowac jezeli mu dziecko dwie godziny nad uchem krzyczy a rodzic prezentuje postawe "jest dzieckiem to niech krzyczy a jak masz cos przeciwko to sprzedam gonga". Mam dziecko ale tez rozumiem ze dziecko nie jest swieta krowa, moze plakac ale rodzic jest od tego zeby dziecko uspokoic

zreszta, tak jak piszecie, malo kiedy sie zdarza takie ciagle placzace dziecko

a odkad przelecialem sie z Istanbulu do Cairo liniami AirEgypt gdzie bylo moze z 5 europejczykow to juz nie bede narzekal na nic:). Tam 30 min stewardessy musialy gonic ludzi zeby usiedli na miejscach bo kady rozpoczal dyskusje akurat np ze pogoda zla albo ze dobra albo ze on chce inne miejsce albo nie chce innego miejsca

powiedzialbym, zetez samoloty pelne azjatow nie naleza do moich ulubionych, wszyscy mysla ze JPN to spokojny narod, ale w grupie i w samolocie to ich nie uciszysz

kazow #6622432 03/03/2016 12:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

kazow #6623409 05/03/2016 02:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by kazow
powiedzialbym, zetez samoloty pelne azjatow nie naleza do moich ulubionych, wszyscy mysla ze JPN to spokojny narod, ale w grupie i w samolocie to ich nie uciszysz
O Japończykach mowa? Bardzo spokojni są na samolotach, wręcz wzorowa grzeczność i poszanowanie dla innych osób.

Chińczycy (nie mylić z Singapurczykami) potrafią się za to źle zachować czasem.

A z zachodnich państw to największa dzicz na samolotach to Duńczycy (może ogólnie Skandynawowie w ten sposób reagują na darmowy alkohol?). smile Raz leciałem z Kopenhagi do Singapuru przez Bangkok to o mały włos nie skończyliśmy w Teheranie czy Delhi aby zmniejszyć ilość pasażerów na pokładzie. blush

Conrad #6626661 10/03/2016 13:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Jeszcze a propos dzieci. Należy odróżnić 6-7 latka, który robi histerię o nic a 2-latka, którego bolą uszy zwłaszcza przy lądowaniu.

Poza tym jak tu ktoś już napisał - empatia do dzieci rośnie w momencie, kiedy ma się własne małe dzieci i trochę lepiej rozumie jak dziecko odbiera pewne rzeczy.

quincy #6627063 11/03/2016 10:37
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by quincy
Jeszcze a propos dzieci. Należy odróżnić 6-7 latka, który robi histerię o nic a 2-latka, którego bolą uszy zwłaszcza przy lądowaniu.

Poza tym jak tu ktoś już napisał - empatia do dzieci rośnie w momencie, kiedy ma się własne małe dzieci i trochę lepiej rozumie jak dziecko odbiera pewne rzeczy.

dokładnie, ja niedługo bede leciał do Azji z dwójką małych dzieci (4 latka i 9 miesięcy) i generalnie w dupie będę miał innych pasażerów. Oczywiście starszy nie będzie płakał etc bo jemu jesteśmy w stanie wytłumaczyć wszystko, ale za młodego ręczyć nie mogę.
nie będę teraz siedział w domu i rezygnował z wycieczek bo mam małe dzieci i jakimś wrażliwcom przeszkadza płacz niemowlęcia podczas podróży.

M.

Conrad #6633045 17/03/2016 04:43
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
w sobote lece do Manili z Philipines Airlines, pierwszy raz w moim zyciu A340, ciekawe jak bedzie smile

Mitul #6633783 18/03/2016 10:52
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Mitul
dokładnie, ja niedługo bede leciał do Azji z dwójką małych dzieci (4 latka i 9 miesięcy) i generalnie w dupie będę miał innych pasażerów. Oczywiście starszy nie będzie płakał etc bo jemu jesteśmy w stanie wytłumaczyć wszystko, ale za młodego ręczyć nie mogę.
nie będę teraz siedział w domu i rezygnował z wycieczek bo mam małe dzieci i jakimś wrażliwcom przeszkadza płacz niemowlęcia podczas podróży.
Mitul, gdzie się wybieracie? pogodnie

Conrad #6633798 18/03/2016 11:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Tajlandia smile
pazdziernik/listopad

Conrad #6633820 18/03/2016 12:07
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Pięknie, Ko Samui? smile

W przyszłym miesiącu będę w Pattaya, ale na bardo krótko.

Conrad #6633822 18/03/2016 12:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
nie mamy jeszcze konkretnego miejsca,
na 90% Phuket + moze krótki wypad (3-4 dni) na jakąś okoliczną wysepkę

bedziemy z rocznym malenstwem wiec przemieszczanie się staramy ograniczać do niezbędnego minimum

Pattaya powiadasz... :)znasz dokładny termin ?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Self-Confident
w sobote lece do Manili z Philipines Airlines, pierwszy raz w moim zyciu A340, ciekawe jak bedzie smile
Nie znam linii, ale A340 często latałem i nigdy nie narzekałem - bardzo przyjemny samolot.

Strona 16 z 17 1 2 14 15 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1