|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76 |
JESTEM ZNAWCĄ BUKMACHERSTWA I MAM CIEKAWĄ PROPOZYCJĘ DO PRZEDSTAWIENIA. MOJA OFERTA DOTYCZY PŁATNYCH TYPÓW. PODAWANIE, ŻE MOJE PŁATNE TYPY SĄ W 100 % PEWNE NIE MA SENSU, GDYŻ KAŻDY SZANUJĄCY SIĘ GRACZ WIE DOSKONALE, ŻE NIE MA 100 % PEWNOŚCI CO DO SPOTKANIA. SĄ TYLKO PRZYPUSZCZENIA. CZEKAM WYŁĄCZNIE NA POWAŻNE OFERTY. WARTO ZARYZYKOWAĆ !!!!
BO WYGRANY MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667 |
Oryginalnie wysłał juri20: [qb]
BO WYGRANY MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN[/qb] BUKMACHER - OCZYWIŚCIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76 |
POWIEDZ MI JEDNO: W JAKIM CELU ISTNIEJĄ FIRMY BUKMACHERSKIE? TO NIE CHARYTATYWNE INSTYTUCJE ROZDAJĄCE KASĘ TYKLO DOBRZE ZORGANIZOWANE FIRMY ZBIJAJĄCE KASĘ NA OSOBACH NIE MAJĄCYCH POJĘCIA O SPORCIE, OBSTAWIANIU, PSYCHICE, ADRENALINIE, ITD. SIEDZĘ W TEMACIE 6 LAT WIĘC DOKŁADNIE ORIENTUJĘ SIĘ W TYM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
wylącz capslocka
opanuj sie troche i nie zakladaj takiego samego tematu w kazdym dziale.
ps. kazdy moze powiedziec ze siedzi 6 lat w bukmacherce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Juri sory, że znowu to napiszę ale być może nie wszyscy pamiętają. Swego czasu juri założył niezapomniany temat (nie pamiętam dokładnie nazwy ale brzmiało to mniej więcej tak) "Milion w rok". Niestety temat został już chyba usunięty. Miał grać progresją zaczynając od 50zł. Co tydzień miał podawać jeden typ, na który można postawić dorobek życia bo na pewno wejdzie, taki, który po prostu nie moze nie wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pierwszym takim pewniakiem była 1 w pamiętnym meczu Szwecja-Łotwa (kurs 1.40). Juri rozpisywał się na kilkadziesiąt postów na temat tego meczu i jego zdaniem zwycięstwo Szwedów było pewniejsze niż to, że jutro wzejdzie słońce. Entuzjazm juriego nie słabł mimo kpin forumowiczów. Niestety Szwecja przegrała i tak oto entuzjazm juriego zgasł, a jego marzenia o milionie skończyły się zanim się jeszcze na dobre zaczęły. Juri zniknął z forum na jakiś czas. Teraz wraca z płatnymi typami jako "znawca bukmacherstwa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873 |
....Juri rozpisywał się na kilkadziesiąt postów na temat tego meczu i jego zdaniem zwycięstwo Szwedów było pewniejsze niż to, że jutro wzejdzie słońce.... hehe dobre sie usmialem to ten sam Juri co w Ekstradycji gral ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 122 |
Oryginalnie wysłał Eldios: [qb]to ten sam Juri co w Ekstradycji gral ??[/qb] hehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]Juri sory, że znowu to napiszę ale być może nie wszyscy pamiętają. Swego czasu juri założył niezapomniany temat (nie pamiętam dokładnie nazwy ale brzmiało to mniej więcej tak) "Milion w rok". Niestety temat został już chyba usunięty. Miał grać progresją zaczynając od 50zł. Co tydzień miał podawać jeden typ, na który można postawić dorobek życia bo na pewno wejdzie, taki, który po prostu nie moze nie wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pierwszym takim pewniakiem była 1 w pamiętnym meczu Szwecja-Łotwa (kurs 1.40). Juri rozpisywał się na kilkadziesiąt postów na temat tego meczu i jego zdaniem zwycięstwo Szwedów było pewniejsze niż to, że jutro wzejdzie