Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#66130 07/08/2004 04:58
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
JESTEM ZNAWCĄ BUKMACHERSTWA I MAM CIEKAWĄ PROPOZYCJĘ DO PRZEDSTAWIENIA. MOJA OFERTA DOTYCZY PŁATNYCH TYPÓW. PODAWANIE, ŻE MOJE PŁATNE TYPY SĄ W 100 % PEWNE NIE MA SENSU, GDYŻ KAŻDY SZANUJĄCY SIĘ GRACZ WIE DOSKONALE, ŻE NIE MA 100 % PEWNOŚCI CO DO SPOTKANIA. SĄ TYLKO PRZYPUSZCZENIA. CZEKAM WYŁĄCZNIE NA POWAŻNE OFERTY. WARTO ZARYZYKOWAĆ !!!!

BO WYGRANY MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN

Bonus: Unibet
#66131 07/08/2004 05:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
Quote
Oryginalnie wysłał juri20:
[qb]

BO WYGRANY MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN[/qb]
BUKMACHER - OCZYWIŚCIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66132 07/08/2004 05:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
POWIEDZ MI JEDNO: W JAKIM CELU ISTNIEJĄ FIRMY BUKMACHERSKIE? TO NIE CHARYTATYWNE INSTYTUCJE ROZDAJĄCE KASĘ TYKLO DOBRZE ZORGANIZOWANE FIRMY ZBIJAJĄCE KASĘ NA OSOBACH NIE MAJĄCYCH POJĘCIA O SPORCIE, OBSTAWIANIU, PSYCHICE, ADRENALINIE, ITD. SIEDZĘ W TEMACIE 6 LAT WIĘC DOKŁADNIE ORIENTUJĘ SIĘ W TYM.

#66133 07/08/2004 05:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
wylącz capslocka

opanuj sie troche i nie zakladaj takiego samego tematu w kazdym dziale.

ps. kazdy moze powiedziec ze siedzi 6 lat w bukmacherce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#66134 07/08/2004 18:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Juri sory, że znowu to napiszę ale być może nie wszyscy pamiętają. Swego czasu juri założył niezapomniany temat (nie pamiętam dokładnie nazwy ale brzmiało to mniej więcej tak) "Milion w rok". Niestety temat został już chyba usunięty. Miał grać progresją zaczynając od 50zł. Co tydzień miał podawać jeden typ, na który można postawić dorobek życia bo na pewno wejdzie, taki, który po prostu nie moze nie wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pierwszym takim pewniakiem była 1 w pamiętnym meczu Szwecja-Łotwa (kurs 1.40). Juri rozpisywał się na kilkadziesiąt postów na temat tego meczu i jego zdaniem zwycięstwo Szwedów było pewniejsze niż to, że jutro wzejdzie słońce. Entuzjazm juriego nie słabł mimo kpin forumowiczów. Niestety Szwecja przegrała i tak oto entuzjazm juriego zgasł, a jego marzenia o milionie skończyły się zanim się jeszcze na dobre zaczęły. Juri zniknął z forum na jakiś czas. Teraz wraca z płatnymi typami jako "znawca bukmacherstwa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#66135 07/08/2004 19:00
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
....Juri rozpisywał się na kilkadziesiąt postów na temat tego meczu i jego zdaniem zwycięstwo Szwedów było pewniejsze niż to, że jutro wzejdzie słońce.... hehe dobre sie usmialem to ten sam Juri co w Ekstradycji gral ??

#66136 10/08/2004 04:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
D
member
member
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 122
Quote
Oryginalnie wysłał Eldios:
[qb]to ten sam Juri co w Ekstradycji gral ??[/qb]
hehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66137 10/08/2004 05:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Juri sory, że znowu to napiszę ale być może nie wszyscy pamiętają. Swego czasu juri założył niezapomniany temat (nie pamiętam dokładnie nazwy ale brzmiało to mniej więcej tak) "Milion w rok". Niestety temat został już chyba usunięty. Miał grać progresją zaczynając od 50zł. Co tydzień miał podawać jeden typ, na który można postawić dorobek życia bo na pewno wejdzie, taki, który po prostu nie moze nie wejść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Pierwszym takim pewniakiem była 1 w pamiętnym meczu Szwecja-Łotwa (kurs 1.40). Juri rozpisywał się na kilkadziesiąt postów na temat tego meczu i jego zdaniem zwycięstwo Szwedów było pewniejsze niż to, że jutro wzejdzie słońce. Entuzjazm juriego nie słabł mimo kpin forumowiczów. Niestety Szwecja przegrała i tak oto entuzjazm juriego zgasł, a jego marzenia o milionie skończyły się zanim się jeszcze na dobre zaczęły. Juri zniknął z forum na jakiś czas. Teraz wraca z płatnymi typami jako "znawca bukmacherstwa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
[Linked Image]

