|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
najbardziej nie lubie nowobogackich ktorzy mysla ze im sie wszystko nalezy a stewka to ich osobista kelnerka, najlepiej jeszcze jak to sie dzieje na lotach tanimi liniami, a Ci wode, kocyk, herbatke, wode znowu, reczniki nawilzone, zeby odslonili okna przy ladowaniu to 3 razy trzeba upominac itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Ciekawe co za debile dawaly odpowiedz, ze ich wkurzaja płaczące dzieci. Nalatalem sie troszke, praktycznie przy kazdym locie zdarzaly sie placzace dzieci - czasem malo i krotko dawaly w palnik ale czasem i sporo i jakos mnie to nie wkurza bo to dzieci. No chyba, ze mowimy tu o jakis 5-10latkach to rozumiem ale raczej nie o takie bylo pytanie. Kilkukrotnie lecialem z moimi siostrzenicami malymi w okresie jak mialy 1-2,5roku. Tez zdarzylo sie, ze plakaly. Akurat nikt sie nie czepil i nic nie powiedzial ale jakby ktokolwiek sprobowal to odrazu bym sprzedal gonga. Sciagajacy skarpetki sa najlepsi  W samolotach jednak malo ludzi to robi. Pamietam autokary i wycieczki nad morze srodziemne... 30-45h jazdy lata 90te - no tam to wiekszosc sciagala buty i skarpetki zeby sie nie zapocily 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nalatalem sie troszke, praktycznie przy kazdym locie zdarzaly sie placzace dzieci - czasem malo i krotko dawaly w palnik ale czasem i sporo i jakos mnie to nie wkurza bo to dzieci. Ci co sami nie mają dzieci ani nie latali z młodszym rodzeństwem/rodziną się tak zachowują. I to nie tylko na samolocie, tak jest wszędzie, na statku, w knajpie, itd. Wystarczy poczekać aż jakieś dziecko zacznie płakać i od razu pojawiają się tępe, wrogie miny. Akurat nikt sie nie czepil i nic nie powiedzial ale jakby ktokolwiek sprobowal to odrazu bym sprzedal gonga. Mam nadzieję, że nie na samolocie? Lepiej poczekać aż się jest w terminalu aby "porozmawiać". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Nigdy nie latałem wizzairem do tej pory, ale czeka mnie z nimi podróż w obie strony do Sztokholmu. Dokonałem rezerwacji na ich stronie, dostałem potwierdzenie, kasę zdjęli z konta, ale nie widzę nigdzie paragonu? Gdzie go szukać? Czy dopiero po odprawie online się go dostaje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
jaki paragon chcesz dostac?
tyle razy kupwoalem bilety i nigdy nie dostalem ani paragonu ani zadnej faktury. Pewnie potwierdzenie zakupu w zalaczniku pdf sluzy za dowod zakupu i pelni funkcje paragonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Fakruty z wizza przychodza na mail z tego co pamietam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
no tylko potwierdzenie z tysiącem reklam ich dodatkowych usług przyszło, a muszę mieć jakiś dokument wystawiony na mnie, żeby firma w której jeszcze nie jestem zatrudniony zwróciła hajs
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Przyjdzie w kolejnych dniach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903 |
Przyszedł dzisiaj, dzięki !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Nalatalem sie troszke, praktycznie przy kazdym locie zdarzaly sie placzace dzieci - czasem malo i krotko dawaly w palnik ale czasem i sporo i jakos mnie to nie wkurza bo to dzieci. Ci co sami nie mają dzieci ani nie latali z młodszym rodzeństwem/rodziną się tak zachowują. I to nie tylko na samolocie, tak jest wszędzie, na statku, w knajpie, itd. Wystarczy poczekać aż jakieś dziecko zacznie płakać i od razu pojawiają się tępe, wrogie miny. Akurat nikt sie nie czepil i nic nie powiedzial ale jakby ktokolwiek sprobowal to odrazu bym sprzedal gonga. Mam nadzieję, że nie na samolocie? Lepiej poczekać aż się jest w terminalu aby "porozmawiać".  