Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Zachecony do zabawy w kotka i myszke z tym magiem typowania poprzez liczne wspominki na forum mecz.pl postanowilem sobie sprawdzic wartosc typow tzw Eugeniusza ustawki - podobno to byl bardzo slynny gosc na forum - niestety ja pojawilem sie na nim juz po jego odejsciu i nie mialem okazji podziwiac jego popisow...
Po zidentyfikowaniu jego namiarow (a moze to nie on??) postanowilem sobie zakupic jego typy droga zakupu kontrolowanego wietrzac w ich sprawdzalnosci niezla zabawe - za mniej wiecej 10 funtow postanowilem wykupic abonament na 3 - miesieczny kabaret - w UK nawet bilet do kina potrafi kosztowac drozej czym zatem jest marne 10 funciakow w obliczu oceanow smiechu.
Przed zakupem zagadnalem go na gg. Oto zapis naszej rozmowy:

Ja
czesc
Ja
interesuja mnie typy
Ja
estes
Eugeniusz Ustawka
jestem juz
Ja
czesc
Ja
jestem zainteresowany typami
Ja
mam juz konto u Ciebie
Ja
przeczytalem o warunkach na stronce i mam pytanka 2 zanim zakupie typy
Ja
1. kolesie z forum mecz.pl strasznie sie z ciebie nabijaja ale nie widzialem jakichs konkretow o co wam poszlo
Ja
2. dlaczego nie mozna przegladac twojego archiwum i ile juz grasz
Ja
jestes?
Eugeniusz Ustawka
jestem pisze z 60 osób naraz juz odpoowiadam
Eugeniusz Ustawka
1. nie znam tego forum i nie wiem co to za ludzie, zapewne klasyka Polskosci
Eugeniusz Ustawka
2. poniewaz gram czesto te same ekipy na których zarabiam i nie musze sie tym chwalic calemu swiatu
Ja
rozumiem
Ja
mam rozumiec ze wyniki masz dodatnie i plus jest coraz wiekszy w takim razie?
Eugeniusz Ustawka
oczywiscie inaczej bym nie grał
Ja
no to w sumie wszystko widze proste
Ja
mieszkam w uk kolega z polski ci zrobi przelew
Ja
a ja bede sie logowal z uk moze tak byc
Eugeniusz Ustawka
jasne
Ja
ew co do opcji VIP mozemy sie dogadac
Eugeniusz Ustawka
do prcy pojechaleś?
Ja
bo nic o tym nie pisze na stronie
Ja
kapital mam
Ja
a jakzeby inaczej .... jestem dla zartu nazwalem sie ...
Ja
mozesz sprawdzic moje logi
Ja
...
Ja
jestes?
Eugeniusz Ustawka
jesli chodzi o opcje VIP przeznaczona jest tylko i wylącznie dla osób grajacych kapitałem min 2000zł i grających w necie, gramy tylko najpewniejsze typy z racji tego ze gra idzie o wssokie stawki, dostep na 30 dni kosztuje 100zl, średni miesieczny zys to 35j
Ja
kapuje
Ja
ale w tej opcji zwyklej tez musisz jakos stawkowac grac grubiej pewniejsze mecze np 10/10 a niektore 2/10 tak
Eugeniusz Ustawka
oczywiscie
Ja
to mysle ze wszystko zrozumialem jeszcze tylko pytanko bo nie widze nigdzie sprecyzowanego czy grasz typy codziennie czy gwarantujesz jakas ilosc typow w miesiacu ale jednego dnia mozesz grac 10 meczow a potem piec dni niczego
Ja
jak to wyglada moze to ja jestem slepy bo nie zauwazylem
Ja
niewykluczone ze masz gdzies napisane
Eugeniusz Ustawka
gram prawie codziennie
Ja
no to spoko jutro jak zlapie kolege z polski ktory mi placi za wszystko wydam mu dyspozycje
Ja
dzieki za info milej nocki i dalszych udanych typow


Po dokonaniu wplaty uzyskalem dostep do konta w ktorym wreszcie ukazalo sie owo tajemnicze archiwum. Do dzis rozszyfrowuje jego zapiski - idzie mi to neico gorzej niz odczytywanie hieroglifow Tutenhamona ale moze kiedys sie uda.

