Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 43 z 152 1 2 41 42 43 44 45 151 152
Dołączył: Feb 2016
Posty: 51
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2016
Posty: 51
Originally Posted by BKS
Originally Posted by subintabulat
Originally Posted by aker
Originally Posted by BKS
nie wszystko pisałem ..jest plus, spory.

jak wszyscy na tym forum grin

zgadzam się aker....
6 koła poszło na over 2,5 wksu, 6 koła na over 0,5 w ruchu, i jeszcze 2,5 koła potem zagrał dwa typy po 2 koła, i nagle z -11 koła zrobiło sie spory plus laugh
koleś wałuje, umoczony grubo, a tu mu wszyscy wierzą w te bajki hehe
strona 30 w targu liczyłeś ?

w targu po gola do ht @2,850

3500.00
ooo

liczylem to wychodzi kolo 6 i do tego kolo klocka za ogol we wro, to max 8 wiec nie pierdol ze masz duzy plus jak umoczyles 11 koła.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Remik_
tylko kurs do bani
o4,5 @1.500 hmm

za 3000.00 naprzykład
@1.550

2970.00

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
a jak sie juz wystrzelali w 1 ht ? smile sam nie wiem

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
@subintabulat

liczył dzisiaj ?

synu nie bluzgaj smile

nie wszystko piszę co gram. gram też ze smartfona. żona obok to głupio obracać takim sianem, ju noł..

a jak mówię, to tak jest. honor oficera.. paniał ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Remik_
a jak sie juz wystrzelali w 1 ht ? smile sam nie wiem
tą są derby, ogień do końca laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Remik_
a jak sie juz wystrzelali w 1 ht ? smile sam nie wiem
tą są derby, ogień do końca laugh
wchodzisz?

Dołączył: Feb 2016
Posty: 51
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2016
Posty: 51
Originally Posted by BKS
@subintabulat

liczył dzisiaj ?

synu nie bluzgaj smile

nie wszystko piszę co gram. gram też ze smartfona. żona obok to głupio obracać takim sianem, ju noł..

a jak mówię, to tak jest. honor oficera.. paniał ?


jedno zero sobie dodajesz i ludzi w karola robisz na forum, skończ z tą szopką. umoczyles 11 koła a walisz że masz zyski. daj spokój panie, to nie przedszkole, elegancko cie podliczylem, jestes na minusie wiec po co te cyrki ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by subintabulat
Originally Posted by BKS
@subintabulat

liczył dzisiaj ?

synu nie bluzgaj smile

nie wszystko piszę co gram. gram też ze smartfona. żona obok to głupio obracać takim sianem, ju noł..

a jak mówię, to tak jest. honor oficera.. paniał ?


jedno zero sobie dodajesz i ludzi w karola robisz na forum, skończ z tą szopką. umoczyles 11 koła a walisz że masz zyski. daj spokój panie, to nie przedszkole, elegancko cie podliczylem, jestes na minusie wiec po co te cyrki ?
laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by Remik_
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Remik_
a jak sie juz wystrzelali w 1 ht ? smile sam nie wiem
tą są derby, ogień do końca laugh
wchodzisz?
tak, 04,5

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
ale rozpacz dzieciaka laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
w Global po gole boks

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
@BKS - ja to widzę tak - koleś wczoraj jechał na Twoich typach, umoczył i nie nadążył odrobić albo nie miał z czego.
Dzisiaj jako że wkurw miał niesamowity postanowił założyć nowe konto i pobluzgać trochę żeby sobie ulżyć.


a Ty kolego @sabin...coś tam (swoją drogą jakaś pakistańska ksywa)
naucz się grać samemu i staraj się przewiwydać przebieg spotkania i jak tak już będziesz grał to nie będziesz miał do nikogo innego żalu, tylko do siebie.

miłego dnia wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by **Łuki**
ale rozpacz dzieciaka laugh
nie pierwszy i nie ostatni analityk / matematyk ooo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
P
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
Heh, koleś myślał, że będzie jak grał wszystko od BKS to fortune zbije... Niestety to nie jest takie proste.
A teraz marudzi.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Czyzby legenda o letkim plusie userów mecz.pl okazała sie nieprawdziwa?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by chudy
@BKS - ja to widzę tak - koleś wczoraj jechał na Twoich typach, umoczył i nie nadążył odrobić albo nie miał z czego.
Dzisiaj jako że wkurw miał niesamowity postanowił założyć nowe konto i pobluzgać trochę żeby sobie ulżyć.


a Ty kolego @sabin...coś tam (swoją drogą jakaś pakistańska ksywa)
naucz się grać samemu i staraj się przewiwydać przebieg spotkania i jak tak już będziesz grał to nie będziesz miał do nikogo innego żalu, tylko do siebie.

miłego dnia wink
piwo

Dołączył: Feb 2016
Posty: 51
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2016
Posty: 51
chodzi mi o to, że koles nas wzystkich w ciula robi, a wy mu wierzycie. dodaje sobie zera, kto mu udowodni ze nie kłamał ? nikt, ja rozumiem, e jestes z gdyni i go popierasz bo to prawie jedno miasto, w dodatku kluby zaprzyjaźnione, ale popatrz realnie..koles robi jakaąs inżynierie finansową i z 11 koła w plecy twierdzi ze ma duzy plus ( jak słusznie skwitował go ironicznie aker -- tutaj kazdy ma duży plus ) to musi byc podejrzenia, ze po prostu sobie kpi...

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by Zimon
Czyzby legenda o letkim plusie userów mecz.pl okazała sie nieprawdziwa?

zaraz inni beda wywołani do tablicy kula

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by subintabulat
chodzi mi o to, że koles nas wzystkich w ciula robi, a wy mu wierzycie. dodaje sobie zera, kto mu udowodni ze nie kłamał ? nikt, ja rozumiem, e jestes z gdyni i go popierasz bo to prawie jedno miasto, w dodatku kluby zaprzyjaźnione, ale popatrz realnie..koles robi jakaąs inżynierie finansową i z 11 koła w plecy twierdzi ze ma duzy plus ( jak słusznie skwitował go ironicznie aker -- tutaj kazdy ma duży plus ) to musi byc podejrzenia, ze po prostu sobie kpi...
Musisz jeszcze troche mleka wypic zeby to zrozumiec piwo

Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
member
member
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
Witam . co za glupie pitolenie. Gram z typami majstra bks od kilku lat . raz sa plusy raz minusy . zalezy jak stawkujesz typy . granie all in nie wrozy nic dobrego . a w twoim przypadku tak chyba bylo . nie slugeruj sie stawkami innych graczy tylko swoja glowa 😉.
Szanujmy sie .
Pozdrawiam

Strona 43 z 152 1 2 41 42 43 44 45 151 152

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, $-man, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,385
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1