|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Małe podsumowanie
skończonych 12 progresji, zysk z zakończonych +91j.
Dzisiaj zaczynam też polowanie w NHL,a że w temacie o NHL jest kilku chłopa,którzy mają wszystko wypisane i zaplanowane-to typy będą brane od nich(jeśli pozwolą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />)
progresja na zwycięstwo
CAROLINA-etap I stawka 5j. kurs 2.35(typ nivet)
NYI-etap stawka 2j. kurs 4.35(typ nivet)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
progresja na zwycięstwo
CAROLINA-etap I stawka 5j. kurs 2.35(typ nivet) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
NYI-etap stawka 2j. kurs 4.35(typ nivet) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Dzisiaj zaczynam progresje: -na zwycięstwo NASHVILLE-etap I stawka 2j. kurs 2.25 -na przegraną SJS-etap I stawka 2j. kurs2.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Dzisiaj zaczynam progresje:
-na zwycięstwo
NASHVILLE-etap I stawka 2j. kurs 2.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
-na przegraną
SJS-etap I stawka 2j. kurs2.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wygrana 4.80j. zysk z zakończonej progresji +2.40j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Na nockę mistrzowie do dzieła
CAROLINA win-etap II stawka 8j. kurs 2.80
a na jutro
CHELTENHAM-etap VI stawka 40j. kurs 3.10
LINCOLN CITY-etap III stawka 10j. kurs 3.20
BORDEAUX-etap IV stawka 20j. kurs 3.00
WOLVES-etap IV stawka 15j. kurs 3.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Na nockę mistrzowie do dzieła
CAROLINA win-etap II stawka 8j. kurs 2.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wygrana 22.80j. zysk z zakończonej progresji +9.40j.
a na jutro
CHELTENHAM-etap VI stawka 40j. kurs 3.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
LINCOLN CITY-etap III stawka 10j. kurs 3.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
BORDEAUX-etap IV stawka 20j. kurs 3.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
WOLVES-etap IV stawka 15j. kurs 3.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Na noc
NYI win-etap II stawka 5j. kurs 2.30
NSH win-etap II stawka 7j. kurs 1.80
i progresje remisowe
SPORTING GIJON-etap V stawka 20j. kurs 2.85
ROSTOV-etap III stawka 10j. kurs 2.85
chyba zacznę też granie na OT Plzen-decyzję podejmę jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Ponieważ nocka skończyła się po mojej myśli,zaczynam grać PLZEN na OT za 3j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Na noc
NYI win-etap II stawka 5j. kurs 2.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wygrana 11.50j. zysk +4.5j.
NSH win-etap II stawka 7j. kurs 1.80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wygrana 12.60j. zysk +3,60j.[trochę spękałem ze stawką]
i progresje remisowe
SPORTING GIJON-etap V stawka 20j. kurs 2.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ROSTOV-etap III stawka 10j. kurs 2.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
remisiki,remisiki...czekam,narazie cierpliwie I dzisiaj zagrałem na OT PLZEN-etap I stawka 3j. kurs 4.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a jutro SIGMA-etap II stawka 3j. kurs 3.25
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
SIGMA-etap II stawka 3j. kurs 3.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
A dzisiaj daję szansę chłopakom z Wolves na remis,tak więc
WOLVERHAMPTON-etap V stawka 25j. kurs 3.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
A dzisiaj daję szansę chłopakom z Wolves na remis,tak więc
WOLVERHAMPTON-etap V stawka 25j. kurs 3.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Na nockę MINNESOTA lost-etap I stawka 3j. kurs 2.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Na nockę MINNESOTA lost-etap I stawka 3j. kurs 2.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> A dzisiaj zaczynam sobie progresję na OT PHOENIX-etap I stawka 2j. kurs 4.15
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
A dzisiaj zaczynam sobie progresję na OT
PHOENIX-etap I stawka 2j. kurs 4.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Na noc MINNESOTA lost-etap II stawka 6j. kurs 2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
I progresji remisowych c.d.
CHELTENHAM-etap VII stawka 64j. kurs 3.20
LINCOLN CITY-etap IV stawka 15j. kurs 3.40 BORDEAUX-etap V stawka 36j. kurs 2.85
ROSTOV-etap IV stawka 16j. kurs 3.15
PLZEN-etap II stawka 3j. kurs 4.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Witam. Przez ostatni czas było cieniutko z czasem u mnie,tek więc w moim temacie się nie udzielałem-trzeba było zarabiać kasę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />na kolejne etapy moich progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Oczywiście wszystkie moje progresje grałem,i niedziela była niewypałem,bo żadna progresja się nie skończyła. Podsumowanie wkrótce-nie zaczynam nic nowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Na noc MINNESOTA lost-etap II stawka 6j. kurs 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wygrana 12j. zysk+3j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
I progresji remisowych c.d.
CHELTENHAM-etap VII stawka 64j. kurs 3.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
LINCOLN CITY-etap IV stawka 15j. kurs 3.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
BORDEAUX-etap V stawka 36j. kurs 2.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
ROSTOV-etap IV stawka 16j. kurs 3.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wygrana 50.40j. zysk z zakończonej progresji+14.40j.
PLZEN-etap II stawka 3j. kurs 4.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
W niedzielę zagrałem kolejne etapy SIGMA-etap III WOLVES-etap VI SPORTING GIJON-etap VI poza tym PLZEN niedziela i dzisiaj-etap IV i PHOENIX dzisiaj gram na etapie IV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
i PHOENIX dzisiaj gram na etapie IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> A dzisiaj zaczynam mocne polowanie na OT-y w NHL-u EDMONTON+SAN JOSE+CHICAGO każda za 2j.-etap I
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507 |
Przepraszam,że tak,ale kompletnie nie mam czasu,więc
PHOENIX i EDMONTON za 12j. SAN JOSE za 2j.
|
|
|
Link skopiowany do schowka