Pierwsza rzecza jaka mnie zdziwila byl kompletny brak analizy do podawanych typow. Rozmowa wyjasniajaca:

Ja
nie masz opisow do analizy?
Eugeniusz Ustawka
?
Ja
znaczy opieow do typow
Eugeniusz Ustawka
nie
Eugeniusz Ustawka
analize mam w głowie
Eugeniusz Ustawka
zagraj jutro ruskich wygraja bankowo
Eugeniusz Ustawka
1j graj za 1% kapitału
Ja 51)
cos pisales o PK35 wczoraj cieszyles sie z kursu 2.20 na 1 czy 2.40...
Ja ??
o co chodzilo
Eugeniusz Ustawka
eeee
Eugeniusz Ustawka
nie grałem tego
Eugeniusz Ustawka
ops był dla jaj caly swiat grał klubi


Wiedzac ze za marne 10 funtow bede mial przednia zabawe postanowilem kontynuowac. Kolejna rozmowa wyjasniajaca:

Ja
to jak z ta rosja utopilem co nieco...
Eugeniusz Ustawka
?
Ja
jakis komment
Eugeniusz Ustawka
?
Ja
no typowales ruskich i jest maly zonk
Eugeniusz Ustawka
do czego?
Eugeniusz Ustawka
remis był0-0
Ja
czyli zle typowales...
Eugeniusz Ustawka
hehe pogadamy na koniec miecha a nie po 1 meczu

po typie na 'pewne zwyciestwo Rosji' Eugeniusz pojechal gdzies na zasluzony odpoczynek przerywajac typowanie, ktore wznawia od dzis.

Podsumowujac jego wyczyny, jedyne z jakimi mam do czynienia:
1. Polecal w opisie gre na PK 35 (wynik 0-2 przegrana PK)
2. jego 'murowany faworyt' Rosjanie zremisowali 0-0

Innych typow nie bylo, dzis, czyli w sobote rano, tylko moim oczom ukazal sie opis , Atvidabergs 3.30, Hartberg 3.0, Reims 1.95 i Tranmere 2.15 i jak?'. Dla przypomnienia mecze te rozegrano wczoraj, wszystkie zespoly za wyj. Hartberg wygraly swoje mecze (moze chodzilo mu o remis z kursem 3.0 w tym przypadku), no i oczywiscie nie bylo o nich wspomniane w jego typach czy w opisie na GG.
W miare rozwoju sytuacji bede informowal o tym co sluchac u Eugeniusza, mam jednoczesnie prosbe o starszych stazem bywalcow tego forum czym wslawil sie ten dzentelmen ze jeszcze teraz (conajmniej pol roku po odejsciu z forum) o nim wspominaja? Bardzo chetnie poczytam jego popisy majac wrodzony dystans do pewnych prorokow.
Bardzo dziekuje za Wasze ewentualne posty
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 110
T
member
member
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 110
Atvidabergs 3.30, Hartberg 3.0, Reims 1.95 i Tranmere 2.15 były podane w Opisie na gg

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Eugeniusz to jeden z bogow bukmacherki, drugi bog to ten co tak sie wysmiewal w przerwie finalu LM Milan - Liverpool z innych ktorzy mieli zagrany Liverpool, jak sie skonczylo pamietamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Quote
Eugeniusz to jeden z bogow bukmacherki, drugi bog to ten co tak sie wysmiewal w przerwie finalu LM Milan - Liverpool z innych ktorzy mieli zagrany Liverpool, jak sie skonczylo pamietamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Eugeniusz to bardzo znany i szanowany typer, ale ja nie postawił bym na jego typy nawet 10 groszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Eugeniusz to jeden z bogow bukmacherki, drugi bog to ten co tak sie wysmiewal w przerwie finalu LM Milan - Liverpool z innych ktorzy mieli zagrany Liverpool, jak sie skonczylo pamietamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Róznica jest taka ,ze Eugeniusz podaje typy ,a tamto drugie tylko przelewa frustracje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Quote
Eugeniusz to jeden z bogow bukmacherki, drugi bog to ten co tak sie wysmiewal w przerwie finalu LM Milan - Liverpool z innych ktorzy mieli zagrany Liverpool, jak sie skonczylo pamietamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Róznica jest taka ,ze Eugeniusz podaje typy ,a tamto drugie tylko przelewa frustracje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

tamto drugie wkleja tylko bilanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
z wypowiedzi tamtego drugiego kiedys sie smiales, a teraz powtarzasz je slowo w slowo, choc troche nieudolnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Nie rozumiem waszego rozbawienia ?
Nie znam czlowieka i może rzeczywiście z gadki wydawać się że facet jest śmieszny ale z tego co wkleił kolega to Eugeniusz już jest na plusie. Wiec co tu jest śmiesznego?
A że nie trafił kilku meczy? Wy trafiacie 100 % ?
Proponuje najpierw spojrzeć na siebie a później oceniać innych.