słońce. Entuzjazm juriego nie słabł mimo kpin forumowiczów. Niestety Szwecja przegrała i tak oto entuzjazm juriego zgasł, a jego marzenia o milionie skończyły się zanim się jeszcze na dobre zaczęły. Juri zniknął z forum na jakiś czas. Teraz wraca z płatnymi typami jako "znawca bukmacherstwa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Oryginalnie wysłał juri20: [qb]POWIEDZ MI JEDNO: W JAKIM CELU ISTNIEJĄ FIRMY BUKMACHERSKIE? TO NIE CHARYTATYWNE INSTYTUCJE ROZDAJĄCE KASĘ TYKLO DOBRZE ZORGANIZOWANE FIRMY ZBIJAJĄCE KASĘ NA OSOBACH NIE MAJĄCYCH POJĘCIA O SPORCIE, OBSTAWIANIU, PSYCHICE, ADRENALINIE, ITD. SIEDZĘ W TEMACIE 6 LAT WIĘC DOKŁADNIE ORIENTUJĘ SIĘ W TYM.[/qb] Jestem w stanie zapłacic Ci kazde pieniadze, za Twoje typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Juri udowodnij najpierw że jesteś takim znawcą bukmacherstwa. Załóż temat w private picks i tam podaj typy najpierw...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Oryginalnie wysłał Don: [qb]Juri udowodnij najpierw że jesteś takim znawcą bukmacherstwa. Załóż temat w private picks i tam podaj typy najpierw...[/qb] typy podał w piątek lub sobote rano , bodajże w korcie tenisowym , ale ten temat został chyba usuniety. tych typów było 5. Na 100% podał że: Rangersi wygrają na wyjeździe ---- 0-0 ( wtopa ) Arsenal - Manchester 2 ---- 3-1 ( wtopa ) innych nie pamietam, czyli jak widać ogólnie LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i dajmy sobie spokój z tym tematem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147 |
hehe ja tez mam pewniaki trzeba płacić jedyne 80 zł a będziecie milionerami (oczywiście żartuje)hehe sorry ale nie rozumiem takich ludzi może jestem tu nowy na forum ale gram już nałogowo od 8 lat i jak czytam posta takiego gościa to śmiać mi się chce. Kolego co ty myślisz że my Polacy dalej jesteśmy tacy naiwni. Moim skromnym zdaniem Ty nawet nie wiesz zabardzo co to jest profesionalna bukmacherka więc przechodząc do meritum sprawy lepiej zamknij ten temat bo śmiać, śmiać i jeszcze raz śmiać mi się z Ciebie chce!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Dajcie spokój, chłopak na wakacje chciał uzbierać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 178 |
Oryginalnie wysłał Retoryk: [qb]Ty nawet nie wiesz zabardzo co to jest profesionalna bukmacherka więc przechodząc do meritum sprawy lepiej zamknij ten temat bo śmiać, śmiać i jeszcze raz śmiać mi się z Ciebie chce!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] Skoro śmiać ci się chce, to dlaczego rzygasz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Oryginalnie wysłał tue: [qb] Oryginalnie wysłał Retoryk: [qb]Ty nawet nie wiesz zabardzo co to jest profesionalna bukmacherka więc przechodząc do meritum sprawy lepiej zamknij ten temat bo śmiać, śmiać i jeszcze raz śmiać mi się z Ciebie chce!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] Skoro śmiać ci się chce, to dlaczego rzygasz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Co racja to racja.Buhaha texty mnie rozjebują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 89 |
jak nie można wygrac to przynajmiej mozna wyłudzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
...ja mam poważną ofertę!!!!
juri walnij się w łeb - 20 razy oczywiście
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|