|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Zachecony do zabawy w kotka i myszke z tym magiem typowania poprzez liczne wspominki na forum mecz.pl postanowilem sobie sprawdzic wartosc typow tzw Eugeniusza ustawki - podobno to byl bardzo slynny gosc na forum - niestety ja pojawilem sie na nim juz po jego odejsciu i nie mialem okazji podziwiac jego popisow... Po zidentyfikowaniu jego namiarow (a moze to nie on??) postanowilem sobie zakupic jego typy droga zakupu kontrolowanego wietrzac w ich sprawdzalnosci niezla zabawe - za mniej wiecej 10 funtow postanowilem wykupic abonament na 3 - miesieczny kabaret - w UK nawet bilet do kina potrafi kosztowac drozej czym zatem jest marne 10 funciakow w obliczu oceanow smiechu. Przed zakupem zagadnalem go na gg. Oto zapis naszej rozmowy:
Ja czesc Ja interesuja mnie typy Ja estes Eugeniusz Ustawka jestem juz Ja czesc Ja jestem zainteresowany typami Ja mam juz konto u Ciebie Ja przeczytalem o warunkach na stronce i mam pytanka 2 zanim zakupie typy Ja 1. kolesie z forum mecz.pl strasznie sie z ciebie nabijaja ale nie widzialem jakichs konkretow o co wam poszlo Ja 2. dlaczego nie mozna przegladac twojego archiwum i ile juz grasz Ja jestes? Eugeniusz Ustawka jestem pisze z 60 osób naraz juz odpoowiadam Eugeniusz Ustawka 1. nie znam tego forum i nie wiem co to za ludzie, zapewne klasyka Polskosci Eugeniusz Ustawka 2. poniewaz gram czesto te same ekipy na których zarabiam i nie musze sie tym chwalic calemu swiatu Ja rozumiem Ja mam rozumiec ze wyniki masz dodatnie i plus jest coraz wiekszy w takim razie? Eugeniusz Ustawka oczywiscie inaczej bym nie grał Ja no to w sumie wszystko widze proste Ja mieszkam w uk kolega z polski ci zrobi przelew Ja a ja bede sie logowal z uk moze tak byc Eugeniusz Ustawka jasne Ja ew co do opcji VIP mozemy sie dogadac Eugeniusz Ustawka do prcy pojechaleś? Ja bo nic o tym nie pisze na stronie Ja kapital mam Ja a jakzeby inaczej .... jestem dla zartu nazwalem sie ... Ja mozesz sprawdzic moje logi Ja ... Ja jestes? Eugeniusz Ustawka jesli chodzi o opcje VIP przeznaczona jest tylko i wylącznie dla osób grajacych kapitałem min 2000zł i grających w necie, gramy tylko najpewniejsze typy z racji tego ze gra idzie o wssokie stawki, dostep na 30 dni kosztuje 100zl, średni miesieczny zys to 35j Ja kapuje Ja ale w tej opcji zwyklej tez musisz jakos stawkowac grac grubiej pewniejsze mecze np 10/10 a niektore 2/10 tak Eugeniusz Ustawka oczywiscie Ja to mysle ze wszystko zrozumialem jeszcze tylko pytanko bo nie widze nigdzie sprecyzowanego czy grasz typy codziennie czy gwarantujesz jakas ilosc typow w miesiacu ale jednego dnia mozesz grac 10 meczow a potem piec dni niczego Ja jak to wyglada moze to ja jestem slepy bo nie zauwazylem Ja niewykluczone ze masz gdzies napisane Eugeniusz Ustawka gram prawie codziennie Ja no to spoko jutro jak zlapie kolege z polski ktory mi placi za wszystko wydam mu dyspozycje Ja dzieki za info milej nocki i dalszych udanych typow
Po dokonaniu wplaty uzyskalem dostep do konta w ktorym wreszcie ukazalo sie owo tajemnicze archiwum. Do dzis rozszyfrowuje jego zapiski - idzie mi to neico gorzej niz odczytywanie hieroglifow Tutenhamona ale moze kiedys sie uda.
