Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 80 1 2 17 18 19 20 21 79 80
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Joao boom

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by zegarek
The Boss .. najdoskonalszym kryterium prawdy są fakty ... nie chcialbym byc monotonny, ale juz pisalem parokrotnie i jakoś odwaznych nie bylo , prześlemy na raczki wybranego przez Ciebie moda tego tematu po dajmy na to skromnym tysiaczku i lepszy z nas dwoch zabierze pulę. Ze zacytuję klasyka - ,, zobaczymy czym się to skończy,, wink

nie chodzi o to kto lepiej typuje, tylko zastanawiaja mnie twoje bety, bo jezeli bet na Souse uwazam za wart ryzyka to np calkowicie nie rozumiem grania dodera, ktory nie mial nic do powiedzenia, a takich betow jak na dodera jest zdecydowana wiekszosc
Co do zakladu przeslij propozycje na priva jakby mialo top wygladac smile

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
augustyn perfekcyjnie 0-4 laugh


Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Keyser Söze ladnie jedzie oby w drugim to powtorzyl

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Originally Posted by The Boss
Keyser Söze ladnie jedzie oby w drugim to powtorzyl

łatwy 2 set a w 3 ....??? przeważnie są problemy oby tych nie miał sosik
a niech 2 seta dociądnie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Jest tylko jeden wskażnik kto lepiej typuje - to yield, i nim proponuję się posluzyc. Ktory z nas dwoch osiągnie lepszy wskaznik na dystansie 3-4-5-6 miesiecy /wybor ilosci miesiecy pozostawiam Tobie/ , tego uznamy za lepszego. Typ musi byc podany minimum 3-4-5-6 godzin przed rozpoczeciem zdarzenia /dokladny wybór pozostawiam Tobie/ . Obowiazuje regulamin biura w ktorym zaklad zawierasz. Jesli powyzsze warunki Ci odpowiadają, czekam na priv od moda z nr konta i wezwaniem do wplaty. Resztę szczegolow, jesli na powyzsze reflekrujesz - dogramy.

Pozdrawiam - zegarek

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
No coz, kontrujemy Souse po 1.57.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by zegarek
Jest tylko jeden wskażnik kto lepiej typuje - to yield, i nim proponuję się posluzyc. Ktory z nas dwoch osiągnie lepszy wskaznik na dystansie 3-4-5-6 miesiecy /wybor ilosci miesiecy pozostawiam Tobie/ , tego uznamy za lepszego. Typ musi byc podany minimum 3-4-5-6 godzin przed rozpoczeciem zdarzenia /dokladny wybór pozostawiam Tobie/ . Obowiazuje regulamin biura w ktorym zaklad zawierasz. Jesli powyzsze warunki Ci odpowiadają, czekam na priv od moda z nr konta i wezwaniem do wplaty. Resztę szczegolow, jesli na powyzsze reflekrujesz - dogramy.

Pozdrawiam - zegarek

tyle, ze ja gram tylko live frown

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Jeszcze w kwestii ryzyka .. coż wg mnie najlepiej wlasnie zarabia się na meczach tenisowych w ktorych jeden z graczy ,,nie ma nic do powiedzenia,, wink - do czasu oczywiscie. A najlepszym biurem do tego typu zakladow jest bet365, w ktorym to biurze grajac jak powyzej doczekasz się bana na zaklady. Popytaj ludzi z duzym stażem na forum i zajmujacych się tenisem. Dla przykladu - w momencie gdy baw dawal kurs 11, bet365 ryzykowal 21. Kosztowne to sprawy i żle konczące się dla biura na dluzsza mmetę. Ratunkiem jest ban dla gracza - o ile w innych biurach dostaniesz limit, bet365 zalatwi sprawe znacznie prosciej - banem na zaklady dla typera.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Originally Posted by zegarek
Jeszcze w kwestii ryzyka .. coż wg mnie najlepiej wlasnie zarabia się na meczach tenisowych w ktorych jeden z graczy ,,nie ma nic do powiedzenia,, wink - do czasu oczywiscie. A najlepszym biurem do tego typu zakladow jest bet365, w ktorym to biurze grajac jak powyzej doczekasz się bana na zaklady. Popytaj ludzi z duzym stażem na forum i zajmujacych się tenisem. Dla przykladu - w momencie gdy baw dawal kurs 11, bet365 ryzykowal 21. Kosztowne to sprawy i żle konczące się dla biura na dluzsza mmetę. Ratunkiem jest ban dla gracza - o ile w innych biurach dostaniesz limit, bet365 zalatwi sprawe znacznie prosciej - banem na zaklady dla typera.

chlopie popatrz na moja date rejestracji, co ja mam kogo pytac
ja gram tylko BF i tylko live, w inne biura jak to nazywasz sie nie bawie

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Joao gsm ...augustyn blad za bledem laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Sam wiesz ze w live liczą się dla powodzenia zakladu poszczegolne sekundy, byłby problem z okresleniem dokladnego czasy transmisji danych. Coz , potraktujemy sprawe na zasadzie czysto sportowej - jak bedziemy obecni obaj wymienimy się informacjami kto co zagral, niech stawka wyniesie za kazdym razem 100 jednostek powiedzmy , z koncem czerwca policzymy nasze ,,osiągnięcia,,

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Data rejestracji nie mowi wszystkiego .. dla przykladu - pamietasz tu czasy niejakiego arthx , albo i Hrabiego Lidera ? wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
sousa juz sie pakuje

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Rodina @4.5 boks

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Borecka set1 @1.8

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by zegarek
Data rejestracji nie mowi wszystkiego .. dla przykladu - pamietasz tu czasy niejakiego arthx , albo i Hrabiego Lidera ? wink
stare czasy smile

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Rodina 0 serwisu laugh laugh

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
to co pany Kasatkine wysylamy na kwale?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Heller/Garcia set1 @2.75

Strona 19 z 80 1 2 17 18 19 20 21 79 80

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1