Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 80 1 2 3 4 5 6 7 79 80
iti #6605828 08/02/2016 22:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by iti
Powiem wam, ze to nawet nie byl brak sil czy cos, ale totalny brak pomyslu jak rozegrac tego zacietego gema przez De Bakkera. Walczy, ale mam przeczucie, ze to jeszcze nie jest koniec w tym meczu. Za proste by to bylo.

bo to jest proste, piekarz to debil

Bonus: Unibet
iti #6605829 08/02/2016 22:13
Dołączył: Feb 2016
Posty: 44
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2016
Posty: 44
Originally Posted by iti
Powiem wam, ze to nawet nie byl brak sil czy cos, ale totalny brak pomyslu jak rozegrac tego zacietego gema przez De Bakkera. Walczy, ale mam przeczucie, ze to jeszcze nie jest koniec w tym meczu. Za proste by to bylo.


Powalczył laugh


brak pomyslu? przy ostatnim A:40 mial pusty kort to wypierdolil w aut 3metry


idiota sie urodzil idiota umrze

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
chyba koniec wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
zreszta ... ile moza , wstydu oszczędź Borna aplauz

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by smieszny
Originally Posted by iti
Powiem wam, ze to nawet nie byl brak sil czy cos, ale totalny brak pomyslu jak rozegrac tego zacietego gema przez De Bakkera. Walczy, ale mam przeczucie, ze to jeszcze nie jest koniec w tym meczu. Za proste by to bylo.


Powalczył laugh


brak pomyslu? przy ostatnim A:40 mial pusty kort to wypierdolil w aut 3metry


idiota sie urodzil idiota umrze
Jestes smieszny smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by pindoool
Fog/Mon + Coric = dubel morderca grin laugh jak Fogu jest w formie to bedzie Ching Ching grin

tutaj pizda zle zle zle Fogu jednak w sandałach puke

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by pindoool
Strzała Pany piwo

Coric boks

kasa piwo hura uratował piwo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
pindoooooooool odradzam granie Corica w najblizszym czasie, chlop jest totalnie pod forma i gdyby nie goraca glowa De Bakkera to by to przegral. Wystarczy wspomniec, ze De Bakker nie wykorzystal dziewieciu pilek setowych w pierwszym secie.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
u Mahuta kogo polecjaja experci??

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Stary, po takim antytenisie jaki mielismy do tej pory to idz do lotowki, wyciagnij piwko, zasiadz w fotelu, otworz piwko i licz na dobry mecz. Nie w kazdym meczu trzeba szukac pieniedzy smile Mahut przeszedl kwale dosyc gladko, gra w hali jest pod jego tenis, ale ta nawierzchnia nie wyglada mi na jakas szybka, Gaba bez formy, ale w h2h jest 3-1, a Mahut swoje lata ma. Gdybym mial linie 22.5 gema to szukalbym overa, ale 23.5 nie osmiele sie atakowac.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Nishioka jedziesz z tym "talentem" Donaldsonem boks

iti #6605843 08/02/2016 22:32
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826
Likes: 10
Originally Posted by iti
Stary, po takim antytenisie jaki mielismy do tej pory to idz do lotowki, wyciagnij piwko, zasiadz w fotelu, otworz piwko i licz na dobry mecz. Nie w kazdym meczu trzeba szukac pieniedzy smile Mahut przeszedl kwale dosyc gladko, gra w hali jest pod jego tenis, ale ta nawierzchnia nie wyglada mi na jakas szybka, Gaba bez formy, ale w h2h jest 3-1, a Mahut swoje lata ma. Gdybym mial linie 22.5 gema to szukalbym overa, ale 23.5 nie osmiele sie atakowac.

przepraszam, że sie tutaj wpierdalam, ale muszę stanowczo zaprotestować piwo

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Rumun w koncu ustrzelony smile

iti #6605847 08/02/2016 22:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by iti
Stary, po takim antytenisie jaki mielismy do tej pory to idz do lotowki, wyciagnij piwko, zasiadz w fotelu, otworz piwko i licz na dobry mecz. Nie w kazdym meczu trzeba szukac pieniedzy smile Mahut przeszedl kwale dosyc gladko, gra w hali jest pod jego tenis, ale ta nawierzchnia nie wyglada mi na jakas szybka, Gaba bez formy, ale w h2h jest 3-1, a Mahut swoje lata ma. Gdybym mial linie 22.5 gema to szukalbym overa, ale 23.5 nie osmiele sie atakowac.

nie ma tak latwo, jak juz zmuszm sie do patrzenia na ten badziew to trzeba cos postawic laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by burbon
Originally Posted by iti
Stary, po takim antytenisie jaki mielismy do tej pory to idz do lotowki, wyciagnij piwko, zasiadz w fotelu, otworz piwko i licz na dobry mecz. Nie w kazdym meczu trzeba szukac pieniedzy smile Mahut przeszedl kwale dosyc gladko, gra w hali jest pod jego tenis, ale ta nawierzchnia nie wyglada mi na jakas szybka, Gaba bez formy, ale w h2h jest 3-1, a Mahut swoje lata ma. Gdybym mial linie 22.5 gema to szukalbym overa, ale 23.5 nie osmiele sie atakowac.

przepraszam, że sie tutaj wpierdalam, ale muszę stanowczo zaprotestować piwo
O zesz w morde, ale fail. Literowka, pol dnia naprawiam kompa, a teraz poprawiam prace dyplomowa i wyszedl taki duch

iti #6605849 08/02/2016 22:36
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826
Likes: 10
Originally Posted by iti
Originally Posted by burbon
Originally Posted by iti
Stary, po takim antytenisie jaki mielismy do tej pory to idz do lotowki, wyciagnij piwko, zasiadz w fotelu, otworz piwko i licz na dobry mecz. Nie w kazdym meczu trzeba szukac pieniedzy smile Mahut przeszedl kwale dosyc gladko, gra w hali jest pod jego tenis, ale ta nawierzchnia nie wyglada mi na jakas szybka, Gaba bez formy, ale w h2h jest 3-1, a Mahut swoje lata ma. Gdybym mial linie 22.5 gema to szukalbym overa, ale 23.5 nie osmiele sie atakowac.

przepraszam, że sie tutaj wpierdalam, ale muszę stanowczo zaprotestować piwo
O zesz w morde, ale fail. Literowka, pol dnia naprawiam kompa, a teraz poprawiam prace dyplomowa i wyszedl taki duch

obrony na pięć życzę toast

a...wiadomo, nie dziękuj smile

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
chlopaki kase kosza na ortach, a nasz szop donejty zbiera laugh

Dołączył: Feb 2016
Posty: 44
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2016
Posty: 44
Vanni GSM

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Vanni w swoim stylu konczy taja

Dołączył: Feb 2016
Posty: 44
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2016
Posty: 44
Donaldson tez niezly czajnij

Strona 5 z 80 1 2 3 4 5 6 7 79 80

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,168 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,555
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1