no juz nie przesadzajcie w druga strona, kazdy ma prawo sie zdenerwowac jezeli mu dziecko dwie godziny nad uchem krzyczy a rodzic prezentuje postawe "jest dzieckiem to niech krzyczy a jak masz cos przeciwko to sprzedam gonga". Mam dziecko ale tez rozumiem ze dziecko nie jest swieta krowa, moze plakac ale rodzic jest od tego zeby dziecko uspokoic zreszta, tak jak piszecie, malo kiedy sie zdarza takie ciagle placzace dziecko a odkad przelecialem sie z Istanbulu do Cairo liniami AirEgypt gdzie bylo moze z 5 europejczykow to juz nie bede narzekal na nic:). Tam 30 min stewardessy musialy gonic ludzi zeby usiedli na miejscach bo kady rozpoczal dyskusje akurat np ze pogoda zla albo ze dobra albo ze on chce inne miejsce albo nie chce innego miejsca powiedzialbym, zetez samoloty pelne azjatow nie naleza do moich ulubionych, wszyscy mysla ze JPN to spokojny narod, ale w grupie i w samolocie to ich nie uciszysz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
powiedzialbym, zetez samoloty pelne azjatow nie naleza do moich ulubionych, wszyscy mysla ze JPN to spokojny narod, ale w grupie i w samolocie to ich nie uciszysz O Japończykach mowa? Bardzo spokojni są na samolotach, wręcz wzorowa grzeczność i poszanowanie dla innych osób. Chińczycy (nie mylić z Singapurczykami) potrafią się za to źle zachować czasem. A z zachodnich państw to największa dzicz na samolotach to Duńczycy (może ogólnie Skandynawowie w ten sposób reagują na darmowy alkohol?).  Raz leciałem z Kopenhagi do Singapuru przez Bangkok to o mały włos nie skończyliśmy w Teheranie czy Delhi aby zmniejszyć ilość pasażerów na pokładzie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jeszcze a propos dzieci. Należy odróżnić 6-7 latka, który robi histerię o nic a 2-latka, którego bolą uszy zwłaszcza przy lądowaniu.
Poza tym jak tu ktoś już napisał - empatia do dzieci rośnie w momencie, kiedy ma się własne małe dzieci i trochę lepiej rozumie jak dziecko odbiera pewne rzeczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Jeszcze a propos dzieci. Należy odróżnić 6-7 latka, który robi histerię o nic a 2-latka, którego bolą uszy zwłaszcza przy lądowaniu.
Poza tym jak tu ktoś już napisał - empatia do dzieci rośnie w momencie, kiedy ma się własne małe dzieci i trochę lepiej rozumie jak dziecko odbiera pewne rzeczy. dokładnie, ja niedługo bede leciał do Azji z dwójką małych dzieci (4 latka i 9 miesięcy) i generalnie w dupie będę miał innych pasażerów. Oczywiście starszy nie będzie płakał etc bo jemu jesteśmy w stanie wytłumaczyć wszystko, ale za młodego ręczyć nie mogę. nie będę teraz siedział w domu i rezygnował z wycieczek bo mam małe dzieci i jakimś wrażliwcom przeszkadza płacz niemowlęcia podczas podróży. M.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
w sobote lece do Manili z Philipines Airlines, pierwszy raz w moim zyciu A340, ciekawe jak bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
dokładnie, ja niedługo bede leciał do Azji z dwójką małych dzieci (4 latka i 9 miesięcy) i generalnie w dupie będę miał innych pasażerów. Oczywiście starszy nie będzie płakał etc bo jemu jesteśmy w stanie wytłumaczyć wszystko, ale za młodego ręczyć nie mogę. nie będę teraz siedział w domu i rezygnował z wycieczek bo mam małe dzieci i jakimś wrażliwcom przeszkadza płacz niemowlęcia podczas podróży. Mitul, gdzie się wybieracie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Tajlandia  pazdziernik/listopad
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Pięknie, Ko Samui?  W przyszłym miesiącu będę w Pattaya, ale na bardo krótko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
nie mamy jeszcze konkretnego miejsca, na 90% Phuket + moze krótki wypad (3-4 dni) na jakąś okoliczną wysepkę
bedziemy z rocznym malenstwem wiec przemieszczanie się staramy ograniczać do niezbędnego minimum
Pattaya powiadasz... :)znasz dokładny termin ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
w sobote lece do Manili z Philipines Airlines, pierwszy raz w moim zyciu A340, ciekawe jak bedzie  Nie znam linii, ale A340 często latałem i nigdy nie narzekałem - bardzo przyjemny samolot.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|