#66138 10/08/2004 08:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Oryginalnie wysłał juri20:
[qb]POWIEDZ MI JEDNO: W JAKIM CELU ISTNIEJĄ FIRMY BUKMACHERSKIE? TO NIE CHARYTATYWNE INSTYTUCJE ROZDAJĄCE KASĘ TYKLO DOBRZE ZORGANIZOWANE FIRMY ZBIJAJĄCE KASĘ NA OSOBACH NIE MAJĄCYCH POJĘCIA O SPORCIE, OBSTAWIANIU, PSYCHICE, ADRENALINIE, ITD. SIEDZĘ W TEMACIE 6 LAT WIĘC DOKŁADNIE ORIENTUJĘ SIĘ W TYM.[/qb]
Jestem w stanie zapłacic Ci kazde pieniadze, za Twoje typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66139 10/08/2004 09:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Juri udowodnij najpierw że jesteś takim znawcą bukmacherstwa. Załóż temat w private picks i tam podaj typy najpierw...

#66140 10/08/2004 13:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]Juri udowodnij najpierw że jesteś takim znawcą bukmacherstwa. Załóż temat w private picks i tam podaj typy najpierw...[/qb]
typy podał w piątek lub sobote rano , bodajże w korcie tenisowym , ale ten temat został chyba usuniety. tych typów było 5.

Na 100% podał że:

Rangersi wygrają na wyjeździe ---- 0-0 ( wtopa )
Arsenal - Manchester 2 ---- 3-1 ( wtopa )

innych nie pamietam, czyli jak widać ogólnie LOL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i dajmy sobie spokój z tym tematem

#66141 10/08/2004 16:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
hehe ja tez mam pewniaki trzeba płacić jedyne 80 zł a będziecie milionerami (oczywiście żartuje)hehe sorry ale nie rozumiem takich ludzi może jestem tu nowy na forum ale gram już nałogowo od 8 lat i jak czytam posta takiego gościa to śmiać mi się chce. Kolego co ty myślisz że my Polacy dalej jesteśmy tacy naiwni. Moim skromnym zdaniem Ty nawet nie wiesz zabardzo co to jest profesionalna bukmacherka więc przechodząc do meritum sprawy lepiej zamknij ten temat bo śmiać, śmiać i jeszcze raz śmiać mi się z Ciebie chce!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#66142 10/08/2004 16:54
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Dajcie spokój, chłopak na wakacje chciał uzbierać

#66143 10/08/2004 18:47
Dołączył: May 2004
Posty: 178
T
tue Offline
member
member
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 178
Quote
Oryginalnie wysłał Retoryk:
[qb]Ty nawet nie wiesz zabardzo co to jest profesionalna bukmacherka więc przechodząc do meritum sprawy lepiej zamknij ten temat bo śmiać, śmiać i jeszcze raz śmiać mi się z Ciebie chce!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Skoro śmiać ci się chce, to dlaczego rzygasz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#66144 10/08/2004 22:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Quote
Oryginalnie wysłał tue:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Retoryk:
[qb]Ty nawet nie wiesz zabardzo co to jest profesionalna bukmacherka więc przechodząc do meritum sprawy lepiej zamknij ten temat bo śmiać, śmiać i jeszcze raz śmiać mi się z Ciebie chce!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Skoro śmiać ci się chce, to dlaczego rzygasz ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Co racja to racja.Buhaha texty mnie rozjebują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#66145 10/08/2004 22:36
Dołączył: Jun 2004
Posty: 89
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 89
jak nie można wygrac to przynajmiej mozna wyłudzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#66146 11/08/2004 00:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
...ja mam poważną ofertę!!!!

juri walnij się w łeb - 20 razy oczywiście


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rafal08, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,934 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1