Pierwsza rzecza jaka mnie zdziwila byl kompletny brak analizy do podawanych typow. Rozmowa wyjasniajaca:
Ja nie masz opisow do analizy? Eugeniusz Ustawka ? Ja znaczy opieow do typow Eugeniusz Ustawka nie Eugeniusz Ustawka analize mam w głowie Eugeniusz Ustawka zagraj jutro ruskich wygraja bankowo Eugeniusz Ustawka 1j graj za 1% kapitału Ja 51) cos pisales o PK35 wczoraj cieszyles sie z kursu 2.20 na 1 czy 2.40... Ja ?? o co chodzilo Eugeniusz Ustawka eeee Eugeniusz Ustawka nie grałem tego Eugeniusz Ustawka ops był dla jaj caly swiat grał klubi
Wiedzac ze za marne 10 funtow bede mial przednia zabawe postanowilem kontynuowac. Kolejna rozmowa wyjasniajaca:
Ja to jak z ta rosja utopilem co nieco... Eugeniusz Ustawka ? Ja jakis komment Eugeniusz Ustawka ? Ja no typowales ruskich i jest maly zonk Eugeniusz Ustawka do czego? Eugeniusz Ustawka remis był0-0 Ja czyli zle typowales... Eugeniusz Ustawka hehe pogadamy na koniec miecha a nie po 1 meczu
po typie na 'pewne zwyciestwo Rosji' Eugeniusz pojechal gdzies na zasluzony odpoczynek przerywajac typowanie, ktore wznawia od dzis.
Podsumowujac jego wyczyny, jedyne z jakimi mam do czynienia: 1. Polecal w opisie gre na PK 35 (wynik 0-2 przegrana PK) 2. jego 'murowany faworyt' Rosjanie zremisowali 0-0
Innych typow nie bylo, dzis, czyli w sobote rano, tylko moim oczom ukazal sie opis , Atvidabergs 3.30, Hartberg 3.0, Reims 1.95 i Tranmere 2.15 i jak?'. Dla przypomnienia mecze te rozegrano wczoraj, wszystkie zespoly za wyj. Hartberg wygraly swoje mecze (moze chodzilo mu o remis z kursem 3.0 w tym przypadku), no i oczywiscie nie bylo o nich wspomniane w jego typach czy w opisie na GG. W miare rozwoju sytuacji bede informowal o tym co sluchac u Eugeniusza, mam jednoczesnie prosbe o starszych stazem bywalcow tego forum czym wslawil sie ten dzentelmen ze jeszcze teraz (conajmniej pol roku po odejsciu z forum) o nim wspominaja? Bardzo chetnie poczytam jego popisy majac wrodzony dystans do pewnych prorokow. Bardzo dziekuje za Wasze ewentualne posty Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 110 |
Atvidabergs 3.30, Hartberg 3.0, Reims 1.95 i Tranmere 2.15 były podane w Opisie na gg
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Eugeniusz to jeden z bogow bukmacherki, drugi bog to ten co tak sie wysmiewal w przerwie finalu LM Milan - Liverpool z innych ktorzy mieli zagrany Liverpool, jak sie skonczylo pamietamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Eugeniusz to jeden z bogow bukmacherki, drugi bog to ten co tak sie wysmiewal w przerwie finalu LM Milan - Liverpool z innych ktorzy mieli zagrany Liverpool, jak sie skonczylo pamietamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Eugeniusz to bardzo znany i szanowany typer, ale ja nie postawił bym na jego typy nawet 10 groszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Eugeniusz to jeden z bogow bukmacherki, drugi bog to ten co tak sie wysmiewal w przerwie finalu LM Milan - Liverpool z innych ktorzy mieli zagrany Liverpool, jak sie skonczylo pamietamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Róznica jest taka ,ze Eugeniusz podaje typy ,a tamto drugie tylko przelewa frustracje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Eugeniusz to jeden z bogow bukmacherki, drugi bog to ten co tak sie wysmiewal w przerwie finalu LM Milan - Liverpool z innych ktorzy mieli zagrany Liverpool, jak sie skonczylo pamietamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Róznica jest taka ,ze Eugeniusz podaje typy ,a tamto drugie tylko przelewa frustracje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tamto drugie wkleja tylko bilanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
z wypowiedzi tamtego drugiego kiedys sie smiales, a teraz powtarzasz je slowo w slowo, choc troche nieudolnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Nie rozumiem waszego rozbawienia ? Nie znam czlowieka i może rzeczywiście z gadki wydawać się że facet jest śmieszny ale z tego co wkleił kolega to Eugeniusz już jest na plusie. Wiec co tu jest śmiesznego? A że nie trafił kilku meczy? Wy trafiacie 100 % ? Proponuje najpierw spojrzeć na siebie a później oceniać innych.
