|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Powiem wam, ze to nawet nie byl brak sil czy cos, ale totalny brak pomyslu jak rozegrac tego zacietego gema przez De Bakkera. Walczy, ale mam przeczucie, ze to jeszcze nie jest koniec w tym meczu. Za proste by to bylo. bo to jest proste, piekarz to debil
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2016
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2016
Posty: 44 |
Powiem wam, ze to nawet nie byl brak sil czy cos, ale totalny brak pomyslu jak rozegrac tego zacietego gema przez De Bakkera. Walczy, ale mam przeczucie, ze to jeszcze nie jest koniec w tym meczu. Za proste by to bylo. Powalczył  brak pomyslu? przy ostatnim A:40 mial pusty kort to wypierdolil w aut 3metry idiota sie urodzil idiota umrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
chyba koniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
zreszta ... ile moza , wstydu oszczędź Borna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Powiem wam, ze to nawet nie byl brak sil czy cos, ale totalny brak pomyslu jak rozegrac tego zacietego gema przez De Bakkera. Walczy, ale mam przeczucie, ze to jeszcze nie jest koniec w tym meczu. Za proste by to bylo. Powalczył  brak pomyslu? przy ostatnim A:40 mial pusty kort to wypierdolil w aut 3metry idiota sie urodzil idiota umrze Jestes smieszny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
pindoooooooool odradzam granie Corica w najblizszym czasie, chlop jest totalnie pod forma i gdyby nie goraca glowa De Bakkera to by to przegral. Wystarczy wspomniec, ze De Bakker nie wykorzystal dziewieciu pilek setowych w pierwszym secie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
u Mahuta kogo polecjaja experci??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Stary, po takim antytenisie jaki mielismy do tej pory to idz do lotowki, wyciagnij piwko, zasiadz w fotelu, otworz piwko i licz na dobry mecz. Nie w kazdym meczu trzeba szukac pieniedzy  Mahut przeszedl kwale dosyc gladko, gra w hali jest pod jego tenis, ale ta nawierzchnia nie wyglada mi na jakas szybka, Gaba bez formy, ale w h2h jest 3-1, a Mahut swoje lata ma. Gdybym mial linie 22.5 gema to szukalbym overa, ale 23.5 nie osmiele sie atakowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nishioka jedziesz z tym "talentem" Donaldsonem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Stary, po takim antytenisie jaki mielismy do tej pory to idz do lotowki, wyciagnij piwko, zasiadz w fotelu, otworz piwko i licz na dobry mecz. Nie w kazdym meczu trzeba szukac pieniedzy  Mahut przeszedl kwale dosyc gladko, gra w hali jest pod jego tenis, ale ta nawierzchnia nie wyglada mi na jakas szybka, Gaba bez formy, ale w h2h jest 3-1, a Mahut swoje lata ma. Gdybym mial linie 22.5 gema to szukalbym overa, ale 23.5 nie osmiele sie atakowac. przepraszam, że sie tutaj wpierdalam, ale muszę stanowczo zaprotestować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Rumun w koncu ustrzelony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Stary, po takim antytenisie jaki mielismy do tej pory to idz do lotowki, wyciagnij piwko, zasiadz w fotelu, otworz piwko i licz na dobry mecz. Nie w kazdym meczu trzeba szukac pieniedzy  Mahut przeszedl kwale dosyc gladko, gra w hali jest pod jego tenis, ale ta nawierzchnia nie wyglada mi na jakas szybka, Gaba bez formy, ale w h2h jest 3-1, a Mahut swoje lata ma. Gdybym mial linie 22.5 gema to szukalbym overa, ale 23.5 nie osmiele sie atakowac. nie ma tak latwo, jak juz zmuszm sie do patrzenia na ten badziew to trzeba cos postawic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Stary, po takim antytenisie jaki mielismy do tej pory to idz do lotowki, wyciagnij piwko, zasiadz w fotelu, otworz piwko i licz na dobry mecz. Nie w kazdym meczu trzeba szukac pieniedzy  Mahut przeszedl kwale dosyc gladko, gra w hali jest pod jego tenis, ale ta nawierzchnia nie wyglada mi na jakas szybka, Gaba bez formy, ale w h2h jest 3-1, a Mahut swoje lata ma. Gdybym mial linie 22.5 gema to szukalbym overa, ale 23.5 nie osmiele sie atakowac. przepraszam, że sie tutaj wpierdalam, ale muszę stanowczo zaprotestować  O zesz w morde, ale fail. Literowka, pol dnia naprawiam kompa, a teraz poprawiam prace dyplomowa i wyszedl taki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,827 Likes: 10 |
Stary, po takim antytenisie jaki mielismy do tej pory to idz do lotowki, wyciagnij piwko, zasiadz w fotelu, otworz piwko i licz na dobry mecz. Nie w kazdym meczu trzeba szukac pieniedzy  Mahut przeszedl kwale dosyc gladko, gra w hali jest pod jego tenis, ale ta nawierzchnia nie wyglada mi na jakas szybka, Gaba bez formy, ale w h2h jest 3-1, a Mahut swoje lata ma. Gdybym mial linie 22.5 gema to szukalbym overa, ale 23.5 nie osmiele sie atakowac. przepraszam, że sie tutaj wpierdalam, ale muszę stanowczo zaprotestować  O zesz w morde, ale fail. Literowka, pol dnia naprawiam kompa, a teraz poprawiam prace dyplomowa i wyszedl taki  obrony na pięć życzę  a...wiadomo, nie dziękuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
chlopaki kase kosza na ortach, a nasz szop donejty zbiera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2016
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2016
Posty: 44 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Vanni w swoim stylu konczy taja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2016
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2016
Posty: 44 |
Donaldson tez niezly czajnij
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|