PS. Zeby bylo jasne nie mam nic wspólnego z Eugeniuszem.
PS.2 Amkwish przypomnij nam swoj bilans z "pewniaka"?
PS.3 Experto gdzie mozna sprawdzićtwoje osiągnięcia?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Moja przygoda z Evgenim też była ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nigdy nic nie wygrałem ale nigdy też nic nie zapłaciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
z wypowiedzi tamtego drugiego kiedys sie smiales, a teraz powtarzasz je slowo w slowo, choc troche nieudolnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jak tam greg, znalzles juz chetnego na sciepe na typy euGenisuza?
Bo z tego co wszyscy widzieli, miales z tym problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Quote
Nie rozumiem waszego rozbawienia ?
Nie znam czlowieka i może rzeczywiście z gadki wydawać się że facet jest śmieszny ale z tego co wkleił kolega to Eugeniusz już jest na plusie. Wiec co tu jest śmiesznego?
A że nie trafił kilku meczy? Wy trafiacie 100 % ?
Proponuje najpierw spojrzeć na siebie a później oceniać innych.

PS. Zeby bylo jasne nie mam nic wspólnego z Eugeniuszem.
PS.2 Amkwish przypomnij nam swoj bilans z "pewniaka"?
PS.3 Experto gdzie mozna sprawdzićtwoje osiągnięcia?

Faktycznie mało rozumiesz,ale nie musisz sie tym przejmowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
On ma ponoć nawet jakąś swoją strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ma ma pan toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote
Ma ma pan toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Lupus zapodaj linka.

Z góry dziekuje.

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Nie rozumiem waszego rozbawienia ?
Nie znam czlowieka i może rzeczywiście z gadki wydawać się że facet jest śmieszny ale z tego co wkleił kolega to Eugeniusz już jest na plusie. Wiec co tu jest śmiesznego?
A że nie trafił kilku meczy? Wy trafiacie 100 % ?
Proponuje najpierw spojrzeć na siebie a później oceniać innych.

PS. Zeby bylo jasne nie mam nic wspólnego z Eugeniuszem.
PS.2 Amkwish przypomnij nam swoj bilans z "pewniaka"?
PS.3 Experto gdzie mozna sprawdzićtwoje osiągnięcia?

Bo ten człowiek kazdy mecz jaki daje to ustawka, on wie o kazdym sprzedanym meczu , dlatego tak jaja se wszyscy kumaci z neigo robia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Quote
Bo ten człowiek kazdy mecz jaki daje to ustawka, on wie o kazdym sprzedanym meczu , dlatego tak jaja se wszyscy kumaci z neigo robia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A niech to nazywa jak chce dla mnie moze nawet pisac ze ma wtyki we wszystkich klubach w europie najwazniejsze aby mecze wchodziły. Czyż nie? A z tego co widze jeszcze nikt nie napisal ze koleś non stop wtapia.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
A niech to nazywa jak chce dla mnie moze nawet pisac ze ma wtyki we wszystkich klubach w europie najwazniejsze aby mecze wchodziły. Czyż nie?

Jego ostatnia ustawka w LM to legia wygra 4-0, widac, ktos mial wieksze wplywy niz on, i ustawil mecz inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Jego ostatnia ustawka w LM to legia wygra 4-0, widac, ktos mial wieksze wplywy niz on, i ustawil mecz inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pamietam jak kiedys napisal o ustawce w NBA, mecz byl wyrownany, decydowala koncowka, a gdy ustawka nie weszla, to widzialem wpis o bialej kopercie ktora zostala przekazana na 15 sekund przed koncem jednemu z menadzerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Coz ustawili w samej koncowce, jednak chlopak sie nie poddaje, jak widac i ustawia dalej.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
No i ma tajne archiwum. Ciekawe czego sie obawia, ze je ukrywa? Niedlugo powinien sie pojawic tutaj ktos z nicikem TOTO27

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Quote
Quote
Jego ostatnia ustawka w LM to legia wygra 4-0, widac, ktos mial wieksze wplywy niz on, i ustawil mecz inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pamietam jak kiedys napisal o ustawce w NBA, mecz byl wyrownany, decydowala koncowka, a gdy ustawka nie weszla, to widzialem wpis o bialej kopercie ktora zostala przekazana na 15 sekund przed koncem jednemu z menadzerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Coz ustawili w samej koncowce, jednak chlopak sie nie poddaje, jak widac i ustawia dalej.


Pamietam to,ale był ubaw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1