PS. Zeby bylo jasne nie mam nic wspólnego z Eugeniuszem. PS.2 Amkwish przypomnij nam swoj bilans z "pewniaka"? PS.3 Experto gdzie mozna sprawdzićtwoje osiągnięcia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Moja przygoda z Evgenim też była ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nigdy nic nie wygrałem ale nigdy też nic nie zapłaciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
z wypowiedzi tamtego drugiego kiedys sie smiales, a teraz powtarzasz je slowo w slowo, choc troche nieudolnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak tam greg, znalzles juz chetnego na sciepe na typy euGenisuza? Bo z tego co wszyscy widzieli, miales z tym problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Nie rozumiem waszego rozbawienia ? Nie znam czlowieka i może rzeczywiście z gadki wydawać się że facet jest śmieszny ale z tego co wkleił kolega to Eugeniusz już jest na plusie. Wiec co tu jest śmiesznego? A że nie trafił kilku meczy? Wy trafiacie 100 % ? Proponuje najpierw spojrzeć na siebie a później oceniać innych.
PS. Zeby bylo jasne nie mam nic wspólnego z Eugeniuszem. PS.2 Amkwish przypomnij nam swoj bilans z "pewniaka"? PS.3 Experto gdzie mozna sprawdzićtwoje osiągnięcia? Faktycznie mało rozumiesz,ale nie musisz sie tym przejmowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
On ma ponoć nawet jakąś swoją strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ma ma pan toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ma ma pan toto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Lupus zapodaj linka. Z góry dziekuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Nie rozumiem waszego rozbawienia ? Nie znam czlowieka i może rzeczywiście z gadki wydawać się że facet jest śmieszny ale z tego co wkleił kolega to Eugeniusz już jest na plusie. Wiec co tu jest śmiesznego? A że nie trafił kilku meczy? Wy trafiacie 100 % ? Proponuje najpierw spojrzeć na siebie a później oceniać innych.
PS. Zeby bylo jasne nie mam nic wspólnego z Eugeniuszem. PS.2 Amkwish przypomnij nam swoj bilans z "pewniaka"? PS.3 Experto gdzie mozna sprawdzićtwoje osiągnięcia? Bo ten człowiek kazdy mecz jaki daje to ustawka, on wie o kazdym sprzedanym meczu , dlatego tak jaja se wszyscy kumaci z neigo robia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Bo ten człowiek kazdy mecz jaki daje to ustawka, on wie o kazdym sprzedanym meczu , dlatego tak jaja se wszyscy kumaci z neigo robia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A niech to nazywa jak chce dla mnie moze nawet pisac ze ma wtyki we wszystkich klubach w europie najwazniejsze aby mecze wchodziły. Czyż nie? A z tego co widze jeszcze nikt nie napisal ze koleś non stop wtapia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A niech to nazywa jak chce dla mnie moze nawet pisac ze ma wtyki we wszystkich klubach w europie najwazniejsze aby mecze wchodziły. Czyż nie? Jego ostatnia ustawka w LM to legia wygra 4-0, widac, ktos mial wieksze wplywy niz on, i ustawil mecz inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jego ostatnia ustawka w LM to legia wygra 4-0, widac, ktos mial wieksze wplywy niz on, i ustawil mecz inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pamietam jak kiedys napisal o ustawce w NBA, mecz byl wyrownany, decydowala koncowka, a gdy ustawka nie weszla, to widzialem wpis o bialej kopercie ktora zostala przekazana na 15 sekund przed koncem jednemu z menadzerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Coz ustawili w samej koncowce, jednak chlopak sie nie poddaje, jak widac i ustawia dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
No i ma tajne archiwum. Ciekawe czego sie obawia, ze je ukrywa? Niedlugo powinien sie pojawic tutaj ktos z nicikem TOTO27
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Jego ostatnia ustawka w LM to legia wygra 4-0, widac, ktos mial wieksze wplywy niz on, i ustawil mecz inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pamietam jak kiedys napisal o ustawce w NBA, mecz byl wyrownany, decydowala koncowka, a gdy ustawka nie weszla, to widzialem wpis o bialej kopercie ktora zostala przekazana na 15 sekund przed koncem jednemu z menadzerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Coz ustawili w samej koncowce, jednak chlopak sie nie poddaje, jak widac i ustawia dalej. Pamietam to,ale był ubaw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|