|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
The Boss .. najdoskonalszym kryterium prawdy są fakty ... nie chcialbym byc monotonny, ale juz pisalem parokrotnie i jakoś odwaznych nie bylo , prześlemy na raczki wybranego przez Ciebie moda tego tematu po dajmy na to skromnym tysiaczku i lepszy z nas dwoch zabierze pulę. Ze zacytuję klasyka - ,, zobaczymy czym się to skończy,,  nie chodzi o to kto lepiej typuje, tylko zastanawiaja mnie twoje bety, bo jezeli bet na Souse uwazam za wart ryzyka to np calkowicie nie rozumiem grania dodera, ktory nie mial nic do powiedzenia, a takich betow jak na dodera jest zdecydowana wiekszosc Co do zakladu przeslij propozycje na priva jakby mialo top wygladac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
augustyn perfekcyjnie 0-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Keyser Söze ladnie jedzie oby w drugim to powtorzyl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
Keyser Söze ladnie jedzie oby w drugim to powtorzyl łatwy 2 set a w 3 ....??? przeważnie są problemy oby tych nie miał sosik a niech 2 seta dociądnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Jest tylko jeden wskażnik kto lepiej typuje - to yield, i nim proponuję się posluzyc. Ktory z nas dwoch osiągnie lepszy wskaznik na dystansie 3-4-5-6 miesiecy /wybor ilosci miesiecy pozostawiam Tobie/ , tego uznamy za lepszego. Typ musi byc podany minimum 3-4-5-6 godzin przed rozpoczeciem zdarzenia /dokladny wybór pozostawiam Tobie/ . Obowiazuje regulamin biura w ktorym zaklad zawierasz. Jesli powyzsze warunki Ci odpowiadają, czekam na priv od moda z nr konta i wezwaniem do wplaty. Resztę szczegolow, jesli na powyzsze reflekrujesz - dogramy.
Pozdrawiam - zegarek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
No coz, kontrujemy Souse po 1.57.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Jest tylko jeden wskażnik kto lepiej typuje - to yield, i nim proponuję się posluzyc. Ktory z nas dwoch osiągnie lepszy wskaznik na dystansie 3-4-5-6 miesiecy /wybor ilosci miesiecy pozostawiam Tobie/ , tego uznamy za lepszego. Typ musi byc podany minimum 3-4-5-6 godzin przed rozpoczeciem zdarzenia /dokladny wybór pozostawiam Tobie/ . Obowiazuje regulamin biura w ktorym zaklad zawierasz. Jesli powyzsze warunki Ci odpowiadają, czekam na priv od moda z nr konta i wezwaniem do wplaty. Resztę szczegolow, jesli na powyzsze reflekrujesz - dogramy.
Pozdrawiam - zegarek tyle, ze ja gram tylko live 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Jeszcze w kwestii ryzyka .. coż wg mnie najlepiej wlasnie zarabia się na meczach tenisowych w ktorych jeden z graczy ,,nie ma nic do powiedzenia,,  - do czasu oczywiscie. A najlepszym biurem do tego typu zakladow jest bet365, w ktorym to biurze grajac jak powyzej doczekasz się bana na zaklady. Popytaj ludzi z duzym stażem na forum i zajmujacych się tenisem. Dla przykladu - w momencie gdy baw dawal kurs 11, bet365 ryzykowal 21. Kosztowne to sprawy i żle konczące się dla biura na dluzsza mmetę. Ratunkiem jest ban dla gracza - o ile w innych biurach dostaniesz limit, bet365 zalatwi sprawe znacznie prosciej - banem na zaklady dla typera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Jeszcze w kwestii ryzyka .. coż wg mnie najlepiej wlasnie zarabia się na meczach tenisowych w ktorych jeden z graczy ,,nie ma nic do powiedzenia,,  - do czasu oczywiscie. A najlepszym biurem do tego typu zakladow jest bet365, w ktorym to biurze grajac jak powyzej doczekasz się bana na zaklady. Popytaj ludzi z duzym stażem na forum i zajmujacych się tenisem. Dla przykladu - w momencie gdy baw dawal kurs 11, bet365 ryzykowal 21. Kosztowne to sprawy i żle konczące się dla biura na dluzsza mmetę. Ratunkiem jest ban dla gracza - o ile w innych biurach dostaniesz limit, bet365 zalatwi sprawe znacznie prosciej - banem na zaklady dla typera. chlopie popatrz na moja date rejestracji, co ja mam kogo pytac ja gram tylko BF i tylko live, w inne biura jak to nazywasz sie nie bawie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Joao gsm ...augustyn blad za bledem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Sam wiesz ze w live liczą się dla powodzenia zakladu poszczegolne sekundy, byłby problem z okresleniem dokladnego czasy transmisji danych. Coz , potraktujemy sprawe na zasadzie czysto sportowej - jak bedziemy obecni obaj wymienimy się informacjami kto co zagral, niech stawka wyniesie za kazdym razem 100 jednostek powiedzmy , z koncem czerwca policzymy nasze ,,osiągnięcia,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Data rejestracji nie mowi wszystkiego .. dla przykladu - pamietasz tu czasy niejakiego arthx , albo i Hrabiego Lidera ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Rodina @4.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Data rejestracji nie mowi wszystkiego .. dla przykladu - pamietasz tu czasy niejakiego arthx , albo i Hrabiego Lidera ?  stare czasy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Rodina 0 serwisu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
to co pany Kasatkine wysylamy na kwale?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|